Συναρπαστική εξέλιξη στο Φάληρο και σημαντικός βαθμός για τους Χανιώτες. Καλό σας βράδυ.

21:25

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Ολυμπιακός - Πλατανιάς 2-2.

21:25

90'+6: Εκτέλεση φάουλ από τον Πάρντο από τα δεξιά, κεφαλιά Βούρου, η μπάλα έξω από την εστία του Κοκκαλά.

21:24

90'+5: Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Πάγκαλο. Με δέκα ο Πλατανιάς.

21:23

90'+4: Σουτ Ερνάνι, εύκολα στην αγκαλιά του Κοκκαλά.

21:22

90'+3: Σουτ Γιαννιώτα από θέση έξω αριστερά, πάνω από την εστία του Πλατανιά.

21:20

Στην εκτέλεση του κόρνερ ο Πάρντο από τα δεξιά, δυνατή κεφαλιά του Ερνάνι από το ύψος του πρώτου δοκαριού και 2-2.

21:20

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:20

90'+1: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

21:19

90': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα δεξιά. Εκτελείται πλασαριστά από τον Πάρντο, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:18

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων,

21:16

87': Κίτρινη κάρτα στον Πάγκαλο.

21:15

86': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Σελίν αντί του Αποστολόπουλου.

21:13

85': Νέο κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα αριστερά με τον Ερνάνι. Αδύναμη κεφαλιά Ντα Κόστα, μαζεύει ο Κοκκαλάς.

21:11

83': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Ερνάνι από τα αριστερά. Κεφαλιά Ντα Κόστα, εντυπωσιακά ο Κοκκαλάς σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

21:09

81': Κόρνερ για τον Πλατανιά από τα δεξιά με τον Τζίλβαν. Περνά ανεκμετάλλευτο

21:08

79': Σουτ Ερνάνι, δεν αιφνιδιάζεται ο Κοκκαλάς.

21:07

Εκτέλεση φάουλ με τον Τζίλβαν από τα δεξιά, κεφαλιά-πάσα του Ράμος και ο Μπανανά με πλασέ από την καρδιά της περιοχής με πλασέ κάνει το 1-2.

21:07

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

21:06

78': Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Αργεντινός. Στη θέση του ο Πάρντο.

21:06

77': Κίτρινη κάρτα στον Ντομίνγκεζ.

21:05

Έχει χτυπήσει ο Ντομίνγκεζ. Μικρή διακοπή.

21:04

76': Κίτρινη κάρτα στον Τζίλβαν.

21:04

75': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Πουλίδο αντί του Φινμπόγκασον.

21:03

Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα αριστεά με τον Ντομίνγκεζ, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:02

74': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Γιαννιώτας έβγαλε τη σέντρα από τα δεξιά, ο Ερνάνι σούταρε από θέση μέσα αριστερά, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Κοκκαλάς.

20:58

70': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Τσιμόντζι αντί του Τσουράκη.

20:57

69': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Γιαννιώτας αντί του Κολοβού, που έχει χτυπήσει στον αριστερό ώμο.

20:56

67': Κίτρινη κάρτα στον Αποστολόπουλο.

20:54

66': Σουτ Ερνάνι από θέση έξω δεξιά, η μπάλα θα βρει και στον Μπανανά, θα πέσει στην αριστερή του γωνία και θα μπλοκάρει ο Κοκκαλάς, που δεν αιφνιδιάζεται.

20:52

64': Κόρνερ για τον Πλατανιά από τα δεξιά με τον Τζίλβαν. Σε νέο κόρνερ διώχνουν οι γηπεδούχοι, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

20:47

58': Υπόδειξη οφσάιντ στον Πάγκαλο. Σωστή απόφαση.

20:45

56': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Ντομίνγκεζ από τα δεξιά.

20:42

53': Μακρινό σουτ Τσιμίκα, η μπάλα άουτ.

20:41

52': Κίτρινη κάρτα στον Μουνάφο.

20:36

Φάουλ για τον Ολυμπιακό σε εξαιρετική θέση, δύο μέτρα έξω από το ημικύκλιο. Κομπίνα από τους παίκτες των γηπεδούχων, ο Ντομίνγκεζ κάνει κίνηση ότι θα εκτελέσει, αλλά σουτάρει ο Ερνάνι, που θα ξεγελάσει τον Κοκκαλά και η μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

20:35

47': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:34

46': Κίτρινη κάρτα στον Ιτούα.

20:34

Έναρξη β' ημιχρόνου.

20:34

46': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Μουνάφο αντί του Μαχαμάτ.