20:52

20:52

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 4-3 για την Ελλάδα.

20:50

90'+4: Ευκαιρία για τους Ούγγρους, μπλοκάρει ο Καρνέζης το αδύναμο σουτ του Φιόλα.

20:47

20:46

89': Κίτρινη στον Φιόλα.

20:42

Ο Χολέμπας από αριστερά βγάζει σέντρα, ο Κονέ έχει κάνει πολύ ωραία κάθετη κίνηση και με κεφαλιά από τη μικρή περιοχή νικάει τον Κίραλι.

20:42

86': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

20:39

83': Ο Νίκολιτς νικάει τους πάντες στον αέρα, αλλά αστοχεί.

20:36

Ο Ταχτσίδης με εκπληκτική κάθετη πάσα βρίσκει τον Μήτρογλου, εκείνος κοντρολάρει από μέσα αριστερά και νικάει τον Κίραλι.

20:35

79': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

20:35

79': Κίτρινη στον Μπόντε.

20:33

77': Πέφτει στην περιοχή ο Μήτρογλου, ζητάει πέναλτι, αλλά δεν έχει δίκιο.

20:32

Ο Κάλμαρ τραβάει όλη την άμυνα πάνω του, ο Νέμεθ είναι εντελώς αμαρκάριστος όταν παίρνει την μπάλα και εκτελεί τον Καρνέζη. Τραγική συνολικά η αντίδραση της ελληνικής άμυνας.

20:32

75': ΓΚΟΛ για την ΟΥΓΓΑΡΙΑ!

20:29

73': Κονέ αντί Μάνταλου για την Ελλάδα.

20:27

71': Στη θέση του Ντζούντζακ ο Κάλμαρ και στου Γκέρα ο Νάγκι.

20:24

68': Ο Έλεκ παίρνει την κεφαλιά ύστερα από σέντρα του Νέμεθ, αλλά στέλνει την μπάλα πάνω στον Καρνέζη.

20:21

65': Ο Μήτρογλου από μέσα αριστερά κάνει το σουτ με το δεξί και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:20

64': Τζανετόπουλος αντί Παπασταθόπουλου για την Ελλάδα.

20:18

62': Ο Ταχτσίδης κλέβει κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:18

62': Νίκολιτς αντί Λόβρενσιτς για την Ουγγαρία.

20:15

59': Ο Φορτούνης δοκιμάζει το πόδι του και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:14

58': Βγαίνει η σέντρα από τον Ντζούντζακ, ο Μπόντε παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

20:13

Πολύ ωραία εναλλαγή μπάλας από τους διεθνείς, ο Μάνταλος βγάζει κάθετη στον Ταχτσίδη κι εκείνος τελειώνει εξαιρετικά τη φάση με δυνατό σουτ.

20:13

56': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

20:11

Από την εκτέλεση κόρνερ του Ντζούντζακ ο Έλεκ κάνει προβολή στη μικρή περιοχή και με μία δεύτερη στο δεύτερο δοκάρι ο Νέμεθ σκοράρει.

20:10

54': ΓΚΟΛ για την ΟΥΓΓΑΡΙΑ!

20:06

50': Εξαιρετική κάθετη του Ταχτσίδη για τον Φορτούνη, αλλά πριν πλασάρει τον κόβει ο Κάνταρ.

20:05

Η Ελλάδα έχει μπει καλύτερα στα πρώτα λεπτά.

20:01

20:01

19:47

19:47

45'+2: Κίτρινη στον Νέμεθ.

19:44

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:44

45': Ο Λόβρενσιτς βρίσκει λίγο χώρο και δοκιμάζει αμέσως το πόδι του με την μπάλα να φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

19:42

43': Κίτρινη στον Χολέμπας.

19:41

42': Κίτρινη στον Έλεκ.

19:40

Ξανά διπλή ζώνη άμυνας από τους Ούγγρους, προσπαθεί να τη διασπάσει η Ελλάδα.

19:36

37': Κίτρινη στον Γιουχάζ.

19:34

35': Χολέμπας αντι Σταφυλίδη για την Ελλάδα.

19:31

33': Από καραμπόλα κερδίζει κόρνερ η Ουγγαρία. Η μπάλα περνάει από τον Παπασταθόπουλο ο Γιουχάζ κάνει αμέσως το πλασέ και αστοχεί.

19:30

31': Κόρνερ κερδίζει η Ελλάδα, και στη συνέχεια και δεύτερο στη σειρά. Ο Φορτούνης εκτελεί στο πρώτο δοκάρι, απομακρύνουν οι Ούγγροι.

19:26

Ο Λεάντρο από αριστερά βγάζει μία σέντρα προς το δεύτερο δοκάρι, ο Σταφυλίδης αντιδρά τραγικά, δεν πηδάει και ο Λόβρενσιτς σκοράρει με κεφαλιά.

19:25

26': ΓΚΟΛ για την ΟΥΓΓΑΡΙΑ!

19:24

Σκοράρει η Ρουμανία στο άλλο ματς του ομίλου. Αν νικήσει, κλειδώνει και την πρόκριση και αφήνει τρίτους τους Ούγγρους.

19:23

24': Εξαιρετική προσπάθεια από τον Πέλκα που περνάει όποιον βρίσκει και στη συνέχεια σουτάρει λίγο πάνω από τα δοκάρια.

19:22

Νιώθει ενοχλήσεις ο Σταφυλίδης που είναι πιθανό να αποχωρήσει πρόωρα.

19:21

22': Μεγάλη ευκαιρία για την Ουγγαρία. Ο Ντζούντζακ κάνει σουτ, η μπάλα κοντράρει και με προβολή από κοντά ο Μπόντε αστοχεί.

19:20

Στο 63% η κατοχή μπάλας για την Ελλάδα.

19:16

Η Ελλάδα ελέγχει απόλυτα το ματς, περιμένουν οι Ούγγροι παρόλο που ήδη χάνουν και θέλουν τη νίκη.

19:12

13': Κόρνερ για την Ελλάδα. Ο Φορτούνης το εκτελεί, ο Σάμαρης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

19:10

11': Σέντρα στο ύψος του πέναλτι από τον Νέμεθ, διώχνει με κεφαλιά ο Μόρας.

19:08

9': Κακή σέντρα αυτή τη φορά από τον Πέλκα, κατευθείαν άουτ η μπάλα. Ωστόσο, και πάλι βγήκε ένας καλός συνδυασμός.

19:05

Εξαιρετικά άλλαξαν την μπάλα οι διεθνείς. Ωραίο 1-2 ο Κίτσιου με τον Πέλκα, ο πρώτος κάνει παράλληλη μπαλιά προς το πέναλτι και στο δεύτερο δοκάρι ο Σταφυλίδης με σουτ σκοράρει.