5
-
1
21:23

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:21

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:19

Σκόρερ ο Μπουονανότε. Ωραία ατομική ενέργεια και σουτ του Γιόχανσον έξω από την περιοχή, ο Περνίς δεν συγκράτησε την μπάλα και ο Αργεντινός κάνει το 5-1 σε κενή εστία.

21:19

89': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ.

21:15

85': Διακοπή΄στο ματς, στο έδαφος ο Μπαρόχα.

21:13

83': Ο Κορδέρο στη θέση του Σιμόες. Κλείνει τις αλλαγές και ο Μανωλάς.

21:12

83': Κίτρινη ο Λαμπρόπουλος.

21:12

83': Κακό σουτ του Κρισάντους, μπλοκάρει εύκολα ο Περνίς.

21:11

81': Πάνω από τα δοκάρια η απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκάλο περίπου από τα 30 μέτρα και προς αριστερά.

21:07

78': Καλό και δυνατό μακρινό σουτ του Γκάλο, λίγο άουτ.

21:06

76': Κίτρινη ο Ντίντακ.

21:04

75': ΔΟΚΑΡΙ η ΑΕΚ. Ωραία σκαφτή κάθετη μπαλιά του Μπουονανότε, ο Μάνταλος στοπάρει και σουτάρει μέσα από την περιοχή, σημαδεύει το κάθετο δοκάρι.

21:03

74': Ο Μπουονανότε στη θέση του Βάργκας. Δεύτερη αλλαγή για τον Μανωλά.

21:03

73': Σουτ του Βάργκας, πάνω από τα δοκάρια.

21:01

70': Ο Περόνε στη θέση του Πουρτουλίδη. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Παπαδόπουλος.

20:57

Ο Μπαρμπόσα σουτάρει έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει στον Στάμου και αλλάζει πορεία, αιφνιδιάζεται ο Περνίς και η μπάλα στα δίχτυα. Τυχερό το γκολ, αλλά 4-1.

20:56

67': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ.

20:54

Ωραία ανάπτυξη από τον Ηρακλή, ο Πασάς από αριστερά κάνει το συρτό γύρισμα, ο Βέλλιος πετάγεται στο πρώτο δοκάρι και με άψογο τελείωμα μειώνει σε 3-1.

20:54

64': ΓΚΟΛ ο ΗΡΑΚΛΗΣ.

20:53

63': Μεγάλη ευκαιρία ο Ηρακλής, η πρώτη στο ματς. Κεφαλιά πάσα του Βέλλιου, σε θέση τετ α τετ ο Πασάς, τον νικά ο Μπαρόχα, που κρατά το μηδέν.

20:50

Δεύτερο γκολ ο Βάργκας και 3-0. Ο Μάνταλος ανοίγει ωραία στον Γκάλο που από δεξιά κάνει το γύρισμα, ο Βενεζουελάνος με σουτ-προβολή στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

20:49

60': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ.

20:48

58': Ο Ηρακλής πατά επικίνδυνα περιοχή, αλλά το γύρισμα του Βέλλιου δεν είναι καλό.

20:46

57': Άστοχο σουτ του Βάργκας έξω από την περιοχή, πάνω από τα δοκάρια.

20:44

54': Ο Κρισάντους στη θέση του Αραβίδη. Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή του Μανωλά.

20:41

51': Στο έδαφος ο Αραβίδης, έχει πρόβλημα και μάλλον θα αντικατασταθεί.

20:39

49': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελεί ο Ρομάνο, η κεφαλιά του Βέλλιου φεύγει άουτ.

20:35

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:34

46': Δύο αλλαγές από τον Παπαδόπουλο. Μπουλούτ και Ρομάνο στη θέση των Σαραμαντά και Tσιλιανίδη.

20:34

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

20:19

45+2': Τέλος ημιχρόνου.

20:17

45': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.