1
20:08

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:08

Μοιράστηκαν τους βαθμούς οι δύο ομάδες σε ένα μοιρασμένο ματς, χωρίς καμία να καταφέρει να επιστρέψει στις νίκες.

20:07

Λήξη του ματς! 1-1.

20:06

90'+3: Βγαίνει στην αντεπίθεση η Ξάνθη, ο Νιέτο κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνάει άουτ.

20:06

90'+3: Κόρνερ για τον Αστέρα. το εκτελεί από τα αριστερά ο Μπερτόλιο, διώχνει με γροθιές ο Τσενάμο.

20:04

20:04

90': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γουάλας, άουτ η μπάλα.

19:52

79': Κίτρινη κάρτα στον Φάρκας.

19:50

77': Σουτ του Παντελιάδη από το ύψος του ημικυκλίου της περιοχής, άουτ η μπάλα.

19:47

74': Κίτρινη κάρτα στον Μπερτόλιο.

19:46

73': Πιάνει την κεφαλιά ο Παπαδόπουλος, μαζεύει ο Τσενάμο.

19:45

72': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Καπετάνος στη θέση του Ράνου.

19:44

71': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Γιάννου στη θέση του Χαμντανί.

19:43

70': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Ιγκλέσιας πιάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, η μπάλα περνά άουτ.

19:43

69': Κίτρινη κάρτα στον Παπαστεριανό.

19:41

Εξαιρετική σέντρα του Μπέρτου από τα δεξιά, από πολύ πλάγια θέση ο Νιέτο κάνει το πλασέ από τα αριστερά, με την μπάλα να περνά και κάτω από τον Μπαντή και να καταλήγει στα δίχτυα.

19:41

68': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

19:34

61': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Κουρμπέλης στη θέση του Σκούρτη.

19:30

57': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Σανκαρέ στη θέση του Φερνάντες.

19:28

56': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Νιέτο στη θέση του Μπαξεβανίδη.

19:27

55': Δεύτερη κίτρινη κάρτα για τον Έντερσον που αποβάλλεται. Με 10 ο Αστέρας.

19:25

52': Σέντρα του Μπέρτου από τα δεξιά, ο Ντιμιτρόφ πιάνει την κεφαλιά, αλλά είναι αδύναμη και ο Μπαντής μαζεύει.

19:23

50': Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:22

49': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Παπαδόπουλος πιάνει την καρφωτή κεφαλιά μέσα στην περιοχή, αλλά ο Τσενάμο πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση και διώχνει σε κόρνερ.

19:22

49': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:18

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

19:18

46': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Ερέα στη θέση του Λουσέρο.