Καλό βράδυ από το a-sports.gr

19:10

Δίκαιο σε γενικές γραμμές το 0-0 σε ένα αρκετά μέτριο ματς

19:09

90'+6: Λήξη της αναμέτρησης

19:06

90'+3 Σουτ του Ποτουρίδη εντός περιοχής, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων του Τσέναμο κατέληξε η μπάλα

19:05

90'+2: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων

19:04

90'+1 Σέντρα σουτ από δεξιά από τον Παπαγεωργίου, ο Τσέναμο απέκρουσε με δεύτερη προσπάθεια

19:02

89': Τρίτη αλλαγή για τον Πανθρακικό, Νικόλτσης αντί Χαβίτο

19:01

88': Δεν φαίνεται ότι θα ξεφύγει το ματς από το 0-0

18:54

82' Κίτρινη κάρτα στον Βασιλακάκη

18:51

79' Δεύτερη αλλαγή για τον Πανθρακικό, Ροτζέριο αντί Λαδάκη

18:50

78' Ο Σερφά έπιασε την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι μετά από σέντρα του Μεχία, η μπάλα άουτ

18:46

74' Ο Χασομέρης έκανε κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι, ο Τσέναμο έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ, σημαντική ευκαιρία για τον Πανθρακικό

18:44

72': Τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη, αποχωρεί τραυματίας ο Λουσέρο και μπαίνει στο ματς ο Κρίστοφερ

18:40

68' Ο Ερέα πάσαρε στον Ντιμιτρόφ, εκείνος πλάσαρε από αριστερά, με τον Παπαγεωργίου να βάζει την κόντρα, αλλά τον Σπάθα να δείχνει άουτ

18:37

65' Μακρινό σουτ του Μεχία, ψηλά άουτ η μπάλα

18:33

61': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη, Ντιμιτρόφ αντί Νιέτο

18:31

59' Ο Λισγάρας έπιασε την κεφαλιά μετά από κόρνερ και ο Αθανασιάδης έδιωξε σε νέο κόρνερ