19:06

19:06

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πλατανιά με 2-1.

19:05

90'+4: Βρίσκει χώρο ο Μαχαμάτ, κάνει και το σουτ εκτός περιοχής και ο Κυριακίδης αποκρούει.

19:02

19:01

90': Σέντρα από δεξιά, ο Ανγκούλο παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:58

87': Κίτρινη στον Μπεχαράνο.

18:56

85': Αποστολόπουλος αντί Μιλούνοβιτς για τον Πλατανιά.

18:56

85': Ρομέρο αντί Μάκου για τον Παναιτωλικό.

18:55

Ο Μιλούνοβιτς εκτελεί φάουλ από πλάγια, ο Κυριακίδης κάνει μία αψυχολόγητη έξοδο, ο Κουλιμπαλί τον προλαβαίνει με κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. Τρομερό λάθος από τον τερματοφύλακα των γηπεδούχων.

18:54

82': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

18:50

Στο 58% η κατοχή μπάλας για τους γηπεδούχους.

18:49

78': Μαχαμάτ αντί Μενδρινού για τον Πλατανιά.

18:49

78': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Καμαρά αντί Κάπελ.

18:46

Παιχνίδι κέντρου γίνεται, δεν υπάρχουν τελικές.

18:43

Έχει διάθεση ο Παναιτωλικός, δείχνει να ψάχνει περισσότερο το γκολ από τους Χανιώτες.

18:40

69': Τζιλβάν αντί Γιακουμάκη για τον Πλατανιά.

18:38

Κακή πάσα του Μάκου και γκρίνια από την εξέδρα.

18:35

64': Ουάρντα αντί Ρουσκουσέδα για τον Παναιτωλικό.

18:34

63': Κόρνερ κερδίζει ο Πλατανιάς. Κακή εκτέλεση του Μιλούνοβιτς, εύκολα απομακρύνεται η μπάλα.

18:32

61': Εντελώς άστοχο το μακρινό σουτ του Βάντερσον.

18:29

58': Κόρνερ κερδίζει ο Πλατανιάς. Ο Μιλούνοβιτς το εκτελεί, τραγική έξοδος από τον Κυριακίδη αλλά δεν το πληρώνει.

18:26

Βγάζει αντίδραση ο Πλατανιάς που πήρε αμέσως μέτρα στο γήπεδο.

18:22

51': Νέα εκτέλεση φάουλ από τον Ρουσκουσέδα, ο Μαρκόφσκι παίρνει ξανά την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει λίγο άουτ.

18:21

Ο Ρουσκουσέδα εκτελεί φάουλ προς το δεύτερο δοκάρι, ο Μαρκόφσκι παίρνει την κεφαλιά και ο Καπελ με σουτ στην κίνηση σκοράρει.

18:20

49': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:16

46': Σεντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

18:14

18:02

18:01

45'+1: Ο Ρουσκουσέδα κάνει πολύ καλή εκτέλεση φάουλ, αλλά ο Σωτηρίου πραγματοποιεί φοβερή επέμβαση.

18:01

Ένα το λεπτό των καθυστερήσεων

18:01

Στο έδαφος ο Μαρκόφσκι που φαίνεται ότι πονάει.

17:59

44': Κόρνερ κερδίζει ο Παναιτωλικός. Ο Βιγιαφάνιες το εκτελεί και ο Γκνιάτιτς απομακρύνει.

17:55

Ελέγχουν πλήρως το ματς οι Χανιώτες.

17:51

Είναι διάχυτος ο εκνευρισμός των γηπεδούχων και το αποτέλεσμα είναι να μην μπορούν να αναπτυχθούν όπως θα ήθελαν.

17:48

33': Κίτρινη στον Μάκο, έξαλλοι οι Αγρινιώτες που δεν σήκωσε το σημαιάκι ο βοηθός. Δεν υπήρχε οφσάιντ, αλλά υπήρχε χέρι από τον Αφρικανό.

17:48

33': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά. Γίνεται το 1-2, ο Κουλιμπαλί από μέσα δεξιά πλασάρει με λόμπα τον Κυριακίδη και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

17:46

Γίνεται η σέντρα από αριστερά από τον Σελίν, ο Μιλούνοβιτς είναι μόνος του, ζυγίζει εξαιρετικά την κεφαλιά του και στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Κυριακίδη που δεν καταφέρνει να αποκρούσει.

17:45

30': ΓΚΟΛ ο ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ!

17:44

29': Ο Μαρκόφσκι γυρίζει για τον Βιγιαφάνιες, εκείνος κάνει γλιστρώντας το σουτ κι έτσι ο Σωτηρίου μπλόκαρε εύκολα.

17:41

26': Σέντρα από δεξιά, ο Μαρκόφσκι κάνει την προβολή, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

17:39

24': Κίτρινη στον Βιγιαφάνιες.

17:38

Παρατηρήσεις του Δελφάκη στον βοηθό του Παράσχου, Γκουτσίδη.

17:38

Μπαίνει στην περιοχή ο Κάπελ, αλλά εκεί κόβεται από τον Μπανανά.

17:34

Αρκετά τα λάθη στις μεταβιβάσεις των παικτών.

17:31

16': Λάθος από τον Μπανανά, ο Βιγιαφάνιες τρέχει για να κλέψει, αλλά ο Σωτηρίου προλαβαίνει να απομακρύνει.

17:29

14': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από το τακουνάκι του Σελίν. Ο Βιγιαφάνιες το εκτελεί, απομακρύνει με γροθιές ο Σωτηρίου.

17:29

Δυναμικό μαρκάρισμα του Κουλιμπαλί στον Κάπελ και διαμαρτυρίες από τον δεύτερο.

17:25

10': Σουτ στην κίνηση κάνει ο Γκνιάτιτς, το οποίο είναι εντελώς άστοχο.

17:23

8': Ο Κέβιν εκτελεί φάουλ από μακριά με σέντρα, βγαίνει ο Σωτηρίου και μπλοκάρει με άνεση.

17:20

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:16

17:12

17:09

Συνέχεια στις καλές εμφανίσεις και τα θετικά αποτελέσματα επιθυμεί ο Πλατανιάς.

17:04

Την πρώτη του νίκη επί Ματζουράκη ψάχνει ο Παναιτωλικός για να πάρει απόσταση από τις τελευταίες θέσεις.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Παναιτωλικού με τον Πλατανιά ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

Κυριακίδης, Κουτρομάνος, Κούσας, Παπάζογλου, Κέβιν, Ντάνι Μπεχαράνο, Μάκος, Ρουσκουσέδα, Κάπελ, Βιγιαφάνιες, Μαρκόφσκι.
Αναπ: Στεφανάκος, Καμαρά, Ρομέρο, Μύγας, Παπουτσογιαννόπουλος, Βασιλείο, Ουάρντα
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σωτηρίου, Κουλιμπαλί, Μπανανά, Σελίν, Βάντερσον, Γκνιάτιτς, Μουνάφο, Μενδρινός, Μιλούνοβιτς, Γιακουμάκης, Ανγκούλο.
Αναπ: Κοκκαλάς, Μαχαμάτ, Ράμος, Τσουράκης, Ιτούα, Τζίλβαν, Αποστολόπουλος
Διαιτητής: Δελφάκης (Αρκαδίας) Βοηθοί: Σταθόπουλος (Ηλείας), Κούρεντας (Τρικάλων) 4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)