21:21

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

21:18

21:17

90': Πασάς αντί Κάσσου για τον Ηρακλή.

21:15

Έχει ανοίξει το παιχνίδι, ο ΠΑΣ δείχνει να το θέλει περισσότερο.

21:11

84': Από πολύ μακριά ο Καρανίκας δοκιμάζει το πόδι του και ο Χουάντερσον πραγματοποιεί εξαιρετική επέμβαση.

21:11

83': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Δεν απομακρύνεται η μπάλα, ο Τζημόπουλος κάνει το σουτ, αλλά σταματάει στα σώματα.

21:10

82': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Ο Χαντί το εκτελεί, διώχνει ο Σαπαλίδης στο πρώτο δοκάρι.

21:06

Εκτελείται κόρνερ από τον Χαντί, ο Ζιαμπάρης παίρνει την πρώτη κεφαλιά και από κοντά ο Λουκίνας με δεύτερη ισοφαρίζει.

21:05

78': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

21:04

Ο Ίλιτς εκτελεί φάουλ, ο Τσάβες παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνία του Χουάντερσον.

21:03

76': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

21:01

75': Ίλιτς αντί Ηλιάδη για τον ΠΑΣ.

20:58

72': Τσουκαλάς αντί Τζημόπουλου για τον ΠΑΣ.

20:54

67': Καρλίτος βγαίνει, Κυριακίδης μπαίνει για τον Ηρακλή.

20:49

61': Κίτρινη στον Στρούνα.

20:49

61': Ο Καρανίκας βγάζει τη σέντρα, ο Σαπαλίδης παίρνει την κεφαλιά αλλά σημαδεύει τον Χουάντερσον.

20:48

60': Κίτρινη στον Ιντζόγλου.

20:48

60': Τσάβες αντι Φερφελή για τον ΠΑΣ.

20:47

59': Δυνατό σουτ από μακριά κάνει ο Γιάκος, εύκολα μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

20:44

56' Κόρνερ κερδίζει ο Ηρακλής, εκτελείται με πάσα, σέντρα από τον Χαντή και η μπάλα απομακρύνεται.

20:41

53': Κοντράρει το σουτ του Λουκίνα, κόρνερ για τον Ηρακλή, περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:39

Έχει μπει καλύτερα ο Ηρακλής.

20:35

48': Ο Ρομάνο το εκτελεί, ο Ζιαμπάρης παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει ελάχιστα πάνω από τα δοκάρια.

20:35

47': Ο Μπουκουβάλας βγάζει σέντρα, ο Χαντί δεν μπορεί με προβολή από τη μικρή περιοχή να σκοράρει και ο Ηρακλής παίρνει κόρνερ.

20:15

45': Ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Ρομάνο κάνει το σουτ πάνω στον Μπέριο, η μπάλα πηγαίνει στον Μπουκουβάλα κι εκείνος όντας αμαρκάριστος κάνει κακό σουτ και αστοχεί.

20:12

42': Δυνατή σέντρα στο δεύτερο δοκάρι από τον Καρανίκα, παίρνει την κεφαλιά ο Ηλιάδης και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:10

40': Γίνεται η σέντρα από τον Στρούνα, ο Φερφελής από το ύψος του πέναλτι παίρνει την κεφαλιά και ο Χουάντερσον μπλοκάρει.

20:10

40': Κίτρινη στον Χαντι.

20:08

Τέσσερις τελικές έχουν συνολικά οι δύο ομάδες, οι τρεις για τον ΠΑΣ.

20:05

36': Κίτρινη στον Καρανίκα.

20:02

Δεν βγαίνει η συνεργασία για τους παίκτες του Ηρακλή με τον Κάσσο να αργεί να κάνει κίνηση.

19:58

Δίνει χώρους ο ΠΑΣ θέλοντας πιθανότατα να χτυπήσει σε αντεπιθέσεις. Ωστόσο, δεν έχει βγάλει καμία ως τώρα.

19:54

24': Αδύναμη κεφαλιά από μακριά από τον Κάσσο, εύκολα ο Βελλίδης.