19:04

19:04

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πανιώνιο με 2-1.

19:03

90+3: Κόρνερ κερδίζει ο Παναιτωλικός, ο Ρουσκουσέδα το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

19:01

90'+2: Ο Ρουσκουσέδα εκτελεί κόρνερ, ο Παπάζογλου παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:59

18:55

85': Ο Κάπελ συγκλίνει προς τα μέσα, κάνει και το σουτ αλλά η μπάλα φεύγει ψηλά.

18:52

83': Οικονόμου αντί Ρισβάνη για τον Πανιώνιο.

18:48

Στο έδαφος ο Ρισβάνης, διακόπτεται το παιχνίδι και γίνονται έξαλλοι οι γηπεδούχοι.

18:46

77': Ο Βιγιάλμπα κάνει ωραία ενέργεια, γυρίζει για τον Χαλκιάδακη κι εκείνος αστοχεί με πλασέ στην κίνηση.

18:43

Μαγική ενέργεια από τον Βιγιαφάνιες από δεξιά, μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το γύρισμα και ο Κάπελ σκοράρει.

18:43

74': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:41

72': Καραμάνος αντί Ανσαριφάρντ για τον Πανιώνιο.

18:39

Στο έδαφος ο Αργυρόπουλος, προσωρινή διακοπή.

18:35

Έχει γίνει πολύ σκληρό το ματς, γλιτώνει την αποβολή ο Ρουσκουσέδα που έπεσε με δύναμη πάνω στα πόδια του Σιώπη.

18:34

65': Κίτρινη στον Μύγα.

18:33

63': Κίτρινη στον Ρουσκουσέδα.

18:32

63': Σιώπης αντί Καθάριου για τον Πανιώνιο.

18:31

62': Με δυσκολία διώχνει σε κόρνερ ο Χατζηισαΐας. Αυτό εκτελείται με κοντινή πάσα και στη συνέχεια η φάση περνάει ανεκμετάλλευτη.

18:28

59': Κάπελ αντί Ρομέρο και Ρουσκουσέδα αντί Μπεχαράνο για τον Παναιτωλικό.

18:27

58': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, εύκολα απομακρύνεται η μπάλα.

18:24

Στο έδαφος Ρομέρο και Χαλκιαδάκης που συγκρούστηκαν. Ο δεύτερος φαίνεται να έχει πρόβλημα.

18:22

Έχει την μπάλα στην κατοχή του ο Παναιτωλικός, προτιμά να περιμένει ο Πανιώνιος.

18:18

49': Κίτρινη στον Χατζηισαΐα.

18:17

48': Κίτρινη στον Μαρκόφσκι, ο οποίος προσπάθησε να πάρει πονηρά πέναλτι.

18:15

18:13

18:01

17:59

17:57

43': Ο Βιγιαφάνιες βγάζει ωραία κάθετη πάσα για τον Μαρκόφσκι, αλλά ο Διούδης αντιδρά γρήγορα και μπλοκάρει.

17:55

42': Κίτρινη στον Ανσαριφάρντ.

17:53

40': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μάρκος Πάουλο, μπλοκάρει εύκολα ο Διούδης.

17:52

39': Κίτρινη στον Καθάριο.

17:51

Έχει δώσει εντολή σε τρεις παίκτες του ο Ματζουράκης να ζεσταθούν. Λογικά θα έχουμε αλλαγή με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, μια και η εικόνα της ομάδας του είναι ξανά προβληματική.

17:47

34': Ο Βιγιαφάνιες κάνει εξαιρετική ενέργεια, πατάει περιοχή, γυρνάει στον Ουάρντα κι εκείνος κάνει κάκιστο τελείωμα.

17:46

33': Κίτρινη στον Μητρόπουλο.

17:45

Ο Τασουλής βγάζει ωραία σέντρα, στο πρώτο δοκάρι δεν μπορεί ο Ανσαριφάρντ να νικήσει τον Κυριακίδη, αλλά η μπάλα πάει στον Χαλκιαδάκη που σκοράρει.

17:45

31': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

17:41

28': Κίτρινη στον Ουάρντα.

17:40

27': Βγάζει αντεπίθεση ο Πανιώνιος με εξαιρετικές προϋποθέσεις, αλλά ο Μασούρας τη σπαταλάει.

17:39

26': Κόρνερ κερδίζει ο Παναιτωλικός. Ο Ρομέρο το εκτελεί, ο Ρισβάνης απομακρύνει.

17:38

Πολλά τα λάθη και από τις δύο πλευρές, όρθιοι οι δύο προπονητές για να κάνουν παρατηρήσεις.

17:34

Δεν έχει ρυθμό το ματς, πολλές οι διακοπές.

17:31

17': Μαρκόφσκι αντί Καμαρά για τον Παναιτωλικό.

17:27

Στο έδαφος ο Καμαρά, έχει διακοπεί το ματς. Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Αφρικανός.

17:24

Από εξαιρετική μπαλιά του Ρισβάνη ο Βιγιάλμπα πλαγιοκοπεί, πατάει στην περιοχή, γυρνάει προς το πέναλτι και ο Ανσαριφάρντ σκοράρει ύστερα και από την αδυναμία του Παπάζογλου να διώξει.

17:23

10': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

17:23

Ασυνήθιστα ελάχιστος ο κόσμος στο γήπεδο στο Αγρίνιο.

17:20

7': Κερδίζει το κόρνερ ο Βιγιαφάνιες. Ο ίδιος το εκτελεί, βγαίνει και μπλοκάρει ο Διούδης.

17:19

Ορεξάτος έχει μπει ο Πανιώνιος στα πρώτα λεπτά.

17:15

17:13

17:09

Ήττα και για τον Πανιώνιο στο τελευταίο του παιχνίδι στο πρωτάθλημα με 1-0 από τη Βέροια.

17:05

Να πάρει ψυχολογία μέσα από το συγκεκριμένο ματς θέλει ο Παναιτωλικός μετά την ήττα από τον Πλατανιά.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Παναιτωλικού με τον Πανιώνιο ξεκινάει σε 15 λεπτά.

Κυριακίδης, Κουτρομάνος, Κούσας, Παπάζογλου, Μύγας, Μπεχαράνο, Πάουλο, Ρομέρο, Ουάρντα, Βιγιαφάνιες, Καμαρά.
Αναπ: Αθανασόπουλος, Κέβιν, Ρουσκουσέδα, Κάπελ, Μάκος, Μαρκόφσκι, Κοντογιάννης
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Διούδης, Αργυρόπουλος, Χατζηισαΐας, Ρισβάνης, Τασουλής, Μητρόπουλος, Καθάριος, Μασούρας, Βιγιάλμπα, Χαλκιαδάκης, Ανσαριφάρντ.
Αναπ: Γιαννιώτης, Ντουρμισάι, Πινιώτης, Σιώπης, Καραμάνος, Οικονόμου, Βλάχος.
Διαιτητής: Κύζας (Δράμας) Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Δουδούμης (Φθιώτιδας) 4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)