Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πανιώνιο με 5-1 επί του Παναιτωλικού.

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:04

Ταλαιπωρεί την μπάλα ο Χαλκιαδάκης και κόβεται.

20:01

87': Φαλτσαριστό σουτ από τον Χαλκιαδάκη, η μπάλα περνάει εκτός εστίας.

20:01

86': Χαλκιαδάκης αντί Μπακασέτα για τον Πανιώνιο.

19:59

84': Γίνεται η σέντρα από δεξιά, κεφαλιά από τον Ουάρντα, και μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

19:58

84': Κίτρινη στον Ανσαριφάρντ.

19:58

Ο Μπουμάλ κάνει παράλληλη πάσα και ο Ανσαριφάρντ από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:57

83': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

19:56

81': Κίτρινη στον Ρουσκουσέδα.

19:55

81': Κίτρινη στον Μπουμάλ.

19:55

81': Κίτρινη στον Σιώπη.

19:54

Βγάζει σέντρα για τον Ανσαριφάρντ ο Καραμάνος, μπλοκάρει ο Κυριακίδης.

19:50

76': Πάουλο αντί Μαρκόφσκι για τον Παναιτωλικό.

19:50

76': Βιγιάλμπα και Οικονόμου βγαίνουν, Ανσαριφάρντ και Τασουλής μπαίνουν.

19:48

74': Κάνει το σουτ ο Κάπελ, εύκολα μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

19:44

Έχουν χαλαρώσει πολύ οι παίκτες του Πανιωνίου.

19:40

Ο Βιγιαφάνιες εκτελεί το πέναλτι, ο Παπαδόπουλος βρίσκει την μπάλα, εκείνη πάει στο δεξί δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα.

19:40

66': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

19:39

65': Κίτρινη στον Βιγιάλμπα.

19:39

65': Πέναλτι για τον Παναιτωλικό. Ο Βιγιάλμπα κλωτσάει χωρίς να έχει δει τον Παπάζογλου, σωστή η απόφαση.

19:36

62': Κίτρινη στον Ουάρντα.

19:34

Ο Καραμάνος βγαίνει μόνος του με τον Κυριακίδη, δεν κάνει το πλασέ και τελικά χάνει την μπάλα.

19:32

Το ίδιο απαθείς οι παίκτες του Παναιτωλικού και στο δεύτερο ημίχρονο.

19:28

54': Πάνω από τα δοκάρια το απευθείας φάουλ του Μπακασέτα.

19:26

52': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Κυριακίδης αποκρούει το σουτ του Βιγιάλμπα, που με δεύτερη προσπάθεια αστοχεί.

19:25

51': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Μπουμάλ δίνει στον Καραμάνο, εκείνος πλασάρει με το δεξί και ο Κυριακίδης, που είχε βγει έγκαιρα, αποκρούει.

19:23

49': Ο Ρουσκουσέδα πιάνει πολύ ωραίο σουτ αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

19:22

48': Κόρνερ κερδίζει ο Παναιτωλικός, με δυσκολία απομακρύνει η άμυνα του Πανιωνίου.

19:20

46': Βασιλείου αντί Ντιέγκο Μπεχαράνο για τον Παναιτωλικό.

19:20

19:18

Στον αγωνιστικό χώρο ξανά οι παίκτες των δύο ομάδων.

19:03

19:01

45': Βγαίνει η σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Μπουμάλ πιάνει καρφωτή κεφαλιά και ο Κυριακίδης αποκρούει.

18:59

42': Ο Ουάρντα πιάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:57

41': Σουτ από μακριά δοκιμάζει ο Κάπελ, εύκολα ο Παπαδόπουλος.

18:53

37': Γίνεται η σέντρα από τον Ρουσκουσέδα, ο Μαρκόφσκι παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:50

34': Ωραία ενέργεια από τον Μπουμάλ, κάνει και το σουτ από μέσα δεξιά και στέλνει την μπάλα άουτ.