Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πλατανιά με 4-0.

17:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:45

Ο Μιλούνοβιτς εκτελεί φάουλ από μακριά, ο Αθανασιάδης χάνει την μπάλα μέσα από τα χέρια του και ο Ράμος από κοντά σκοράρει.

17:44

89': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

17:43

88': Κίτρινη στον Μελίσση.

17:42

86': Ο Τζιλβάν κάνει ένα σουτ εκτός περιοχής και αστοχεί.

17:38

82': Αποστολόπουλος αντί Κουλιμπαλί για τον Πλατανιά.

17:34

78': Δεν περνάει η μπαλιά του Ιγκόρ, παραχωρεί κόρνερ ο Τζιλβάν, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:31

75': Τζιλβάν αντί Τσουράκη για τον Πλατανιά.

17:29

73': Ο Μπανανά παίρνει την κεφαλιά από το κόρνερ του Μιλούνοβιτς και ο Αθανασιάδης παραχωρεί κόρνερ.

17:28

73': Αλλαγή για τον Πλατανιά, Μουνάφο αντί Γκνιάτιτς.

17:23

68': Από μακριά ο Γουνδουλάκης κάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα αρκετά ψηλά.

17:22

66': Ιγκόρ αντί Χαβίτο για τον Πανθρακικό.

17:18

62': Λαδάκης αντί Ροτζέριο για τον Πανθρακικό.

17:17

61': Ο Ράμος δοκιμάζει το πόδι του και ο Αθανασιάδης πέφτει και παραχωρεί κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:16

Ο Γουνδουλάκης βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Μιλούνοβιτς κοντρολάρει εξαιρετικά, φέρνει την μπάλα στο δεξί και με πολύ ωραίο διαγώνιο σουτ σκοράρει.

17:16

60': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

17:14

59': Αδύναμο σουτ από τον Ράμος, μπλοκάρει εύκολα ο Αθανασιάδης.

17:14

58': Κίτρινη στον Γκνιάτιτς.

17:13

57': Εξαιρετική ενέργεια από τον Μιλούνοβιτς, που κόβεται την ώρα που πάει να πλασάρει.

17:12

56': Από πολύ πλάγια ο Μιλούνοβιτς προσπαθεί να εκτελέσει απευθείας φάουλ και η μπάλα πάει ψηλά.

17:09

Ο Ιγκόρ προθερμαίνεται. Ο Ελευθερόπουλος θέλει να τον βάλει, αλλά το θέμα είναι ο βαθμός ετοιμότητας του Βραζιλιάνου.

17:05

50': Ο Χαβίτο δοκιμάζει το πόδι του από μέσα δεξιά και στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια.

17:01

46': Μεχία αντί Ηλιάδη για τον Πανθρακικό.

17:01

17:01

Ξανά στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16:46

16:46

16:42

43': Ο Χασομέρης κάνει ένα πλασέ από τα όρια της περιοχής, αλλά η μπάλα φεύγει πολύ ψηλά.

16:41

41': Ο Μενδρινός κλέβει την μπάλα, βγαίνει στην αντεπίθεση, αλλά χάνει την μπάλα.

16:38

38': Ο Ροτζέριο βγάζει τη σέντρα, ο Ντιγκινί παίρνει την κεφαλιά και ο Σωτηρίου μπλοκάρει.