2
19:08

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

19:07

Σημαντική νίκη για τον Αστέρα Τρίπολης που επιστρέφει στις νίκες έπειτα από τρια ατυχή αποτελέσματα.

19:07

Λήξη του ματς! 1-2.

19:06

90'+4: Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Εκτελεί ο Τσάβες από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι, με τον Σαπαλίδη να βρίσκεται στο έδαφος και να ζητά ίσως κάτι παραπάνω.

19:04

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Σκόνδρα.

19:03

90'+1: Καλή κεφαλιά του Σαπαλίδη, περνά άουτ η μπάλα.

19:03

90': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Εκτελείται από τα αριστερά, μπλοκάρει ο Μπαντής.

19:02

18:59

86': Καλό σουτ του Μανιά, αποκρούει πάλι σωτήρια ο Μπαντής.

18:57

85': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Αλόκο στη θέση του Γιάννου.

18:56

84': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Φερφελής στη θέση του Κοζορώνη.

18:53

Η μπάλα πέρασε κάτω από τα πόδια του Στρούνα, ο Γιάννου βρίσκεται αμαρκάριστος στην περιοχή και στέλνει ανενόχλητος την μπάλα στα δίχτυα για δεύτερη φορά απόψε.

18:53

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

18:52

80': Κίτρινη κάρτα στον Ναδάλες.

18:48

76': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Σαπαλίδης στη θέση του Ίλιτς.

18:47

75': Κεφαλιά του Σανκαρέ έπειτα από σέντρα του Λούι, άουτ η μπάλα.

18:46

74': Κίτρινη κάρτα στον Τσουκαλά.

18:44

72': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Σκόνδρας στη θέση του τραυματία Μιχαήλ.

18:42

Διακοπή στο ματς, καθώς ο Μιχαήλ έχει ματώσει έπειτα από σύγκρουση στον αέρα με τον Γιάννου. Μεταφέρεται με φορείο εκτός αγωνιστικού χώρου.

18:40

68': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Εκτελεί από τα αριστερά ο Ίλιτς, δεν αποφέρει κάτι.

18:39

67': Ο Ίλιτς βγάζει την μπαλιά στον Τσάβες, εκείνος κάνει το σουτ, αλλά ο Μπαντής διώχνει εντυπωσιακά στη γωνία.

18:36

64': Σέντρα σουτ από τον Λανθαρότε, μπλοκάρει ο Βελλίδης.

18:33

61': Κίτρινη κάρτα στον Κουρμπέλη.

18:32

60': Επιχειρεί το σουτ με... αυτοθυσία ο Σανκαρέ, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:27

55': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Φερνάντεζ στη θέση του Δημούτσου.

18:26

54': Κίτρινη κάρτα στον Λανθαρότε.

18:25

53': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Το εκτελεί ο Ίλιτς στο δεύτερο δοκάρι, δεν αποφέρει κάτι.

18:22

50': Ωραία προσπάθεια του Ίλιτς από τα δεξιά, ξεφεύγει από τον Σανκαρέ και κάνει το διαγώνιο σουτ, αλλά ο Μπαντής μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια.

18:17

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

18:17

46': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Λανθαρότε στη θέση του Μπερτόλιο.