2
16:52

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:51

Απίστευτη ανατροπή από τον Ατρόμητο στο φινάλε που καταφέρνει να γυρίσει το ματς και να σώσει τουλάχιστον τον βαθμό της ισοπαλίας.

16:51

Λήξη του ματς! 2-2.

16:50

90'+1: Κίτρινη στον Μαραγκό.

16:49

90'+1: Κόκκινη κάρτα στον Μαρσελίνιο, που πήγε να αρπάξει την μπάλα από τον Μαραγκό για να συνεχίσει το ματς και στη συνέχεια τον πατά ελαφρά και στον μηρό.

16:49

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:49

Αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού ο Κούρος και δεν μπορεί να συνεχίσει. Με 10 ο Ατρόμητος, καθώς έχει ολοκληρώσει τις αλλαγές του.

16:47

89': Κίτρινη κάρτα στον Γεωργιάδη.

16:46

Εκτελείται από τα δεξιά το κόρνερ, ο Λαζαρίδης πηδά πιο ψηλά από όλους μέσα στην περιοχή και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:46

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:46

88': Κόρνερ για τον Ατρόμητο.

16:45

87': Σουτ του Μαρσελίνιο στην κίνηση μέσα από την περιοχή έπειτα από πάσα του Μπαστακού, λίγο άουτ η μπάλα.

16:44

85': Κίτρινη κάρτα στον Νέτο.

16:42

Μακρινό σουτ του Κούρου, η μπάλα βρίσκει και στον Πούγγουρα και καταλήγει στα δίχτυα.

16:42

84': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:37

79': Κίτρινη κάρτα στον Λόπεζ για καθυστέρηση.

16:36

78': Κεφαλιά του Μπαστακού, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:34

75': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Νέτο στη θέση του Άρτσε.

16:33

74': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπαστακός στη θέση του Στόιτσεφ.

16:32

74': Καλή στιγμή για τη Βέροια, με τον Καϊκούτ να βρίσκεται φάτσα με το τέρμα, αλλά να αστοχεί.

16:28

69': Κίτρινη κάρτα στον Γοδόι.

16:27

69': Κίτρινη κάρτα στον Μαγέφσκι.

16:22

64': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Γεωργιάδης στη θέση του Γιουσούφ.

16:19

61': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελείται από τα αριστερά, ο Λε Ταλέκ κάνει την κεφαλιά, άουτ.

16:16

58': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Λημνιός στη θέση του Μπρίτο.

16:16

57': Εκτελείται το νέο κόρνερ από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:15

57': Εκτελείται από τα αριστερά, αποφέρει νέο κόρνερ.

16:15

56': Ξαφνικό σουτ του Μερεμπασβίλι, διώχνει σε κόρνερ ο Γκορμπούνοφ.

16:13

55': Κίτρινη κάρτα στον Άρτσε.

16:10

Ο Καϊκούτ αναλαμβάνει την εκτέλεση και δεν αστοχεί.

16:10

51': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ.

16:09

51': Κίτρινη κάρτα στον Κυβρακίδη.

16:09

51': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Βέροια. Καταλογίζεται στον Κυβρακίδη για μαρκάρισμα στον Μερεμπασβίλι που έμπαινε από τα αριστερά. Ο άσος του Ατρομήτου, πάντως, βρίσκει και μπάλα.

16:08

Πολύ πιο δυνατά έχει μπει στο δεύτερο ημίχρονο ο Ατρόμητος.

16:04

Σέντρα στο β΄ημίχρονο.

16:03

46': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Πίτου Γκαρσία στη θέση του Ουσέρο.