17:52

17:52

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 1-0 για τον Ατρόμητο.

17:51

90'+5: Καλό απευθείας φάουλ του Ούμπιντες, διώχνει σε κόρνερ ο Λόπεθ.

17:50

90'+4: Κίτρινη στον Πούγγουρα.

17:49

Υπάρχουν στιγμές που μοιάζει να προσπαθεί μόνος του ο Αμπντούν για τη Βέροια.

17:47

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:45

90': Μπερδεύονται οι παίκτες του Ατρομήτου μετά τη σέντρα του Γιαννούλη, η μπάλα στρώνεται στον Γιουσούφ, αλλά εκείνος κάνει αδύναμο σουτ πάνω στον Γκορμπούνοφ.

17:43

87': Ωραία εκτέλεση φάουλ από τον Αμπντούν, η μπάλα πάει λίγο πάνω από το τείχος.

17:39

84': Άστοχη κεφαλιά Στόιτσεφ από το κόρνερ του Ούμπιντες.

17:38

83': Κούρος αντί Μπιτόλο για τον Ατρόμητο.

17:36

Στο έδαφος ο Πίτου Γκαρσία, προσωρινή διακοπή.

17:32

76': Δυνατό σουτ από τον Βεργώνη από απόσταση, είναι εντελώς άστοχο.

17:29

73': Κίτρινη στον Γοδόι.

17:28

72': Ο Ναπολεόνι κάνει το γύρισμα και ο Μαραγκός παραχωρεί κόρνερ. Ο Ούμπιντες το εκτελεί και ο Λόπεθ αποκρούει.

17:26

70': Κίτρινη στον Μαραγκό.

17:25

69': Κόρνερ παραχωρεί ο Γκορμπούνοφ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:24

Στο 55% η κατοχή μπάλας για τους γηπεδούχους.

17:23

67': Καλό σουτ από τον Αμπντούν, λίγο άουτ η μπάλα.

17:22

66': Ούμπιντες αντί Κιβρακίδη, που δεν μπορεί να συνεχίσει, για τον Ατρόμητο.

17:21

65': Αλλαγή για τη Βέροια, ο Γιουσούφ αντί του Μερεμπασβίλι.

17:20

65': Πολύ καλή προσπάθεια από τον Μερεμπασβίλι, στρώνει στον Βεργώνη, αλλά το σουτ του τελευταίου είναι κάκιστο.

17:18

63': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, Μπόρισλαβ Στόιτσεφ αντί Μπρίτο.

17:17

62': Κίτρινη στον Ουσέρο.

17:16

60': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Ναζλίδης κάνει σουτ και η μπάλα κοντράρει, στη συνέχεια κοντράρει και το σουτ του Μερεμπασβίλι, ο οποίος κάνει κι άλλη προσπάθεια και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:15

59': Μακρινό σουτ από τον Μερεμπασβίλι, ψηλά φεύγει η μπάλα.

17:14

58':Κερδίζει κόρνερ ο Αμπντούν με την επιμονή του. Εκτελείται στο πρώτο δοκάρι, απομακρύνει ο Λε Ταλέκ.

17:11

55': Κόλα και Ναζλίδης αντί Μαγιέφσκι και Καϊκούτ στη Βέροια.

17:07

51': Κερδίζει τις κόντρες ο Μαγιέφσκι, κάνει και το σουτ αλλά ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει εύκολα.

17:06

50': Σουτ εντός περιοχής κάνει ο Πίτου Γκαρσία, αλλά σημαδεύει τον Λόπεθ.

17:05

50': Εκτελείται κόρνερ από τον Μαγιέφσκι, ο Αμπντούν παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:02

Τραγικό λάθος από τον Μαρακό, ο Πίτου Γκαρσία παίρνει την μπάλα, δίνει στον Λε Ταλέκ κι εκείνος πλασάρει εύστοχα.

17:02

46': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

17:02

17:01

Στον αγωνιστικό χώρο ξανά οι δύο ομάδες.

