3
22:24

Σπουδαίο παιχνίδι και εντυπωσιακό 3-3 στο Καυτανζόγλειο.

22:24

90+3': Τέλος του αγώνα.

22:23

Απίστευτη εξέλιξη στο ματς. Μετά από εκτέλεση φάουλ και μπέρδεμα στην μικρή περιοχή του ΠΑΟΚ, ο Μπαρτολίνι κάνει την κεφαλιά και ισοφαρίζει.

22:22

90+2': ΓΚΟΛ ο ΗΡΑΚΛΗΣ.

22:21

90+1': Κίτρινη για τον Τζαβέλλα.

22:21

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

22:21

Ο Μπερμπάτοφ εκτελεί, ο Περνίς πέφτει σωστά στην αριστερή του γωνία και αποκρούει σωτήρια. Έμεινε ζωντανός ο Ηρακλής.

22:20

90': Κίτρινη ο Μπαρτολίνι.

22:20

90': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ. Το κερδίζει ο Κάτσε από τον Μπαρτολίνι, δεν υπάρχει αμφιβολία για την απόφαση του Κουκουλάκη.

22:18

88': Γέμισμα με φάουλ ρου Ρομάνο, κεφαλιά άουτ του Μακρή.

22:14

84': Κίτρινη ο Λέοβατς.

22:13

83': Ο Γκολάσα στη θέση του Μακ, έκλεισε τις αλλαγές του και ο Τούντορ.

22:12

82': Ο Περόνε στη θέση του Ιντζόγλου και ο Ρομάνο στη θέση του Σαραμαντά. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Παπαδόπουλος.

22:11

81': Εκτελεί ο Ροντρίγκεζ, κεφαλιά άουτ του Τζαβέλλα.

22:10

80': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ωραία ανάπτυξη, κάθετη του Μπερμπάτοφ για τον Ροντρίγκεζ, που κάνει το διαγώνιο πλασέ, δύσκολα σε κόρνερ ο Περνίς.

22:07

Εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Τζαβέλλα, στα δίχτυα του Περνίς που έπεσε, αλλά δεν έφτασε την μπάλα. 2-3 ο ΠΑΟΚ.

22:07

77': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

22:05

76': Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ, λίγο έξω από την περιοχή.

22:03

73': Ο Κάτσε στη θέση του Πέλκα. Δεύτερη αλλαγή ο Τούντορ.

22:02

72': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Περνά αναξιοποίητο.

22:01

70': Πάνω κάτω το ματς τα τελευταία λεπτά. Αμφότερες οι ομάδες ψάχνουν τη νίκη.

21:56

Ισοφαρίζει ο Μπερμπάτοφ. Ο Ροντρίγκεζ πατά περιοχή και δίνει στον Αθανασιάδη, το σουτ του κοντράρει και ο Βούλγαρος με προβολή από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

21:56

65': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

21:52

62': Ο Πουρτουλίδης στη θέση του Μπουλούτ, Πρώτη κίνηση και για τον Παπαδόπουλο.

21:52

62': Ο Αθανασιάδης στη θέση του Αθανασιάδη. Πρώτη αλλαγή για τον Τούντορ.

21:51

61': Μακρινό σουτ του Σάμπο, μπλοκάρει ο Περνίς.

21:49

58': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ροντρίγκεζ, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:45

55': Κίτρινη ο Ιντζόγλου.

21:41

51': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελεί ο Πασάς, καθαρίζει ο Όλσεν.

21:39

49': Απαντά ο ΠΑΟΚ. ο Μακ στρώνει στον Τζιόλη, το δυνατό του σουτ από τον άξονα φεύγει λίγο άουτ.

21:37

47': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελεί ο Πασάς, η μπάλα στρώνεται στον Κυριακίδη, που σουτάρει δυνατά έξω από την περιοχή, λίγο άουτ. Καλή ευκαιρία για τους γηπεδούχους.

21:35

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

21:34

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

21:18

45+1': Τέλος στο α' ημίχρονο.

21:16

1': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

21:15

2-1 με τον Βέλλιο. Λάθος γύρισμα του Σάμπο, ο Έλληνας φορ προλαβαίνει και τσιμπά την μπάλα από τον Κόστα και με άψογο πλασέ από θέση τετ α τετ νικά τον Όλσεν.

21:14

43': ΓΚΟΛ ο ΗΡΑΚΛΗΣ.

21:12

41': Απειλεί ο Ηρακλής. Ωραία σέντρα του Σαραμαντά από αριστερά, ο Κυριακίδης δεν κάνει την προβολή όπως θα ήθελε, φεύγει η μπάλα αρκετά μέτρα άουτ.

21:09

38': Καλή ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ωραίο σουτ του Πέλκα λίγο έξω από την περιοχή, ο Περνίς εκτινάζεται και αποκρούει, ο Μακ από πλάγια θέση σουτάρει πάνω από την εστία στη συνέχεια της φάσης.

21:06

Ισοφαρίζει ο Πέλκας. Ο ΠΑΟΚ βγαίνει ωραία από αριστερά, ο Λέοβατς κάνει τη σέντρα στην καρδιά της άμυνας και ο αμαρκάριστος Πέλκας που ερχόταν με δύναμη από πίσω σκόραρε με καρφωτή κεφαλιά.

21:06

35': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

21:04

33': Γέμισμα του Σάμπο, κεφαλιά άουτ του Μπερμπάτοφ.

21:03

32': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ, το πρώτο του. Εκτελεί ο Ροντρίγκεζ, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:01

29': Γρήγορη αντεπίθεση του ΠΑΟΚ, ο Ροντρίγκεζ δοκιμάζει το σουτ εντός περιοχής, αλλά από δύσκολη γωνία, άουτ.

20:58

27': 39%-61% η κατοχή σε αριθμούς μέχρι τώρα.