1
-
2
16:57

90+4': Τέλος του αγώνα.

16:54

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:54

90': Κίτρινη ο Λίτα.

16:53

Εκπληκτικό σουτ έξω από την περιοχή του Λίτα, που στέλνει την μπάλα στο αριστερό παραθυράκι του Δασκαλάκη.

16:53

90': ΓΚΟΛ ο ΑΟΧ.

16:51

89': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό Βόλου. Εκτελεί ο Ντεπέτρις, διώχνουν οι αμυντικοί.

16:49

86': Καλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό Βόλου. Σέντρα από δεξιά του Ζέρη, ο Ντεπέτρις κάνει την προβολή, ο Διαμαντόπουλος βάζει την κόντρα και η μπάλα φεύγει λίγο δίπλα από το δοκάρι. Άουτ δίνει, αντί για κόρνερ ο διαιτητής.

16:44

82': Ελέγχει το ματς ο ΑΟΧ, φαίνεται κουρασμένος ο Ολυμπιακός Βόλου.

16:40

78': Κίτρινη ο Σάντερσον.

16:37

74': Ο Τσούτσης στη θέση του Δεινόπαπα. Ολοκλήρωσε τις αλλαγές του και ο Γράφας.

16:34

72': Ο Λίτα στη θέση του Γκέσιου. Δεύτερη αλλαγή ο Γράφας.

16:33

Ο Σάντερσον ελίσσεται έξω από την περιοχή και με δυνατό σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. Ισοφαρίζουν οι φιλοξενούμενοι.

16:33

70': ΓΚΟΛ ο ΑΟΧ.

16:31

68': Ο Νικολιάς στη θέση του Μοράν. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Παπαδόπουλος.

16:28

66': Μεγάλη ευκαιρία ο ΑΟΧ. Ο Σαΐν με ατομική ενέργεια μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει με όλη του την άνεση, αποκρούει ο Δασκαλάκης.

16:28

65': Μακρινό σουτ του Δεινόπαπα, άουτ.

16:26

63': Ο Σάντερσον συνεργάζεται ωραία με τον Δεινόπαπα και σεντράρει από αριστερά, άουτ η προβολή υπό πίεση του Γκέσιου.

16:20

58': Ο Ντεπέτρις στη θέση του Σκοπελίτη. Δεύτερη αλλαγή για τον Παπαδόπουλο.

16:19

57': Ο Σάντερσον στη θέση του Ρίκκα. Πρώτη αλλαγή για τον Γράφα.

16:17

55': Κίτρινη ο Νύκταρης.

16:17

54': Ο Σκοπελίτης ξεμαρκάρεται πολύ ωραία έξω από την περιοχή και σουτάρει, άουτ.

16:12

49': Ο Γκέσιος δεν παρατά μία... σκοτωμένη μπαλιά, κερδίζει την κόντρα και κάνει το γύρισμα, διώχνουν τελικά οι γηπεδούχοι.

16:08

46': Ξεκινά το β' μέρος.

16:07

46': Ο Γουόρντεν στη θέση του Αλαμάνη. Πρώτη αλλαγή για τον Παπαδόπουλο.

16:04

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

15:51

45+4': Ολοκληρώθηκε με επεισοδιακό τρόπο το α' μέρος.

15:50

45+3': Κίτρινη ο Ηρακλής. Συνεχίζουν να φωνάζουν οι φιλοξενούμενοι.

15:48

45+1': Κίτρινη ο Σκοπελίδης για τον πανηγυρισμό του.

15:48

Έντονες οι διαμαρτυρίες από τους ανθρώπους του ΑΟΧ. Έχουν μπει όλοι στον αγωνιστικό χώρο. Θεωρούν πως δεν εκτελέστηκε σωστά το πλάγιο.

15:46

Σκόρερ ο Σκοπελίτης. Γρήγορη εκτέλεση πλαγίου άουτ από αριστερά, ο Σκοπελίτης πατά περιοχή και με άψογο πλασέ νικά τον Μπλάζιτς ανοίγοντας το σκορ.

15:46

44': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ.

15:44

43': Κίτρινη ο Τσιλιγκίρης.

15:44

42': Άσχημα εκτελεσμένη η κομπίνα και χάνεται η μπάλα για τους φιλοξενούμενους.

15:43

41': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΧ. Πολύ ωραία ενέργεια του Δεινόπαπα, που βγαίνει φάτσα με την εστία και πλασάρει, αποκρούει σωτήρια ο Δασκαλάκης σε κόρνερ.

15:42

41': Ο Πολύζος από αριστερά συγκλίνει προς τον άξονα και σουτάρει έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Μπλάζιτς.

15:40

38': Κίτρινη ο Καραμανλής.

15:38

36': Καλή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Χιντζίδη μερικά μέτρα έξω από την περιοχή και προς τα δεξιά, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

15:37

35': Κίτρινη ο Ρίκκα.

15:35

33': Επικίνδυνο γύρισμα του Τσιλιγκίρη μέσα από την περιοή, καθαρίζει με γρήγορη έξοδο ο Μπλάζιτς.

15:31

29': 55%-45% η κατοχή.

15:29

27': Κόρνερ για τα Χανιά. Εκτελεί ο Νύκταρης, διώχνουν οι αμυντικοί.

15:26

24': Πολλά τα δυνατά μαρκαρίσματα, σε χαμηλό τέμπο και με αρκετές διακοπές το παιχνίδι.

15:23

21': Σέντρα του Νύκταρη, πολλά μέτρα άουτ η προβολή του Γκέσιου.