1
-
2
16:57

90+4': Τέλος του αγώνα.

16:56

90+3': Κόρνερ ο Ολυμπιακός. Κερδίζουν νέο κόρνερ οι ερυθρόλευκοι, που ροκανίζουν το χρόνο.

16:55

90+2': Κίτρινη ο Λαζαρίδης.

16:54

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:53

90': Ο Φινμπόγκασον στη θέση του Ιντέγιε. Κλείνει τις αλλαγές του και ο Σίλβα.

16:51

88': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Πίτου Γκαρσία, διώχνουν οι του Ολυμπιακού.

16:48

85': Αναξιοποίητο το κόρνερ για την ομάδα του Περιστερίου.

16:47

85': Ευκαιρία ο Ατρόμητος. Ο Μίλος Στόιτσεφ σουτάρει μέσα από την περιοχή, σωτήρια επέμβαση του Ρομπέρτο σε κόρνερ.

16:41

79': Αγγίζει την ισοφάριση ο Ατρόμητος. Γύρισμα από αριστερά του Μαρσελίνιο, ο Ρομπέρτο δεν προλαβαίνει να διώξει, ούτε όμως ο Λε Ταλέκ που ήταν ένα βήμα πίσω από την μπάλα.

16:39

77': Ο Ντομίνγκεζ στη θέση του Φορτούνη. Δεύτερη αλλαγή για τον Σίλβα.

16:38

Σκόρερ ο Μίλος Στόιτσεφ. Μετά από σέντρα του Μπίτολο, ο Σέρβος ελίσσεται μέσα στην περιοχή και με ωραίο σουτ στη γωνία του Ρομπέρτο μειώνει σε 1-2.

16:38

75': ΓΚΟΛ ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.

16:35

72': Ο Ερνάνι στη θέση του Πάρντο, πρώτη αλλαγή για τον Σίλβα.

16:30

68': Ο Μίλος Στόιτσεφ στη θέση του Ούμπιντες. Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τον Γρηγορίου, που ολοκληρώνει τις αλλαγές του.

16:29

66': Κίτρινη ο Σεμπά για μαρκάρισμα στον Ούμπιντες, που πονά πολύ και μάλλον θα γίνει αλλαγή.

16:26

Πάλι ο Μποτία, πάλι από στημένη φάση. Ωραία εκτέλεση του Φορτούνη, αμαρκάριστος στο δεύτερο δοκάρι ο Ισπανός, που με το κεφάλι κάνει το 0-2.

16:26

63': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

16:24

61': Ο Μαρσελίνιο στη θέση του Μπρίτο. Δεύτερη αλλαγή για τον Γρηγορίου.

16:24

61': Κίτρινη ο Λε Ταλέκ.

16:23

Προσωρινή διακοπή για τις κροτίδες από τον Δημητρόπουλο, που ξεκαθαρίζει στους ανθρώπους του Ατρόμητου πως με την επόμενη θα σταματήσει το ματς.

16:22

Αυτή τη φορά εκτελεί ο Πάρντο και ο Μποτία με πολύ δύναμη στο δεύτερο δοκάρι πιάνει την κεφαλιά και την στέλνει στα δίχτυα.

16:22

59': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.

16:21

59': Νέο κόρνερ για τους Πειραιώτες.

16:20

58': ΔΟΚΑΡΙ ο Ολυμπιακός. Ο Σεμπά βρίσκει χώρο έξω από την περιοχή και κάνει το σουτ από τον άξονα, η μπάλα κοντράρει, ακολουθεί περίεργη τροχιά και σταματά στο οριζόντιο δοκάρι του αιφνιδιασμένου Γκορμπούνοφ.

16:19

56': Εννιά κόρνερ έχει κερδίσει η ομάδα του Μάρκο Σίλβα, δύο του Μιχάλη Γρηγορίου.

16:18

55': Ακόμα ένα κόρνερ για τον Ολυμπιακό, που προσπαθεί να πιέσει. Απομακρύνουν αρχικά οι αμυντικοί, πολύ άστοχο σουτ του Μιλιβόγεβιτς έξω από την περιοχή.

16:17

55': Νέο κόρνερ για τους ερυθρολεύκους. Εκτελεί ο Φορτούνης, διώχνει ο Ουσέρο.

16:16

53': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Πάλι ο Φορτούνης, εκτελεί πλασαριστά, ο Σεμπά κάνει ένα καλό και δυνατό σουτ από το όριο της περιοχής, αποκρούει ο Γκορμπούνοφ και διώχνουν οι αμυντικοί.

16:12

49': Εκτελεί τελικά ο Φορτούνης, νέο γύρισμα από τον Κασάμι, μπλοκάρει, απευθείας άουτ.

16:12

49': Κροτίδα από τους οργανωμένους του Ατρόμητου έσκασε κοντά στον Φορτούνη και ο Δημητρόπουλος κάνει συστάσεις.

16:11

49': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

16:08

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

16:05

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες δίχως αλλαγές.

15:49

45+2': Τέλος του α' μέρους.

15:48

45+1': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Πάλι ο Φορτούνης, κεφαλιά του Ιντέγιε πάνω από τα δοκάρια.

15:47

45': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

15:45

44': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Φορτούνης, διώχνουν πάλι οι του Ατρόμητου.

15:44

43': Κίτρινη ο Μιλιβόγεβιτς.

15:43

41': Ο Ολυμπιακός έφυγε γρήγορα στην κόντρα, ο Φορτούνης βρήκε ωραία τον Σεμπά, αλλά αυτός δεν έκανε καλό κοντρόλ μέσα στην περιοχή και κόπηκε.

15:42

40': Φοβερή επέμβαση του Ρομπέρτο μετά από γυριστή κεφαλιά του Λε Ταλέκ και προβολή από κοντά του Γοδόι έπειτα από το κόρνερ του Ούμπιντες.

15:41

39': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, το πρώτο.

15:39

37': Καλή ανάπτυξη από τον Ατρόμητο, πονηρή σέντρα του Ούμπιντες, ο Μποτία διώχνει πριν μπει στη φάση ο Λε Ταλέκ.