3
17:54

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

17:53

Απίστευτη ανατροπή από τον Λεβαδειακό που στερεί στα τελευταία λεπτά την πρώτη του νίκη στον Πανθρακικό.

17:53

Λήξη του ματς! 1-3.

17:52

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Τσιντώτα.

17:50

17:49

Ο Μάντζιος βγαίνει στην αντεπίθεση και ανενόχλητος κάνει την κούρσα από τα δεξιά, στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα για το 1-3.

17:49

90': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

17:48

88': Κίτρινη κάρτα στον Μεχία.

17:46

Ο Μάντζιος αναλαμβάνει την εκτέλεση και δεν αστοχεί.

17:46

87': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

17:46

Ο Ναβάρο σεντράρει από τα δεξιά, η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Ποτουρίδη.

17:45

87': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Λεβαδειακό!

17:44

86': Κεφαλιά του Μαρκόπουλου που είναι αφύλακτος, άουτ.

17:44

85': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Μαρκόπουλος στη θέση του Μπαϊκαρά.

17:41

Ωραία προσπάθεια του Μάντζιου που βγάζει την μπαλιά αριστερά στον Γιακουμάκη που περνά τον Σερφά και νικά με πλασέ τον Αθανασιάδη.

17:41

83': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

17:36

77': Βιάστηκε ο Μάρτινς και το σουτ του πέρασε άουτ.

17:35

77': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Θέος στη θέση του Μουλόπουλου.

17:34

75': Σουτ του Μάντζιου από τα αριστερά, αλλά είναι αρκετά πλάγια και η μπάλα περνά άουτ.

17:32

74': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Το εκτελεί ο Μιλιάζες από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

17:31

73': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Λαδάκης στη θέση του Βάλτερ.

17:26

67': Κίτρινη κάρτα στον Μπαϊκαρά.

17:25

66': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Νικολάου αντί του Γιάχιτς και ο Μπελγκαζουανί στη θέση του Φαβάλι.

17:21

63': Μακρινό σουτ του Γιακουμάκη, άουτ η μπάλα.

17:20

62': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Παπαγεωργίου στη θέση του Χασομέρη.

17:18

60': Κίτρινη κάρτα στον Ντιγκινί για «θέατρο».

17:14

56': Κίτρινη κάρτα στον Μιλιάζες.

17:07

49': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Ο Βάλτερ βγαίνει ωραία από τα αριστερά έπειτα από πάσα του Ντιγκινί, κάνει το πρώτο σουτ, αποκρούει ο Τσιντώτας, προσπαθεί ξανά, αλλά ο Τριποτσέρης διώχνει πάνω στη γραμμή.

17:04

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

17:03

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

16:47

Η εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μάρτινς χωρίζει τις δύο ομάδες, σε ένα ματς που έχει ρυθμό και ευκαιρίες.

16:47

Λήξη α' ημιχρόνου. 1-0.

16:46

44': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:44

42': Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό. Ωραία προσπάθεια του Μάντζιου, αφήνει στον Φαβάλι που κάνει το σουτ με το αριστερό, μεγάλη επέμβαση από τον Αθανασιάδη, προσπαθεί να πάρει το... ριμπάουντ ο Μάντζιος, αλλά δεν μπορεί να στείλει την μπάλα στα δίχτυα, καθώς το σουτ του βρίσκει στα σώματα αμυντικών.

16:43

41': Ο Ντιγκινί προσπαθεί να απειλήσει από τα αριστερά, αλλά το σουτ του περνά παράλληλα με την εστία.

16:39

37': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελείται από τα αριστερά, ο Μιλιάζες πιάνει το μακρινό σουτ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:37

36': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:33

Για λίγο με δέκα ο Λεβαδειακός, καθώς ο Μάντζιος έχει χτυπήσει στο κεφάλι στη φάση του πέναλτι.

16:32

Ο Μάρτινς αναλαμβάνει την εκτέλεση του πέναλτι και ευστοχεί.

16:31

30': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

16:30

28': Κίτρινη κάρτα στον Μάντζιο.

16:30

28': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Πανθρακικό! Το κόρνερ εκτελείται από τα δεξιά από τον Βάλτερ και ο Βάτσιος υποδεικνύει πέναλτι σε εναέρια μονομαχία του Μάντζιου με τον Μελίσση, καθώς ο άσος του Λεβαδειακού έχει απλωμένο το χέρι του και βρίσκει τον αντίπαλό του.

16:29

28': Κόρνερ για τον Πανθρακικό.

16:25

23': Κίτρινη κάρτα στον Ποτουρίδη.

16:23

22΄: ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό! Ο Μάντζιος κάνει το γύρισμα από τα δεξιά μέσα στην περιοχή, ο Ντιγκινί προσπαθεί να κόψει, αλλά στέλνει την μπάλα προς το τέρμα, με αυτή να σταματά στο αριστερό δοκάρι του Αθανασιάδη.

16:21

20': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελεί ο Μάρτινς από τα δεξιά, ο Σερφά πιάνει την κεφαλιά, αλλά δεν είναι όπως θα ήθελε, με την ευκαιρία να χανεται.

16:19

18': Κίτρινη κάρτα στοβ Φαβάλι.

16:18

17': Ωραίο μακρινό σουτ του Μάρτινς, άουτ η μπάλα.

16:15

13΄: Εκτελείται από τα δεξιά από τον Μάρτινς, δεν αποφέρει κάτι.

16:14

12': Νέο κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελείται από τα δεξιά, ο Σερφά πιάνει την κεφαλιά, νέο κόρνερ.

16:14

12': Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:13

12': Ωραία προσπάθεια του Ντιγκινί από τα αριστερά, κάνει το σουτ από τα πλάγια, αλλά ο Τσιντώτας διώχνει σε κόρνερ.

16:12

11': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Μιλιάζες, δεν αποφέρει κάτι.

16:11

10': Απευθείας σουτ του Μιλιάζες από μακριά, αντιδρά σωστά ο Αθανασιάδης και μαζεύει την μπάλα.

16:09

8': Ωραία σκέψη του Μάντζιου, που βγάζει μια μπαλιά στην περιοχή, αλλά δεν τον ακολουθεί κανένας συμπαίκτης του και η ευκαιρία περνά ανεκμετάλλευτη.

16:05

3': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Το εκτελεί ο Μιλιάζες, αλλά δίνεται επανάληψη. Το εκτελεί ξανά από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:03

1': Σουτ του Μάντζιου πάνω στην κίνηση, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Αθανασιάδης.

16:02

Σέντρα στο ματς.

16:01

Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του Βασίλη Κοντοβαζαινίτη.

15:57

Στον αγωνιστικό χώρο εισέρχονται οι δύο ομάδες.

15:51

Την πρώτη του νίκη αναζητά ο Πανθρακικός στο φετινό πρωτάθλημα.

15:45

Σε περίπου 15 λεπτά ξεκινά η αναμέτρηση ανάμεσα στον Πανθρακικό και τον Λεβαδειακό στην Κομοτηνή.