16:46

16:45

16:43

44': Ο Σιόντης κάνει το σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:41

41': Ο Ουσέρο εκτελεί φάουλ, ο Λαζαρίδης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

16:37

37': Κίτρινη στον Μαγιέφσκι.

16:34

Φωνές του Γεωργιάδη στον Ιμπραΐμ που δεν είναι συνεπής στις υποχρεώσεις του αμυντικά.

16:31

31': Κίτρινη στον Κιβρακίδη.

16:30

30': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια Ο Αμπντούν από την εφαιρετική πάσα του Μαγιέφσκι βγαίνει μόνος του, αλλά ο Γκορμπούνοφ αποκρούει το πλασέ του.

16:28

29': Δοκάρι για τον Ατρόμητο! Ο Πίτου Γκαρσία από αριστερά κάνει το γύρισμα και από τη μικρή περιοχή ο Μπρίτο με πλασέ σημαδεύει το δεξί δοκάρι.

16:27

27': Κίτρινη στον Λαζαρίδη.

16:24

24': Ο Μπρίτο βγάζει σέντρα από αριστερά, Ναπολεόνι και Λε Ταλέκ δεν προλαβαίνουν και ο Γιαννούλης παραχωρεί κόρνερ. Βγάζουν ξανά εύκολα οι Ημαθιώτες.

16:22

23': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από την απομάκρυνση του Πούγγουρα, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:19

20': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Ναπολεόνι με εξαιρετική ενέργεια βγάζει μόνο του τον Μπρίτο, αλλά από κοντά ο Λόπεθ τον νικάει.

16:16

17': Πολύ καλή εκτέλεση φάουλ του Καϊκούτ, αλλά προς τη γωνιά του Γκορμπούνοφ που πέφτει και παραχωρεί κόρνερ. Αυτό περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:13

13': Ο Λε Ταλέκ στρώνει για τον Πίτου Γκαρσία, εκείνος σουτάρει και αστοχεί.

16:10

10': Βγάζει σέντρα ο Μπιτόλο, κόρνερ παραχωρεί ο Μαραγκός, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:06

6': Ο Πίτου Γκαρσία το εκτελεί, ο Λαζαρίδης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:05

5': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Μπρίτο βγάζει μόνο του τον Λε Ταλέκ, εκείνος κάνει το πλασέ και ο Λόπεθ πραγματοποιεί πολύ καλή επέμβαση και παραχωρεί κόρνερ.

16:04

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά στο ματς.

16:01

1': Ο Αμπντούν κάνει διαγώνιο σουτ με τη μία από μέσα δεξιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:01

15:58

Βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:56

Δεν υπάρχει πολύς κόσμος στο γήπεδο.

15:52

Να βάλει τέλος στο σερί των συνεχόμενων ηττών θέλει ο Ατρόμητος σε ένα ματς που μπορεί να φέρει εξελίξεις σε περίπτωση νέου αρνητικού αποτελέσματος.

15:49

Την πρώτη εντός έδρας νικη της ψάχνει η Βέροια, η οποία προέρχεται από διπλό στην Καλλονή.

15:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της Βέροιας με τον Ατρόμητο ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

ΒΕΡΟΙΑ
Λόπεθ, Σιόντης, Πούγγουρας, Μαραγκός, Γιαννούλης, Βεργώνης, Ιμπραΐμ, Μαγιέφσκι, Μερεμπασβίλι, Αμπντούν, Καϊκούτ.
Αναπ: Καντιμοίρης, Μαλόν, Νάστος, Κόλα, Ναζλίδης, Γιουσούφ, Νέτο
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Κιβρακίδης, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Μπίτολο, Ουσέρο, Γοδόι, Μπρίτο, Πίτου Γκαρσία, Ναπολεόνι, Λε Ταλέκ
Αναπ: Μπάρκας, Κούρος, Μπόρισλαβ Στόιτσεφ, Ούμπιντες, Μαρσελίνιο, Μίλος Στόιτσεφ, Θεολόγου
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδ/νήσου) Βοηθοί: Ευθυμιάδης (Πιερίας), Κωσταράς (Αιτ/νίας) 4ος: Σέζος (Κιλκίς)