1
-
1
19:04

90+5': Τέλος του αγώνα.

19:02

90+4': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Ο Στρέζος δεν μπορεί να μπλοκάρει, αλλά οι αμυντικοί του διώχνουν.

19:02

90+4': Ο Μουκίδης στη θέση του Πέδρο. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Σπανός.

19:01

90+3': Ο Γκόμες γεμίζει στην περιοχή με εκτέλεση φάουλ, άουτ η κεφαλιά του Όμο.

19:01

90+2': Ο Χούσα στη θέση του Χαρτσιά. Δεύτερη αλλαγή για τον Σπανό.

18:59

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

18:58

89': Γέμισμα από μακριά στην περιοχή της Παναχαϊκής, χωρίς τύχη η κεφαλιά του Φάμπιο.

18:56

88': Κίτρινη ο Γ. Λαμπρόπουλος.

18:55

87': Ο Γ. Λαμπρόπουλος στη θέση του Στεργίδη. Πρώτη αλλαγή για τον Σπανό.

18:54

86': Κόρνερ η Κέρκυρα. Διώχνουν οι αμυντικοί.

18:53

84': Καλό μακρινό σουτ του Ντατίδη, αποκρούει ο Στρέζος.

18:49

82': Ο Κωτάτης στη θέση του Ζορμπά. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Διγκόζης.

18:49

81': Κόρνερ η Κέρκυρα. Εκτελεί ο Γκόμες, διώχνει με γροθιές ο Στρέζος.

18:47

79': Ατομική ενέργεια και μακρινό σουτ του Σιατραβάνη, ψηλά άουτ.

18:43

75': Αναξιοποίητο το κόρνερ για τους Πατρινούς.

18:43

75': Απειλεί πάλι η Παναχαϊκή. Σουτ του Ντελέκου από το ύψος της περιοχής, με υπερένταση σε κόρνερ ο Αραμπατζής.

18:40

72': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Εκτελεί ο Ζορμπάς, κεφαλιά του Όμο, σε ετοιμότητα ο Στρέζος, που μπλοκάρει.

18:38

70': Εκτελεί ο Σιατραβάνης, διώχνουν οι αμυντικοί.

18:38

69': Ευκαιρία η Παναχαϊκή. Σέντρα του Σιατραβάνη, ο Τζίλας πιάνει το σουτ στην κίνηση, σε κόρνερ εντυπωσιακά ο Αραμπατζής.

18:32

Ο Πέδρο σημάδεψε χαμηλά και δεξιά, ο Αραμπατζής έπεσε αριστερά και ο Πορτογάλος ισοφαρίζει.

18:32

64': ΓΚΟΛ η ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ.

18:31

63': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ. Καθαρή η παράβαση του Βλάχου πάνω στον Σιατραβάνη.

18:29

61': Κίτρινη ο Χατζής.

18:26

58': Ο Βλάχος στη θέση του Κόντου. Δεύτερη αλλαγή για τον Διγκόζη.

18:21

53': Κίτρινη ο Κρητικός.

18:20

52': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελεί ο Γκόμες, διώχνουν οι αμυντικοί.

18:16

48': Καλή στιγμή για την Παναχαϊκή. Γέμισμα στην περιοχή, κεφαλιά άουτ του Κάργα.

18:14

46': Ευκαιρία για την Κέρκυρα. Καλό συρτό σουτ του Κόντου από το ύψος της περιοχής, πέφτει στη γωνία του και μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Στρέζος.

18:14

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:13

46': Ο Γεωργακόπουλος στη θέση του Λέντριτς. Πρώτη αλλαγή του Διγκόζη.

18:12

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

17:59

45': Τέλος στο α' ημίχρονο δίχως καθυστερήσεις.

17:58

44': Καλή στιγμή για την Παναχαϊκή, που αναπτύχθηκε ωραία από δεξιά. Σέντρα του Στεργίδη, κεφαλιά άουτ του Χατζή από καλή θέση.

17:56

43': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Περνά ανεκμετάλλευτο.

17:56

42': Γέμισμα του Ντελέκου με φάουλ από τον άξονα, καθαρίζει αποφασιστικά ο Αραμπατζής.