16:56

16:55

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 2-0 για τον Πανιώνιο.

16:51

90'+1: Μπαίνει στην περιοχή ο Ανσαριφάρντ ανενόχλητος, πλασάρει, ο Τσιντώτας αποκρούει και ο Μίνγκας διώχνει.

16:50

16:48

89': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο, ο Μασούρας βγαίνει μόνος του με τον Τσιντώτα και προτιμά να κάνει πάσα στον Ανσαριφάρντ, η οποία κόβεται.

16:45

Ελαφρύ διάστρεμμα η πρώτη εκτίμηση για τον Καραμάνο.

16:42

82': Χαλκιαδάκης αντί Καραμάνου για τον Πανιώνιο.

16:40

81': Μίνγκας αντί Μουλόπουλου για τον Λεβαδειακό.

16:40

Στο έδαφος ο Καραμάνος, προσωρινή διακοπή.

16:38

Έχει πέσει εντελώς ο ρυθμός του ματς.

16:34

74': Κίτρινη στον Ντομοβτσίσκι.

16:31

71': Μασούρας αντί Βιγιάλμπα για τον Πανιώνιο.

16:28

68': Ανσαριφάρντ αντί Μπακασέτα για τον Πανιώνιο.

16:25

65': Ντομοβτσίσκι αντί Ναβάρο για τον Λεβαδειακό.

16:23

63': Ο Μάντζιος τσιμπάει την μπάλα, κάνει ωραίο διαγώνιο σουτ και ο Παπαδόπουλος πραγματοποιεί πολύ καλή επέμβαση.

16:22

62': Τελευταία στιγμή σταματάει ο Γιάχιτς την αντεπίθεση των παικτών του Πανιωνίου.

16:19

59': Γιακουμάκης αντί Μαχαίρα για τον Λεβαδειακό.

16:18

Ο Μπακασέτας με κάθετη βρίσκει τον Μπουμάλ, εκείνος από μέσα δεξιά πιάνει εξαιρετικό φαλτσαριστό σουτ και στέλνει την μπάλα στην απέναντι γωνία του Τσιντώτα που τη βρήκε ελάχιστα.

16:17

57': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:17

57': Παίρνει κόρνερ ο Ναβάρο, ο Φαβάλι το εκτελεί, εύκολα μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

16:15

55': Ο Σιώπης χάνει το κοντρόλ στο ημικύκλιο της περιοχής, ο Μαχαίρας πιάνει δυνατό σουτ και η μπάλα φεύγει ελάχιστα έξω.

16:11

51': Αδύναμο συρτό σουτ από τον Μπακασέτα, κανένας λόγος ανησυχίας.

16:08

48': Βγάζει τη σέντρα ο Ναβάρο, παίρνει την κεφαλιά ο Φαβάλι, εύκολα μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

16:06

Ο Βιγιάλμπα περνάει εξαιρετική μπαλιά στην πλάτη της άμυνας,ο Μπουμάλ από δεξιά βγάζει σέντρα και ο Καραμάνος με κεφαλιά σκοράρει.

16:06

46': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:05

16:02

Έχουν βγει στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες του Λεβαδειακού, υπάρχει καθυστέρηση από τους φιλοξενούμενους.

15:47

Κίτρινη στον Κόρμπο για διαμαρτυρία.

15:47

15:45

44': Κίτρινη στον Οικονόμου.

15:44

43': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Ο Μπουμάλ το εκτελεί και περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:42

Ένταση ανάμεσα σε Μπακασέτα και Μαχαίρα.

15:40

39': Κίτρινη στον Βιγιάλμπα.

15:36

35': Ο Μπουμάλ από μακριά κάνει σουτ και αστοχεί.

15:35

35': Κόρνερ για τον Πανιωνιο. Ο Μπουμάλ το εκτελεί, διώχνει με γροθιές ο Τσιντώτας.

15:31

Προβλέψιμος ο τρόπος ανάπτυξης και των δύο ομάδων.

15:27

26': Σουτ του Ρομέου από μέσα δεξιά, εύκολα μπλοκάρει στην κλειστή του γωνία ο Παπαδόπουλος.

15:26

Στο 53% η κατοχή για τον Λεβαδειακό.

15:23

22': Κίτρινη στον Στάθη.

15:22

Κακό το ματς έως τώρα, πολλά τα λάθη και οι μονομαχίες στον χώρο του κέντρου.

15:18

17': Κίτρινη στον Μαχαίρα.

15:16

15': Ο Βιγιάλμπα αλλάζει με τον Οικονόμου, ο δεύτερος από μέσα αριστερά κάνει το σουτ και ο Τσιντώτας αποκρούει.

15:13

11': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, απομακρύνει ο Μάντζιος.

15:11

10': Καλό σουτ από μακριά ο Μαχαίρας, λίγο άουτ η μπάλα.

15:10

Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Λεβαδειακός.

15:06

5': Πέφτει στην περιοχή ο Καραμάνος, δεν βρίσκει μπάλα ο Ουόν, αλλά και ο φορ του Πανιωνίου το κάνει εντυπωσιακό.

15:03

2': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό από την παρέμβαση του Ρισβάνη. Ο Φαβάλι το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται

15:02

14:59

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:55

Στους 12 βαθμούς η θερμοκρασία στη Λιβαδειά, ελάχιστος ο κόσμος στο γήπεδο.

14:52

Να συνέλθει από το σοκ με την ήττα στο φινάλε από τη Βέροια καλείται ο Πανιώνιος.

14:48

Αήττητος για τέσσερα σερί ματς είναι ο Λεβαδειακός που φιλοδοξεί να διευρύνει αυτό το σερί.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Λεβαδειακού με τον Πανιώνιο ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Τσιντώτας, Μουλόπουλος, Ουόν, Γιάχιτς, Μαχαίρας, Στάθης, Ρομέου, Νικολάου, Ναβάρο, Φαβάλι, Μάντζιος.
Αναπ: Βερέμκο, Μανωλάς, Τριποτσέρης, Θέος, Ντομοβτσίσκι, Γιακουμάκης, Μίνγκας
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Παπαδόπουλος, Βλάχος, Χατζηισαΐας, Ρισβάνης, Οικονόμου, Σιώπης, Κόρμπος, Μπουμάλ, Μπακασέτας, Βιγιάλμπα, Καραμάνος.
Αναπ: Διούδης, Τασουλής, Αργυρόπουλος, Χαλκιαδάκης, Ανσαριφάρντ, Καθάριος, Μασούρας
Διαιτητής: Κιοτζένης (Ξάνθης) Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Καλφάκης (Χανίων) 4ος: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)