20:08

20:08

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πανιώνιο με 2-0.

20:05

90'+2: ΔΟΚΑΡΙ για την Καλλονή. Ο Μανούσος μπαίνει από δεξιά στην περιοχή, κάνει κοφτή ντρίμπλα, σουτάρει με το αριστερό και σημαδεύει το αριστερό δοκάρι του Παπαδόπουλου.

20:05

20:01

87': Χαλκιαδάκης αντί Μπακασέτα για τον Πανιώνιο.

20:01

87': Κίτρινη στον Μπουμάλ.

20:01

86': Πολύμεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Ανσαριφάρν μπαίνει από πλάγια στην περιοχή, γυρίζει στο πέναλτι αλλά ο Μπουμάλ σουτάρει ψηλά.

19:58

85': Κλαντρούμπσκι αντί Καλτσά για την Καλλονή.

19:57

83': Από την εκτέλεσή του ο Αντέτζο παίρνει την κεφαλιά και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει εύκολα.

19:56

82': Ο Γιορέντε από καλή θέση κάνει δυνατό σουτ, αλλά ο Οικονόμου τον σταματάει με τάκλιν και παραχωρεί κόρνερ.

19:55

81': Δεν διώχνει καλά ο Τσαμπούρης, ο Οικονόμου κάνει αμέσως το σουτ και αστοχεί.

19:54

80': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:52

79': Ο Κόρμπος κάνει γυριστό εκτός περιοχής και ο Χογκ πλοκάρει εύκολα.

19:50

76': Ο Μπουμάλ κάνει ωραία ενέργεια, ξεφεύγει, αλλά το γύρισμά του κόβεται.

19:47

Δεν δείχνει σημάδια αντίδρασης η Καλλονη.

19:44

70': Γιορέντε αντί Αναστασιάδη για την Καλλονή.

19:42

Γίνεται η σέντρα από αριστερά από τον Μασούρα, ο Μπουμάλ, καταφέρνει να δώσει στον Μπακασέτα κι εκείνος από μέσα δεξιά με δυνατό σουτ εκτελεί τον Χογκ.

19:42

68': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

19:41

67': Ο Μπακασέτας από μέσα αριστερά κάνει ωραίο γύρισμα, αλλά ο Ανσαριφάρντ συλλαμβάνεται σε θέση οφσάιντ.

19:40

66': Μασούρας αντί Καραμάνου για τον Πανιώνιο.

19:38

Στο έδαφος ο Καραμάνος που δεν φαίνεται να μπορεί να συνεχίσει.

19:35

61': Κίτρινη στον Κεϊτά.

19:33

59': Προσωπική ενέργεια από τον Μπουμάλ, φεύγει ψηλά το σουτ του.

19:32

58': Μπαίνει τελικά ο Ιρανός αντί του Βιγιάλμπα για τον Πανιώνιο.

19:30

Ετοιμάζει τον Ανσαριφάρντ ο Ουζουνίδης.

19:27

Φωνάζει στους παίκτες του ο Θεοδωρίδης για να ξυπνήσουν.

19:23

49': Μπαίνει στην περιοχή ο Μπουμάλ, του κάνει τάκλιν ο Αναστασιάδης και παραχωρεί κόρνερ. Ο Βιγιάλμπα το εκτελεί με πάσα και περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:20

46': Μπαργκάν αντί Ελλακόπουλου για την Καλλονή.

19:19

46': Σέντρα στο ματς.

19:19

19:02

19:01

45'+2: Κάνει ένα ψηλοκρεμαστό σουτ ο Κόρμπος από τα όρια της περιοχής και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

19:01

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:58

43': Ο Μπουμάλ βρίσκει τον χώρο εκτός περιοχής, κάνει δυνατό σουτ και αστοχεί.

18:56

41': Ο Βιγιάλμπα εκτός περιοχής κάνει δυνατό σουτ, αλλά ο Χογκ πέφτει και αποκρούει.

