2
-
0
19:04

90+3': Τέλος του αγώνα.

19:02

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:02

90': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με τον Αθανασιάδης να μην προλαβαίνει να στείλει την μπάλα στα δίχτυα μετά από γύρισμα του Σκόνδρα.

18:57

Ωραίο σουτ του Γκολάσα, ο Πασχαλάκης διώχνει προς τα πλάγια, αλλά ο Μακ με ψύχραιμο πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:57

86': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

18:54

83': Πολύ ωραία ενέργεια του Ηλιάδη, που σουτάρει έξω από την περιοχή, σε ετοιμότητα ο Γλύκος.

18:50

79': Ο Σαββίδης στη θέση του Ζάιρο. Έκλεισε τις αλλαγές του και ο Τούντορ.

18:49

78': Ο Μουδούρογλου στη θέση του Νικόλτση. Τρίτη αλλαγή για τον Πανθρακικό.

18:48

77': Σε θέση τετ α τετ ο Ζάιρο, πλασάρει και ο Πασχαλάκης αποκρούει.

18:46

75': Απειλεί πάλι ο ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας συνεργάζεται με τον Μακ και κάνει το γύρισμα, οι αμυντικοί διώχνουν προ των Αθανασιάδη και Ροντρίγκες.

18:43

Ωραία κάθετη του Πέλκα, ο Μακ από πλάγια θέση σημαδεύει το δοκάρι, αλλά ο Πέλκας παίρνει την απόκρουση και με πλασέ εντός περιοχής ανοίγει το σκορ.

18:43

72': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

18:41

71': Κόρνερ για τον Πανθρακικό αυτή τη φορά. Εκτελεί ο Ηλιάδης, διώχνει ο Χαρίσης.

18:41

70': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Αναξιοποίητο κι αυτό.

18:40

69': Κίτρινη ο Ροτζέριο.

18:39

68': Ο Ψάλτης στη θέση του Ροτζέριο. Δεύτερη αλλαγή για τον Ελευθερόπουλο.

18:37

67': Εκτελεί ο Πέλκας, διώχνουν οι αμυντικοί, ο Ροντρίγκες δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

18:37

66': Νέα ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Καλό και δυνατό σουτ του Γκολάσα, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Πασχαλάκης.

18:36

65': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Γύρισμα του Ζάιρο, το σουτ του Κλάους μετατρέπεται σε πάσα, αλλά ο Πέλκας πλασάρει άουτ από θέση τετ α τετ.

18:32

62': Ροντρίγκες και Μακ στη θέση των Κοροβέση και Σάμπο. Διπλή αλλαγή η πρώτη κίνηση του Τούντορ από τον πάγκο.

18:29

58': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Πάλι ο Πέλκας, γυριστή κεφαλιά του Βίτορ, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

18:28

57': Κίτρινη ο Παπαχρήστος.

18:24

53': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Πάλι ο Πέλκας, καθαρίζει ο Πασχαλάκης.

18:23

52': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, το 7ο. Εκτελεί ο Πέλκας, διώχνουν οι αμυντικοί.

18:21

50': Τίποτα το αξιόλογο στα πρώτα λεπτά.

18:16

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:16

46': Ο Μαρκόπουλος στη θέση του Χρήστου. Πρώτη αλλαγή για τον Ελευθερόπουλο.

18:16

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

18:01

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

17:59

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

17:57

43': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό και σπουδαία απέμβαση του Γλύκου σε κοντινό πλασέ του Ροτζέριο.

17:54

41': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Πέλκας, διώχνει σε πλάγιο οι αμυντικοί.

17:54

40': Νέα ωραία ατομική ενέργεια του Ζάιρο, κόβεται το γύρισμά του μέσα από την περιοχή.

17:50

37': Γέμισμα του Ροτζέριο, διώχνει με γροθιές ο Γλύκοας, αλλά όχι καλά, ο Ηλιάδης προσπαθεί να τον κρεμάσει από μακριά, άουτ.

17:48

35': Κόρνερ για τον Πανθρακικό, το πρώτο. Εκτελεί ο Ροτζέριο, διώχνει ο Πέλκας.

17:46

32': Πάλι ο Πέλκας στην εκτέλεση, άουτ η κεφαλιά του Γκολάσα.

17:46

32': Εκτελεί ο Πέλκας, σε κόρνερ ο Πασχαλάκης.

17:45

31': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Πολύ ωραία ατομική ενέργεια του Ζάιρο, που πλασάρει από πλάγια θέση, σε κόρνερ σωτήρια ο Πασχαλάκης.

17:44

30': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, διώχνουν μακριά αυτή τη φορά οι αμυντικοί.

17:44

29': Δεύτερο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Πέλκας, διώχνει με γροθιές ο Πασχαλάκης πάλι.

17:38

24': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Πέλκας, διώχνει με γροθιές ο Πασχαλάκης.

17:31

17': Ο Χαρίσης δοκιμάζει το πόδι του έξω από την περιοχή, είναι άστοχη η προσπάθειά του.

17:30

16': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Καλό και δυνατό σουτ του Σάμπο από μακριά, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

17:26

12': Για τον Πανθρακικό η πρώτη τελική στον αγώνα. Ο Ηλιάδης κάνει ένα μακρινό σουτ, δεν ανησυχεί ο Γλύκος, άουτ.