1
20:13

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:12

Δραματικό φινάλε στη Μυτιλήνη, με ένα ματς που πήγαινε για το 0-0, αλλά μια φάση στο φινάλε να τα αλλάζει όλα. Πάντως, το πέναλτι είναι σίγουρα αμφισβητούμενο, καθώς ο Μερεμπασβίλι έπεσε μάλλον εύκολα.

20:11

Αποχωρούν τρέχοντας για τα αποδυτήρια οι παίκτες της Βέροιας. Ο Αμπντούν δείχνει τη φανέλα του στην κερκίδα, με τους φιλάθλους να αποδοκιμάζουν συνεχώς.

20:10

Λήξη του ματς! 0-1.

20:09

Ο Αμπντούν αναλαμβάνει την εκτέλεση και ευστοχεί.

20:09

90'+4: ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

20:08

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Μπαργκάν.

20:07

90'+3: ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Βέροια! Ο Μερεμπασβίλι πέφτει μάλλον εύκολα σε επαφή που είχε με τον Μπαργκάν που ήρθε από πίσω του.

20:06

20:05

90': Γύρισμα από τα αριστερά ο Μερεμπασβίλι, κόρνερ από τον Χογκ. Το εκτελεί από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

20:01

86': Καλή στιγμή και κόρνερ για την Καλλονή. Ο Μανούσος κάνει το κοντινό πλασέ, αλλά ο Λόπεθ διώχνει. Εκτελεί από τα δεξιά ο Μπαργκάν, σταματά για επιθετικό φάουλ η φάση.

19:59

84': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Κόλα στη θέση του Σιόντη.

19:55

81': Κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:51

77': Καλή στιγμή για την Καλλονή. Ο Μανούσος κάνει την κεφαλιά - πάσα στην περιοχή, ο Γιορέντε πιάνει απευθείας το σουτ με το δεξί, άουτ η μπάλα.

19:48

73': Κίτρινη κάρτα στον Ούκα.

19:47

72': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Γιορέντε στη θέση του Τσαμπούρη.

19:46

71': Κόρνερ για τη Βέροια. Εκτελείται από τα αριστερά, ο Νάστος δεν μπορεί να στείλει την μπάλα στα δίχτυα από κοντά, η μπάλα φτάνει στον Μαγέφσκι που κάνει το σουτ από το ύψος της περιοχής, άουτ η μπάλα.

19:44

69': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Καϊκούτ στη θέση του Ναζλίδη.

19:43

68': Ωραία προσπάθεια του Μερεμπασβίλι από τα αριστερά, συγκλίνει και κάνει το σουτ, άουτ.

19:39

64': Κόρνερ για τη Βέροια. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Αμπντούν, διώχνει με τη γροθιά ο Χογκ.

19:36

61': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσαμπούρη στη γωνία, μαζεύει ο Λόπεθ.

19:36

61': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Μπαργκάν στη θέση του Γεωργίου.