4
-
0
21:17

90+2': Τέλος του αγώνα.

21:15

90': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:14

89': Κίτρινη ο Μάσα.

21:12

Ο Δαύκος αποκρούει στη δεξιά του γωνία το πλασέ του Νίκο Φερνάντες, αλλά η μπάλα επέστρεψε στον Αργεντινό, που σε κενή εστία κάνει το 4-0.

21:12

87': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.

21:11

87': Κίτρινη για τον Δαύκο, που ανέτρεψε τον Μάσα. Σωστή και αυτή η απόφαση του Λαμπρόπουλου.

21:11

86': Νέο ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Αστέρα.

21:09

84': Κόρνερ για την Καλλονή. Η κεφαλιά του Αντέτζο καταλήγει στην αγκαλιά του Θεοδωρίδη.

21:05

80': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Άψογη κάθετη του Μάσα, μόλις άουτ το πλασέ του Φερνάντες από θέση τετ α τετ.

21:01

76': Ο Γκρόσιος στη θέση του Τσοκάνη. Κλείνει τις αλλαγές του και ο Βεργέτης.

21:01

76': Ο Τσοκάνης μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και σουτάρει από δύσκολη γωνία, πάνω από τα δοκάρια.

20:59

74': Ο Κεϊτά στη θέση του Κλαντρούμπσκι. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Θεοδωρίδης.

20:56

Με εκτέλεση αλά Πανένκα, ο Σκούρτης κάνει το 3-0.

20:56

71': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.

20:55

71': Κίτρινη ο Ουνγιαλίδης, που ανέτρεψε τον Σκούρτη μέσα στην περιοχή.

20:55

71': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Αστέρα.

20:53

69': Ευκαιρία ο Αστέρας. Ωραία σέντρα του Μούκαμ στην καρδιά της περιοχής, αμαρκάριστος ο Νίκο Φερνάντες, άουτ η κεφαλιά του.

20:50

65': Ο Παντελιάδης στη θέση του Λανθαρότε. Δεύτερη αλλαγή για τον Βεργέτη.

20:47

63': Στο τείχος η εκτέλεση του Μάσα.

20:46

62': Κίτρινη ο Ξυδάς και φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον Αστέρα.

20:43

58': Ξαφνικό σουτ του Σκούρτη, άουτ.

20:42

57': Ο Μάσα στη θέση του Φούντα. Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή του Βεργέτη.

20:41

56': Νέο πρόβλημα με τον Φούντα, που θα αποχωρήσει.

20:38

54': Ο Όκο στη θέση του Γιουκαρή. Δεύτερη αλλαγή για τον Θεοδωρίδη.

20:38

53': Κόρνερ για τον Αστέρα. Διώχνουν οι αμυντικοί.

20:34

Ο Φούντας κάνει την ενέργεια από αριστερά και σεντράρει, αμαρκάριστος ο Σκούρτης στο δεύτερο δοκάρι, στέλνει με το κεφάλι την μπάλα στα δίχτυα.

20:33

49': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.

20:30

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:29

46': Ο Ουνγιαλίδης στη θέση του Κρολ. Πρώτη αλλαγή για τον Θεοδωρίδη.

20:27

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

20:13

45': Τέλος του ημιχρόνου δίχως καθυστερήσεις.

20:12

45': Καλό σουτ του Κλαντρούμπσκι έξω από την περιοχή, άουτ.

20:10

43': Καλή στιγμή για τον Αστέρα. Σουτ του Νίκο Φερνάντες, η μπάλα κοντράρει στον Σκούρτη και φεύγει άουτ.

20:09

42': Όλα καλά με τον Φούντα, που επέστρεψε στο χορτάρι.

20:08

40': Πρόβλημα με τον Φούντα, που έχει μείνει στο έδαφος.