0
19:07

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

19:06

Άνετη επικράτηση για τον Παναθηναϊκό με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Νίνη και τον Κλωναρίδη να πετυχαίνει ένα πανέμορφο γκολ, αλλά να τραυματίζεται.

19:05

Λήξη του ματς! 3-0.

19:05

90'+2: Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Το εκτελεί από τα αριστερά με πάσα στον Χουχούμη ο Νίνης, δεν αποφέρει κάτι.

19:02

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:59

87': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:54

81': Πιάνει την κεφαλιά ο Γιάχιτς, μπλοκάρει ο Κοτσόλης.

18:52

79': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Λάμπρου στη θέση του τραυματία Κλωναρίδη.

18:50

Πανέμορφο μακρινό γκολ από τον Κλωναρίδη, που όμως τραυματίζεται και ζητάει αλλαγή.

18:50

77': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

18:47

Μέ δέκα για λίγο ο Λεβαδειακός, καθώς ο Μαχαίρας αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού.

18:46

76': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Ντομοβτσίσκι στη θέση του Μάγκα.

18:42

70': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Καλτσάς στη θέση του Λουντ.

18:38

66': Πολύ δυνατό σουτ του Μαχαίρα από τα αριστερά, διώχνει εντυπωσιακά με το ένα χέρι ο Κοτσόλης, αν και δεν είχε ορατότητα.

18:38

65': Καλό σουτ από τον Λουντ, άουτ.

18:36

Ξεκίνησαν και τα συνθήματα κατά της ΑΕΚ, εν όψει του ντέρμπι των δύο ομάδων.

18:32

59': Διαγώνιο σουτ του Μουλόπουλου από τα δεξιά, άουτ η μπάλα.

18:30

57': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μανωλάς στη θέση του Μάρκοβιτς και ο Γιάχιτς στη θέση του Ρομέου.

18:29

57': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Βέμερ στη θέση του Μαρινάκη.

18:29

56': Ωραίο, ευθύβολο σουτ του Νίνη από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο Βερέμκο.

18:26

54': Ο Νίνης βρίσκεται αμαρκάριστος στο πρώτο δοκάρι έπειτα από ωραία σέντρα του Πράνιτς, κάνει την κεφαλιά, άουτ η μπάλα.

18:25

53': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:24

52': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Το εκτελεί ο Νίνης από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:19

47': Ωραία προσπάθεια του Λουντ που επιχειρεί το σουτ από το ύψος της περιοχής, άουτ η μπάλα.