4
-
0
22:25

90+4': Τέλος του αγώνα.

22:24

Ο Φορτούνης εκτελεί χαμηλά και δεξιά, ο Μπαρόχα πέφτει σωστά, αλλά δεν φτάνει και 4-0.

22:24

90+3': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

22:23

90+2': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ολυμπιακό. Το κερδίζει ο Ερνάνι από τον Γκάλο.

22:21

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

22:20

89': Κίτρινη ο Σαλίνο.

22:17

86': Ευκαιρία ο Ολυμπιακός, με τον Μπαρόχα να αποκρούει το πλασέ του Πάρντο.

22:16

85': 7 (6) - 7 (4) οι τελικές. Διαδικαστικά ουσιαστικά τα τελευταία λεπτά.

22:13

82': Ο Κορδέρο στη θέση του Μάνταλου. Έκλεισε τις αλλαγές του και ο Δέλλας.

22:11

80': Κακό σουτ του Μάνταλου, πολλά μέτρα άουτ.

22:09

79': Ο Ερνάνι στη θέση του Σεμπά. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Σίλβα.

22:08

3-0 με Φορτούνη. Ο Ιντέγε έφυγε ωραία από αριστερά, πάσαρε τη σωστή στιγμή και ο Φορτούνης σε κενή εστία δεν έχει κανένα πρόβλημα να σκοράρει.

22:08

78': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

22:06

76': Ο Φορτούνης στη θέση του Ντομίνγκεζ. Δεύτερη αλλαγή και για τον Σίλβα.

22:06

76': Ο Κρισάντους στη θέση του Πλατέλλα. Δεύτερη αλλαγή για τον Δέλλα.

22:05

75': Ευκαιρία η ΑΕΚ. Γύρισμα του Αραβίδη, δεν διώχνουν σωστά οι αμυντικοί, σουτάρει στα σώματα ο Μπαρμπόσα και ενώ βρισκόταν σστο σημείο του πέναλτι.

22:04

74': Εκτελεί ο Μάνταλος, διώχνει ο Σιόβας.

22:04

73': Εκτελεί ο Μπουονανότε, στο τείχος και κόρνερ.

22:02

72': Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για την ΑΕΚ, στον άξονα και λίγο έξω από την περιοχή.

22:01

Ο Κασάμι βρίσκει τον Ιντέγε μέσα στην περιοχή, ο Νιγηριανός αν και με πλάτη ξεμαρκάρεται και με άψογο πλασέ γράφει το 2-0.

22:01

70': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

21:57

67': Κίτρινη ο Μαζουακού.

21:56

66': Μεγάλη ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Εξαιρετική σέντρα του Σαλίνο, η κεφαλιά του Ντομίνγκεζ σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

21:55

65': Ο Πάρντο στη θέση του Ντουρμάζ. Πρώτη αλλαγή για τον Σίλβα.

21:54

64': Ο Ντομίνγκεζ βρίσκει χώρο κ αι έφτασε μέχρι την περιοχή, έκανε το πλασέ, μπλόκαρε ο Μπαρόχα. Να μία καλή φάση στο ματς.

21:53

63': Ο Μπουονανότε στη θέση του Σιμόες. Πρώτη κίνηση από τον πάγκο για τον Δέλλα.

21:50

60': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, διώχνει με γροθιές ο Μπαρόχα.

21:50

60': 54%-46% η κατοχή.

21:49

59': Κίτρινη ο Μπαρμπόσα.

21:48

58': Σέντρα του Ντίντακ από αριστερά, ο Μπαρμπόσα ψάχνει να βρει χώρο για να σουτάρει μέσα από την περιοχή, κόβεται η προσπάθειά του.