18:55

Στο έδαφος ο Καλτσάς, δεν παίζεται παιχνίδι στα τελευταία λεπτά.

18:52

Στο έδαφος ο Μπουμάλ τώρα, πολλές οι διακοπές του ματς.

18:49

34': Ο Μπακασέτας εκτελεί φάουλ, ο Χατζηισαΐας παίρνει την κεφαλιά, αλλά δεν ανησυχεί τον Χογκ.

18:46

32': Κίτρινη στον Κρολ

18:45

Στο έδαφος ο Μπακασέτας, έντονες διαμαρτυρίες από τους παίκτες του Πανιωνίου για το μαρκάρισμα του Κρολ.

18:42

Έχει πάρει τα ηνία του αγώνα η Καλλονή, η οποία όμως δεν μπορεί να γίνει απειλητική.

18:39

Στο έδαφος ο Μπουμάλ που κουτσαίνει.

18:38

24': Ο Τσαμπούρης εκτελεί φάουλ απευθείας και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

18:35

21': Η πρώτη οργανωμένη προσπάθεια των φιλοξενούμενων τελειώνει με ένα γλίστρημα του Μανούσου.

18:33

Η Καλλονή ανεβάζει αρκετά την άμυνά της και αυτό της κοστίζει έως τώρα.

18:29

Στο έδαφος ο Μπακασέτας που κρατάει το πρόσωπό του. Προσωρινή διακοπή.

18:27

Ο Καραμάνος παίρνει την μπάλα, ανοίγει αριστερά στον Μπακασέτα κι εκείνος με διαγώνιο ωραίο πλασέ νικάει τον Χογκ.

18:26

11': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

18:24

9': Ο Βιγιάλμπα εκτελεί φάουλ, ο Μπακασέτας παίρνει την κεφαλιά και ο Χογκ μπλοκάρει εύκολα.

18:22

8': Ο Βλάχος κάνει συρτή παράλληλη σέντρα, ο Χογκ χάνει την μπάλα αλλά ο Ούκα διώχνει.

18:21

7': Προσπάθησε να βγάλει αντεπίθεση ο Πανιώνιος, αλλά σταμάτησε με το επιθετικό φάουλ του Βιγιάλμπα στον Αντέτζο.

18:18

Έχει μπει καλύτερα ο Πανιώνιος, αλλά το παιχνίδι δεν έχει ιδιαίτερο ρυθμό.

18:15

18:12

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:10

Αήττητοι είναι οι Μυτιληνιοί μέχρι σήμερα στα ματς με τους Νεοσμυρνιώτες.

18:08

Με ήττα είχε κλείσει η Καλλονή πριν τη διακοπή, αυτή από τη Βέροια στην τελευταία φάση του αγώνα με αμφισβητούμενο πέναλτι.

18:05

Από το εντυπωσιακό διπλό με 5-1 κόντρα στον Παναιτωλικό προέρχεται ο Πανιώνιος.

18:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πανιωνίου με την Καλλονή ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Παπαδόπουλος, Βλάχος, Χατζηισαΐας, Οικονόμου, Τασουλής, Σιώπης, Κόρμπος, Μπακασέτας, Μπουμάλ, Βιγιάλμπα, Καραμάνος.
Αναπ: Διούδης, Χαλκιαδάκης, Ανσαριφάρντ, Αργυρόπουλος, Μητρόπουλος, Μασούρας, Καθάριος
ΚΑΛΛΟΝΗ
Χογκ, Αντέτζο, Ούκα, Αναστασιάδης, Κρολ, Καλτσάς, Κεϊτά, Τσαμπούρης, Γεωργίου, Ελλακόπουλος, Μανούσος.
Αναπ: Δαύκου, Ξύδας, Μπουρούς, Σάμπα, Γιορέντε, Κλαντρούμπσκι, Μπαργκάν
Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών) Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Δουδούμης (Φθιώτιδας) 4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)