1
21:20

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος 3-1.

21:18

90'+3: Δυνατό σουτ Πάνου έξω από την περιοχή και δεξιά, η μπάλα άουτ.

21:17

21:16

Εκτελεί το πέναλτι ο Παρπέξ και η μπάλα στα δίχτυα για να γίνει το 3-1.

21:16

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

21:14

88': Δεύτερη κίτρινη και ο Σανδραβέλης. Με εννέα ο Παναιγιάλειος.

21:14

88': Πέναλτι για τον Απόλλωνα. Σε σουτ του Λαγού, η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Σανδραβέλη.

21:12

86': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Παπουτσής αντί του Γκοτσούλια.

21:10

84': Ένα-δύο Λαγού - Συμελίδη, ο οποίος πιάνει το σουτ, η μπάλα ένα μέτρο από το δεξί δοκάρι του Πίτκα.

21:08

83': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά με τον Παρπέξ. Καρφωτή κεφαλιά Δεληζήση από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, δεν θα βρει στόχο.

21:07

83': Δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Κρισμάρεβιτς. Με δέκα παίκτες ο Παναιγιάλειος.

21:06

81': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κρητικός αντί του Τζιώρα.

21:05

80': Καλοτραβηγμένο σουτ Φατιόν από τα αριστερά του ημικύκλιου, η μπάλα δύο μέτρα έξω από το δεξί δοκάρι του Πίτκα.

21:04

79': Σουτ Κονέ από τη δεξιά διαγώνιο της περιοχής, η μπάλα άουτ.

21:02

76': Κακή επιλογή από Βαλεριάνο, που θα πιάσει ένα άψυχο σουτ από θέση έξω αριστερά, εύκολα στην αγκαλιά του Πίτκα.

21:01

75': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Λινάρδος αντί του Σταμογιάννου.

20:58

Μικρή διακοπή γιατί είναι πεσμένος στο έδαφος ο Δεληζήσης. Άρχισε εκ νέου το ματς.

20:55

69': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Λαγός αντί του Αλμπάνη.

20:54

68': Σέντρα Βαλεριάνου, αδύναμη κεφαλιά του Κονέ από το ύψος της περιοχής, μέσα στο ημικύκλιο, στα χέρια του Πίτκα.

20:53

67': Κίτρινη κάρτα στον Σανδραβέλη.

20:51

Οι οπαδοί του Παναιγιάλειου έχουν αυξηθεί και δεν έχουν σταματήσει να τραγουδούν.

20:44

Μικρή διακοπή στο ματς καθώς έχουν τραυματιστεί ο Πάνος και ο Σπίνουλας. Ύστερα από περίπου δύο λεπτά το ματς αρχίζει ξανά.

20:42

57': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Ομάρ αντί του Γκουτσίδη.

20:42

57': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κονέ αντί του Πολίτη.

20:41

56': Δυνατό διαγώνιο σουτ Φατιόν από τα 30 μέτρα και δεξιά, η μπάλα μόλις πάνω από την εστία του Πίτκα.

20:40

Πλάγιο για τον Απόλλωνα από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στην περιοχή, ο Μπούνας κάνει κεφαλιά προς τα πίσω και ο Συμελίδης με ψηλοκρεμαστή κεφαλιά γράφει το 2-1!

20:39

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

20:35

49': Πρώτο κόρνερ στο ματς για τον Απόλλωνα από τα αριστερά με τον Παρπέξ. Επιχειρεί το γυριστό σουτ ο Φατιόν, η μπάλα άουτ.

20:34

47': Αδύναμο συρτό σουτ Αλμπάνη από θέση έξω δεξιά, η μπάλα ίσα που φτάνει στον Πίτκα.

20:31

Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

20:16

Λήξη α' ημιχρόνου, στο 1-1 το ματς. Καλύτερος μέχρι το 30' ο Απόλλωνας, αλλά εν συνεχεία ο Παναιγιάλειος ισορρόπησε και ισοφάρισε.

20:15

45': Εκτέλεση φάουλ για τον Απόλλωνα με τον Πολίτη από τα δεξιά της περιοχής, άουτ.

20:13

43': Κίτρινη κάρτα στον Κρισμάρεβιτς.

20:11

41': Μακρινό σουτ Σταμογιάννου, η μπάλα πολλά μέτρα πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

20:09

39': Σουτ Φατιόν από θέση έξω αριστερά, άουτ.

20:08

38': Κίτρινη κάρτα στον Φατιόν.

20:05

Ο Μπουρλάκης από τα αριστερά γύρισε, έδωσε στον Γκούφα, που γύρισε στον Κρισμάρεβιτς, σουτ από το ύψος της περιοχής, δεξί δοκάρι και μέσα! Στα ίσα το ματς, 1-1!

20:05

35': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

20:03

33': Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο. Φάση διαρκείας στα καρέ του Απόλλωνα, ο Γκούφας μπαίνει από αριστερά, επιχειρεί το σουτ, η μπάλα κοντράρει και απομακρύνεται προσωρινά, για να φτάσει στον Μπούνα, που θα επιχειρήσει νέο σουτ από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα λίγο έξω από την εστία του Αποστολίδη.

19:58

Μικρή διακοπή καθώς είναι πεσμένος στο χορτάρι τραυματισμένος ο Σανδραβέλης. Το ματς αρχίζει εκ νέου στο λεπτό.

19:57

27': Κακή εκτέλεση φάουλ από τον Παρπέξ από τα αριστερά, η μπάλα χωρίς δύναμη ίσα που φτάνει στην αγκαλιά του Πίτκα.

19:56

Ελάχιστος κόσμος στις εξέδρες, 250 περίπου και ίσως να είναι και πολλοί, ανάμεσά τους και καμιά 50αριά φίλοι της ομάδας του Αιγίου στο πέταλο.

19:55

25': Φάουλ για τον Απόλλωνα από τα 25 μέτρα και αριστερά του ημικυκλίου, εκτελείται πλασαριστά, σουτ Βαλεριάνου, άουτ.

19:52

22': Σέντρα-σουτ Βαλεριάνου από τα αριστερά, άουτ...

19:46

Σκόρερ ο Φατιόν. Ο 24χρονος δοκίμασε το πόδι του από τα περίπου 30 μέτρα, η μπάλα κόντραρε στον Ιωάννου και άλλαξε πορεία, αιφνιδίασε τον Πίτκα και κατέληξε στα δίχτυα.

19:46

16': ΓΚΟΛ ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ.