20:08

20:08

Λήξη αναμέτρησης, 2-2 το τελικό σκορ.

20:06

90'+3: Κίτρινη στον Γιακουμάκη.

20:04

90'+2: Κόρνερ κερδίζει ο Λεβαδειακός, ο Μίνγκας το εκτελεί και περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:03

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:01

88': Κίτρινη στον Ντάνι Μπεχαράνο.

19:58

86': Ο Γιακουμάκης παίρνει την κεφαλιά μετά το κόρνερ του Μίνγκα και αστοχεί.

19:58

86': Κίτρινη στον Κάπελ.

19:57

85': Κάνει σέντρα-σουτ με το αριστερό ο Στάθης, η μπάλα σκάει μπροστά στον Κυριακίδη κι εκείνος αποκρούει.

19:54

82': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Ο Μίνγκας το εκτελεί, απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

19:52

80': Ουάρντα αντί Μαρκόφσκι για τον Παναιτωλικό.

19:50

Στο 61% η κατοχή μπάλας για τον Λεβαδειακό.

19:47

75': Μίνγκας αντί Μιλιάζες για τον Λεβαδειακό.

19:45

Ζητάει αλλαγή ο Μιλιάζες που έχει πέσει στον αγωνιστικό χώρο.

19:43

71': Κέβιν αντί Βιγιαφάνιες για τον Παναιτωλικό.

19:42

70': Μάρκοβιτς αντί Φαβάλι για τον Λεβαδειακό.

19:41

69': Αποβάλλεται ο Ντιέγκο Μπεχαράνο, που πήρε επίσης -δεύτερη- κίτρινη για όσα έγιναν.

19:41

69': Κίτρινη στον Γιάχιτς.

19:41

69': Κίτρινη στον Μιλιάζες.

19:38

Σύρραξη στον αγωνιστικό χώρο. Όλα άρχισαν από τους Μιλιάζες και Ντιέγκο Μπεχαράνο.

19:37

66': Πάουλο αντί Ρουσκουσέδα για τον Παναιτωλικό.

19:35

63': Με πείσμα ο Στάθης ανάμεσα σε δύο κερδίζει κόρνερ. Ο Μιλιάζες το εκτελεί, ο Κυριακίδης απομακρύνει και ο Νικολάου με σουτ στην κίνηση στέλνει την μπάλα άουτ.

19:32

60': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Κάπελ, εύκολα ο Τσιντώντας.

19:31

59': ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό! Ο Μιλιάζες εκτελεί από πολύ πλάγια φάουλ με εξαιρετικό τρόπο και σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

19:26

54': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:24

52': Από πλάγια ο Ρουσκουσέδα βγάζει τη σέντρα, αλλά ο Τσιντώντας μπλοκάρει με άνεση.

19:20

Ο Μάντζιος το εκτελεί, σημαδεύει χαμηλά δεξιά και στέλνει τον Κυριακίδη από την άλλη.

19:19

47': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

19:19

47': Κίτρινη στον Μπεχαράνο.

19:18

47': Πέναλτι στον Λεβαδειακό! Ο Ντιέγκο Μπεχαράνο κρατάει τον Μάντζιο κι εκείνος πέφτει και λίγο εύκολα.

19:18

19:16

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο ξανά οι δύο ομάδες.

19:02

19:01

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:58

43': Κίτρινη στον Φαβάλι.

18:56

Ο Ναβάρο από αριστερά γυρίζει προς τον Φαβάλι, ο Κούσας βάζει κόντρα στο σουτ του, η μπάλα καταλήγει στον Γιακουμάκη κι εκείνος από κοντά σκοράρει.

18:55

40': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:53

Στο έδαφος ο Κυριακίδης, διακοπή στο ματς.

18:51

Στο 58% η κατοχή μπάλας για τον Λεβαδειακό.

18:47

32': Ο Ρομέου δοκιμάζει σουτ από μέσα δεξιά και ο Κυριακίδης πέφτει και αποκρούει.

18:45

30': Κίτρινη στον Μαρκόφσκι.

18:44

29': Έξω ο Τριποτσέρης, στη θέση του ο Νικολάου για τον Λεβαδειακό.

18:41

26': Ωραία πάσα για τον Μάντζιο από τον Ουόν, αργεί λίγο εκείνος και ο Κούσας παραχωρεί κόρνερ, που περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:38

23': Νέο κόρνερ κερδίζει ο Λεβαδειακός, αλλά αυτή τη φορά περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:36

Ο Βιγιαφάνιες εκτελεί κόρνερ στο πρώτο δοκάρι, ο Ντάνι Μπεχαράνο παίρνει την κεφαλιά και από κοντά ο Μαρκόφσκι σκοράρει με πλασέ.

18:35

20': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:34

19': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Βιγιαφάνιες κάνει πάσα στην πλάτη της άμυνας, ο Ρουσκουσέδα βγαίνει μόνος του με τον Τσιντώντα, αλλά πλασάρει άουτ.

18:31

Πατάει καλύτερα ο Λεβαδειακός, αλλά φαίνεται πως έχει κοστίσει στην ψυχολογία των γηπεδούχων το γκο.

18:28

13': Κίτρινη στον Κυριακίδη.

18:26

Ο Βιγιαφάνιες κάνει ωραία ενέργεια, τραβάει πάνω του σχεδόν όλη την άμυνα, δίνει στον Μαρκόφσκι κι εκείνος από κοντά με διαγώνιο πλασέ σκοράρει.

18:26

11': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:25

10': Κίτρινη στον Παπάζογλου.

18:21

7': Σουτ από πλάγια ο Μιλιάζες, στέλνει την μπάλα άουτ.

18:20

6': Ο Φαβάλι βγάζει σέντρα από αριστερά, ο Ναβάρο κάνει σουτ στην κίνηση και ο Κυριακίδης πραγματοποιεί εξαιρετική επέμβαση.

18:20

5': Ο Φαβάλι πιέζει, ο Κυριακίδης κάνει τολμηρή ντρίμπλα μπροστά από την εστία του.

18:18

3': Ο Γιάχιτς κάνει σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:16

18:12

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:09

Ντεμπούτο Ματζουράκη στον Παναιτωλικό μετά από τις δύο σερί βαριές ήττες με 5-1 από Καλλονή και Πανιώνιο.

18:05

Σε πολύ καλή κατάσταση είναι ο Λεβαδειακός που προέρχεται από δύο νίκες στη σειρά.

18:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Λεβαδειακού με τον Παναιτωλικό ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Τσιντώντας, Στάθης, Ουόν, Τριποτσέρης, Μιλιάζες, Ρομέου, Γιάχιτς, Ναβάρο, Γιακουμάκης, Φαβάλι, Μάντζιος
Αναπ: Βερέμκο, Θέος, Μουλόπουλος, Μίνγκας, Μάρκοβιτς, Μανωλάς, Νικολάου
Κυριακίδης, Ντιέγκο Μπεχαράνο, Κούσας, Παπάζογλου, Κουτρομάνος, Ντάνι Μπεχαράνο, Μάκος, Ρουσουσέδα, Κάπελ, Βιγιαφάνιες, Μαρκόφσκι.
Αναπ: Στεφανάκος, Ουάρντα, Καμαρά, Πάουλο, Ρομέρο, Παπουτσογιαννόπουλος, Κέβιν
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας) Βοηθοί: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Λάζαρης (Καβάλας) 4ος: Σπάθας (Πειραιά)