16:54

16:53

Λήξη αναμέτρησης, 0-0.

16:52

90'+3: Ο Μίνγκας εκτελεί κόρνερ, ο Ρομέου παίρνει την κεφαλιά και ο Χογκ μπλοκάρει.

16:52

90'+2: Κίτρινη στον Αναστασιάδη.

16:50

16:50

90+1: Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Μίνγκας αντί Ναβάρο.

16:47

88: Κιτρινη στον Ναβάρο.

16:43

83': Μπουρούς αντί Μπαργκάν για την Καλλονή.

16:42

83': Ρομέου αντί Μαχαιρα για τον Λεβαδεακό.

16:41

82': Κίτρινη στον Μαχαίρα.

16:40

Μανούσος και Μαχαίρας πιάνονται στα χέρια, αλλά γρήγορα λήγει το θέμα.

16:39

Παρατηρήσεις στον Άκη Μάντζιο από τον διαιτητή.

16:36

Ο Γιορέντε δίνει στον Μανούσο αλλά εκείνος χάνει το κοντρόλ.

16:32

Στο έδαφος ο Στάθης, προσωρινή διακοπή.

16:31

71': Σουτ εκτός περιοχής κάνει ο Καλτσάς, εύκολα μπλοκάρει ο Τσιντώτας.

16:29

70': Ο Τσαμπούρης βγάζει σέντρα, ο Μανούσος παίρνει πιεζόμενος την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:28

68': Κίτρινη στον Νικολάου.

16:27

68': Γιάχιτς αντί Φαβάλι για τον Λεβαδειακό.

16:25

66': Κόρνερ για την Καλλονή, ο Σάμπα το εκτελεί και ο Αναστασιάδης κάνει φάουλ.

16:21

Μονόλογος χωρίς ουσία από την Καλλονή στα τελευταία λεπτά.

16:18

59': Δοκιμάζει το πόδι του ο Σάμπα και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:17

Πολλά τα λάθη στο παιχνίδι, 29 η Καλλονή και 22 ο Λεβαδειακός.

16:15

56': Γίνεται η σέντρα από τον Τσαμπούρη, ακουμπάει ελάχιστα την μπάλα ο Ουόν και χαλάει την προσπάθεια του Σάμπα που έκανε κάτι ανάμεσα σε σουτ και κοντρόλ.

16:14

54': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, διώχνει ο Αναστασιάδης.

16:10

Προσπαθεί να αναπτυχθεί η Καλλονή, έχει την μπάλα, αλλά δεν γίνεται απειλητική.

16:07

47': Ο Ναβάρο από απόσταση κάνει ένα σουτ, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

16:05

16:03

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:48

15:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:45

45': Κίτρινη στον Σάμπα.

15:44

44': Κόρνερ κερδίζει ο Λεβαδειακός. Ο Φαβάλι το εκτελεί, ο Ούκα διώχνει.

15:41

Εναέρια μονομαχία, πάει με τον αγκώνα ο Μπαργκάν στον Μανωλά και έτσι ανεβαίνουν οι τόνοι.

15:39

39': Κίτρινη στον Καλτσά.

15:36

36': Εκτελεί φάουλ ο Σάμπα, ο Αθανασιάδης παίρνει την κεφαλιά και ο Τσιντώτας μπλοκάρει.

15:34

34': Σουτ στην κίνηση από μακριά ο Μαχαίρα, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Χογκ.

15:33

32': Πάλι στρώνει ο Αθανασιάδης, κακό και εντελώς άστοχο το σουτ του Κεϊτά.

15:32

31': Κόρνερ παραχωρεί ο Τριποτσέρης. Ο Σάμπα το εκτελεί, εύκολα απομακρύνουν οι Βοιωτοί.

15:28

Έχει πάρει τα ηνία του ματς η Καλλονή, αλλά δυσκολεύεται πάρα πολύ να βρει φάσεις.

15:25

24': Κίτρινη στον Τριποτσέρη.

15:23

23': Ο Αναστασιάδης στρώνει στον Καλτσά, εκείνος κάνει το σουτ και αστοχεί.

15:21

20': Απευθείας φάουλ από μακριά εκτελεί ο Σάμπα, άουτ η μπάλα.

15:19

18': Ωραία ενέργεια από τον Σάμπα, κάνει φαλτσαριστό σουτ με το αριστερό και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:18

17': Ένα ακόμη κόρνερ από ενέργεια του Μάντζιου κερδίζει ο Λεβαδειακός. Ο Φαβάλι το εκτελεί, ο Αθανασιάδης διώχνει.

15:15

14': Από την εκτέλεσή του ο Μανωλάς παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

15:14

14': Ο Μάντζιος ξεφεύγει από τον Τσαμπούρη, κάνει γύρισμα από αριστερά και τελευταία στιγμή ο Ούκα προλαβαίνει τον Φαβάλι και παραχωρεί κόρνερ.

15:12

Δεν έχει ρυθμό το ματς.

15:09

8': Κόρνερ κερδίζει ο Μάντζιος. Ο Φαβάλι το εκτελεί, δεν μπαίνει κανείς στην πορεία της μπάλας.

15:07

7': Κίτρινη στον Μπαργκάν.

15:05

4': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μπαργκάν εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:01

1': Σουτ από τη σέντρα κάνει ο Μανούσος και είναι εντελώς άστοχο.

15:01

14:58

14:56

Έντονη η βροχόπτωση στη Μυτιλήνη.

14:52

Τρία ματς χωρίς ήττα για τους Βοιωτούς που φιλοδοξούν να συνεχίσουν το σερί.

14:49

Επιστροφή στις νίκες αναζητούν οι Μυτιληνιοί μετά τις δύο διαδοχικές ήττες.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της Καλλονής με τον Λεβαδειακό ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

ΚΑΛΛΟΝΗ
Χογκ, Τσαμπούρης, Ούκα, Αναστασιάδης, Γιορέντε, Καλτσάς, Κεϊτά, Σάμπα, Γεωργίου, Μπαργκάν, Μανούσος
Αναπ: Δαύκου, Κρολ, Κλαντρούμπσκι, Σπυρόπουλος, Βαλιός Μπουρούς, Αντέτζο
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Τσιντώτας, Μαχαίρας, Τριποτσέρης, Ουόν, Μανωλάς, Στάθης, Νικολάου, Φαβάλι, Ναβάρο, Γιακουμάκης, Μάντζιος
Αναπ: Βερέμκο, Μουλόπουλος, Γιάχιτς, Μάγκας, Ρομέου, Θέος, Μίνγκας
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας) Βοηθοί: Γρεβένης (Χαλκιδικής), Λάμπρου (Αν. Αττικής) 4ος: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)