19:09

19:09

Λήξη της αναμέτρησης, νίκη για τη Βέροια με 1-0.

19:08

Ο Μαγιέφσκι εκτελεί κόρνερ, ο Ετζενγκέλε παίρνει την πρώτη κεφαλιά, κανείς δεν διώχνει και από κοντά ο Ναζλίδης σκοράρει.

19:07

90'+3: ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

19:05

19:02

87': Μαγιέφσκι αντί Νέτο για τη Βέροια.

19:01

86': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Βιγιάλμπα, η μπάλα φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

18:57

84': Κίτρινη στον Λόπεθ για καθυστέρηση.

18:57

83': Εκτελεί το φάουλ ο Βιγιάλμπα, ο Χατζηισαΐας παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

18:53

79': Χαλκιαδάκης αντί Μπακασέτα για τον Πανιώνιο.

18:48

Διαδοχικές λανθασμένες μεταβιβάσεις από Κόρμπο και Σιώπη. Κανείς εκ των δύο δεν βοηθάει στην ανάπτυξη του παιχνιδιού για τον Πανιώνιο.

18:44

70': Κίτρινη στον Τασουλή.

18:43

69': Κόρνερ για τον Πανιώνιο μια και το σουτ του Τασουλή κόντραρε. Ο Μπακασέτας το εκτελεί, εύκολα ο Λόπεθ

18:42

68': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, Βιγιάλμπα αντί Καραμάνου.

18:40

66': Μπαίνει στην περιοχή ο Μπουμάλ, κάνει διαγώνιο συρτό σουτ και ο Λόπεθ αποκρούει.

18:37

63': επικίνδυνο γύρισμα από τον Μπουμάλ, κόβει ο Πούγγουρας.

18:35

60': Κίτρινη στον Μπουμάλ.

18:33

59': Γιουσούφ αντί Αμπντούν για τη Βέροια.

18:31

Γίνεται κομπίνα, ο Μπακασέτας προσπαθεί να βρει τον Μπουμάλ και η πάσα κόβεται.

18:29

55': Φάουλ σε πολύ καλό σημείο παίρνει ο Μπακασέτας, που είναι ανεβασμένος στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

18:28

54': Κίτρινη στον Ναζλίδη.

18:27

53': Πολύ ωραία άλλαξαν την μπάλα οι γηπεδούχοι, ο Μπακασέτας είναι ο τελικός αποδέκτης και με δυνατό σουτ τη στέλνει στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

18:23

49': Ο Βλάχος βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Καραμάνος παίρνει την κεφαλιά, αλλά είναι εντελώς άστοχη

18:20

18:17

18:03

18:03

45'+2: Ωραία ενέργεια από τον Καραμάνο, από αριστερά συγκλίνει, κάνει συρτό σουτ και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

18:02

45'+1: Μαραγκός αντί Βεργώνη για τη Βέροια.

18:01

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:01

Διακοπή στο ματς, μεταφέρεται εκτός με φορείο ο Βεργώνης.

17:58

Πέφτει στην περιοχή ο Ανσαριφάρντ, σωστά δεν δίνει κάτι ο Παπαπέτρου.

17:54

38': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, ο Καραμάνος παίρνει την πρώτη κεφαλιά, αλλά στη συνέχεια η μπάλα απομακρύνεται.

17:52

36': Ο Σιώπης δοκιμάζει το πόδι του από απόσταση, εύκολα μπλοκάρει ο Λόπεθ.

17:51

Στο έδαφος ο Βεργώνης, προσωρινή διακοπή.

17:50

34': Ο Ανσαριφάρντ βγαίνει μόνος του με τον Λόπεθ αλλά πλάγια, και πηγαίνει ακόμα πιο πλάγια για να τον περάσει με αποτέλεσμα να χαθεί η φάση.