0
-
0
23:56

90+3': Τέλος του αγώνα.

23:54

90+1': Κόρνερ η Κράσνονταρ. Εκτελεί ο Μαμάεφ, διώχνουν οι του ΠΑΟΚ.

23:53

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:51

89': Δεύτερη κίτρινη και ο Ζάιρο, έξω ο Βραζιλιάνος. Σωστή και αυτή η απόφαση.

23:50

88': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Ζεντρέτσκι. Σωστή η απόφαση για μαρκάρισμα από πίσω.

23:47

86': Ο Μπερμπάτοφ στο έδαφος μέσα στην περιοχή, μετά από μαρκάρισμα. Υπάρχει επαφή, αλλά θα ήταν πολύ υπερβολικό να δοθεί πέναλτι.

23:45

83': Ο Γκαζίνσκι στη θέση του Τορμπίνσκι. Έκλεισε τις αλλαγές και η Κράσνονταρ.

23:44

82': Διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Κάτσε, που δείχνει να πονά πολύ. Συνεχίζει πάντως.

23:41

79': Εκτελεί το κόρνερ ο Ροντρίγκεζ, διώχνουν οι Ρώσοι.

23:41

78': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Καλή κυκλοφορία στον άξονα, δυνατό σουτ του Κάτσε, σώζει ο Ντικάν.

23:39

77': Καλό αλλά όχι πολύ δυνατό σουτ του Ζάιρο, πέφτει στη γωνία του και αποκρούει ο Ντικάν.

23:39

76': Διαγώνιο σουτ του Αρί λίγο έξω από την περιοχή, εύκολα ο Γλύκος.

23:37

75': Γέμισμα στην περιοχή του ΠΑΟΚ, γυριστή κεφαλιά, σε ετοιμότητα ο Γλύκος.

23:35

72': Ο Μακ στη θέση του Πέλκα. Τρίτη και τελευταία αλλαγή του Τούντορ.

23:35

72': Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ για τη Κράσνονταρ.

23:34

71': Ευκαιρία η Κράσνονταρ. Καλό διαγώνιο σουτ του Λαμπόρντε μέσα από την περιοχή, κρατά το μηδέν ο Γλύκος.

23:33

70': Νέα καλή αντεπίθεση του ΠΑΟΚ, από δεξιά με τον Κάτσε, που κάνει το γύρισμα, άουτ το σουτ του Λέοβατς.

23:31

68': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Πολύ ωραία επιθετική ενέργεια του Σάμπο, που ανοίγει στον Πέλκα, αυτός του ξαναγυρίζει στο σημείο του πέναλτι, κακό το πλασέ του, αν και αμαρκάριστος, ψηλά άουτ.

23:29

67': Κόρνερ για την Κράσνονταρ. Διωχνει ο Μπερμπάτοφ στο πρώτο δοκάρι.

23:28

65': Ο Μαμάεφ στη θέση του Αχμέντοφ. Δεύτερη αλλαγή για την Κράσνονταρ.

23:26

63': Κίτρινη ο Ζάιρο.

23:25

62': Ο Άρι στη θέση του Σμόλοφ. Πρώτη αλλαγή για τον Κονόνοφ.

23:20

58': Άστοχο σουτ του Σμόλοφ έξω από την περιοχή, άουτ.

23:19

57': Ο Μπερμπάτοφ στη θέση του Αθανασιάδης. Δεύτερη αλλαγή ο Τούντορ.

23:15

53': Αδύναμο σουτ του Σμόλοφ από το ύψος της περιοχής, κανένα πρόβλημα για τον Γλύκο.

23:14

51': Άστοχο μακρινό σουτ του Σάμπο, ψηλά άουτ.

23:12

49': Νέο διαγώνιο σουτ του Λαμπόρντε μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει πάλι ο Γλύκος.

23:11

48': Καλή στιγμή η Κράσνονταρ. Ο Λαμπόρντε κινήθηκε ωραία στην περιοχή και σούταρε, σε ετοιμότητα ο Γλύκος, μπλόκαρε.

23:10

47': Ο Ζάιρο ελίσσεται ωραία μέσα στην περιοχή, αλλά καθυστερεί και τελικά πέφτει εύκολα από μαρκάρισμα.

23:08

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

23:07

46': Ο Λέοβατς στη θέση του Βίτορ. Πρώτη αλλαγή για τον Τούντορ, είναι αναγκαστική.

23:07

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

22:53

45+3': Τέλος ημιχρόνου.

22:50

45': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

22:47

43': Κόρνερ για την Κράσνονταρ. Αναμπουμπούλα στην περιοχή, καθαρίζει τελικά ο Γλύκος.

22:45

40': Ωραία μέχρι ένα σημείο ατομική ενέργεια του Πέλκα έξω από την περιοχή, καθυστέρησε και έχασε την μπάλα, ενώ είχε το στήριγμα του Κλάους. Στην τελική ενέργεια το πρόβλημα στην επίθεση για τον ΠΑΟΚ.