0
-
1
22:20

90+4': Τέλος του αγώνα.

22:19

90+4': Κίτρινη ο Λαγός.

22:18

90+3': Αδύναμο σουτ του Βασιλακάκη χωρίς ισορροπία, εύκολα μπλοκάρει ο Στιλ.

22:18

90+2': Σέντρα σουτ του Νιέτο, η μπάλα φεύγει παράλληλα με την εστία.

22:16

90+1': Σουτ του Παπαστεριανού, άουτ.

22:16

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

22:11

86': Ο Νιέτο στη θέση του Μπέρτου. Κλείνει τις αλλαγές και ο Λουτσέσκου.

22:09

Σκόρερ ο Θελάντερ. Ο Νάνο εκτέλεσε το κόρνερ στο πρώτο δοκάρι, ο Δανός πάτησε δυνατά και με κεφαλιά ανοίγει το σκορ.

22:08

83': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

22:08

83': Ο Λουντ στη θέση του Ατζαγκούν, κλείνει τις αλλαγές του ο Αναστασίου.

22:07

82': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.

22:04

79': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελεί ο Λουσέρο, διώχνει ο Ζέκα στο πρώτο δοκάρι.

22:03

78': Πρόβλημα και με τον Σάντσεθ για τον Παναθηναϊκό, που έχει πέσει στο έδαφος και δείχνει να πονά. Όλα καλά τελικά με τον Ισπανό, που συνεχίζει κανονικά.

22:03

78': Κίτρινη ο Καρέλης.

22:02

77': Λάθος του Θελάντερ λίγο έξω από την περιοχή και πλάγια θέση, κλέβει ο Μπαξεβανίδης και κάνει την επικίνδυνη σέντρα, δεν βρέθηκε κάποιος στην πορεία της.

21:59

73': Μακρινό καλό σουτ του Καρέλη, αποκρούει ο Τσενάμο με γροθιές.

21:56

70': Νέο κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νάνο, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:52

67': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νάνο, απομακρύνει με το κεφάλι ο Παπαστεριανός.

21:52

67': Εκτελεί ο Λουσέρο, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:51

66': Ευκαιρία η Ξάνθη, η πρώτη στο ματς. Ωραία σέντρα του Γουάλας, κάνει την κεφαλιά ο Βασιλακάκη, σώζει ο Στιλ, κόρνερ για τους γηπεδούχους.

21:50

64': Ο Κρίστοφερ στη θέση του Καπετάνου, δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη.

21:49

64': Ο Σάντσεθ στη θέση του Ταυλαρίδη. Αναγκαστική η δεύτερη αλλαγή του Αναστασίου.

21:48

63': Πρόβλημα με τον Ταυλαρίδη, έχει κάποιο τράβηγμα στον οπίσθιο μηριαίο.

21:45

60': Κίτρινη του Αμπέντ.

21:44

59': Ο Καρέλης στη θέση του Καλτσά. Πρώτη αλλαγή και από τον Αναστασίου.

21:42

57': Ο Μπαξεβανίδης στη θέση του Ντιμιτρόφ. Πρώτη αλλαγή από τον Λουτσέσκου.