2
17:53

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

17:52

Σημαντική νίκη για τον Άρη που διατηρεί το απόλυτο, κάνοντας το 4 στα 4, σπάζοντας παράλληλα το αήττητο των γηπεδούχων.

17:52

Λήξη του ματς! 1-2.

17:49

90': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντόγος στη θέση του Ν' Λουντούλου.

17:47

89': Απειλεί άμεσα ο Καλογέρης, άουτ το σουτ του.

17:46

88': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Καλογέρης στη θέση του Παυλίδη.

17:44

86': Κίτρινη κάρτα στον Μενικάλι.

17:41

83': Αλλαγή για τον Εθνικό Ν. Αγιονερίου. Ο Μενικάλι στη θέση του Τριανταφυλλίδη.

17:39

81': Το εκτελεί από τα αριστερά ο Καζναφέρης, δεν αποφέρει κάτι.

17:38

80': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα δεξιά, αποφέρει νέο κόρνερ.

17:36

78': Νέο σουτ του Κυβελίδη, άουτ η μπάλα.

17:34

Άμεση η απάντηση, με τον Ντούνη να σεντράρει και στην πρώτη του επαφή με την μπάλα να την στέλνει στα δίχτυα.

17:34

76': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

17:34

75': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κυβελίδης στη θέση του Καπνίδη.

17:33

Σκόρερ ο Καρασίμος με πολύ ωραίο δυνατό σουτ, που αφήνει τον Τζινάρ αδύναμο να αντιδράσει.

17:33

75': ΓΚΟΛ για τον ΕΘΝΙΚΟ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ!

17:22

64': Κίτρινη κάρτα στον Στ. Στεφανίδη.

17:20

62': Κόρνερ για τον Εθνικό Ν. Αγιονερίου. Εκτελείται από τα αριστερά, απομακρύνουν οι παίκτες του Άρη.

17:17

60': Κεφαλιά του Μελισσά μέσω από την περιοχή, περνά ψηλά άουτ.

17:16

59': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

17:16

59': Σουτ του Ν. Στεφανίδη, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Τζινάρ.

17:14

57': Ωραία προσπάθεια του Ν' Λουντούλου από τα δεξιά, κάνει και το γέμισμα προς την περιοχή, αλλά ο Γουναρίδης βγαίνει και μαζεύει την μπάλα στον αέρα.

17:11

54': Καλή στιγμή για τον Άρη! Διαγώνιο σουτ του Ντούνη μέσα από την περιοχή, αλλά ο Γουναρίδης διώχνει εντυπωσιακά.

17:09

52': Μακρινό σουτ του Υψηλού, η μπάλα άουτ.

17:03

46': Αλλαγή για τον Εθνικό Ν. Αγιονερίου. Ο Γιωργής στη θέση του Πεχλιβάνη.