1
-
1
23:56

90+4': Τέλος του αγώνα.

23:52

90+1': Κόρνερ για τους Γερμανούς. Μετά από φάση διαρκείας, ο Όλσεν μπλοκάρει δίχως να απειληθεί.

23:52

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

23:50

89': Ο Πέλκας στη θέση του Μπερμπάτοφ. Κλείνει τις αλλαγές του και ο Τούντορ.

23:49

88': Σημαντική ευκαιρία για την Ντόρτμουντ. Το σουτ του Παρκ από το ύψος της περιοχής φεύγει ελάχιστα άουτ.

23:49

87': Απομακρύνουν οι του ΠΑΟΚ.

23:48

86': Σπουδαία επέμβαση του Όλσεν σε καραμπόλα, διώχνει σε κόρνερ.

23:46

85': Ο Χαρίσης στη θέση του Κάτσε. Δεύτερη αλλαγή για τον Τούντορ.

23:46

84': Ο Λάιτνερ στη θέση του Γιανουζάι. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Τούχελ.

23:45

84': Κόρνερ για την Ντόρτμουντ. Καθαρίζει ο Όλσεν την εκτέλεση του Ρόις.

23:43

82': Εκτελεί ο Κάτσε, καταλογίζει οφσάιντ ο βοηθός.

23:43

81': Τεράστια ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ο Ζάιρο πιέζει και κλέβει από τον Σούμποτιτς, βγαίνει φάτσα με τον Βάιντενφελερ, που αποκρούει το πλασέ του.

23:42

80': Κακό πλασέ του Ράμος, εύκολα ο Όλσεν.

23:36

73': Ο Ζάιρο στη θέση του Μακ. Πρώτη αλλαγή για τον Τούντορ.

23:34

Ο Κάστρο κάνει μία κάθετη προς τον Χόφμαν, που δεν κάνει επαφή με την μπάλα αιφνιδιάζοντας τον Όλσεν, που έκανε την έξοδο. Η μπάλα καταλήγει απευθείας στα δίχτυα. Φτηνό γκολ δέχεται ο ΠΑΟΚ.

23:34

72': ΓΚΟΛ η ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ.

23:32

71': Ωραία εκτέλεση του Ρόις, πετάγεται ο Όλσεν στη γωνία του και αποκρούει με γροθιές. Σωτήρια η επέμβαση του Σουηδού.

23:32

Φάουλ σε πολή καλή θέση για την Ντόρτμουντ.

23:31

70': Άψογη μέχρι τώρα η αμυντική συμπερριφορά των παικτών του ΠΑΟΚ, που παραμένουν συγκεντρωμένοι.

23:31

69': Κίτρινη ο Τζαβέλλας.

23:30

68': Αδύναμη κεφαλιά του Ράμος έπειτα από γέμισμα, εύκολα ο Όλσεν.

23:28

66': Πλασαριστό σουτ του Σμέλτσερ έξω από την περιοχή, πολλά μέτρα άουτ.

23:27

65': Ράμος και Σμέλτσερ στη θέση των Μικιταριάν και Βάιγκλ. Πρώτες κινήσει από τον πάγκο για τον Τούχελ.

23:26

64': Καλή ενέργεια, αλλά κακό τελείωμα του Ροντρίγκεζ με σουτ έξω από την περιοχή, άουτ.

23:21

59': Απίθανη ενέργεια και έμπνευση του Μπερμπάτοφ, που ντριπλάρει τον Σούμποτιτς και προσπαθεί να κρεμάσει από μακριά τον Βάιντεφελερ. Λίγο πάνω από τα δοκάρια η προσπάθειά του.

23:17

55': Ο Μακ φεύγει γρήγορα στην αντεπίθεση, αλλά το γύρισμά του κόβεται, στα σώματα το σουτ του Κάτσε στη συνέχεια.

23:16

54': Εκτελεί από την άλλη πλευρά ο Ρόις, κεφαλιά του Βάιγκλ, κανένα πρόβλημα για τον Όλσεν.

23:16

54': Κόρνερ για την Ντόρτμουντ. Εκτελεί ο Γιανουζάι, σε νέο κόρνερ ο Τζιόλης.

23:13

51': Ο ΠΑΟΚ πατά επικίνδυνα στην περιοχή των Γερμανών. η σέντρα του Τζιόλη για τον Σάμπο, σταματά την τελευταία στιγμή από τον Σούμποτιτς.

23:12

50': Αναγκαστικά επεμβαίνει η Αστυνομία για να επαναφέρει την τάξη στη θύρα των Γερμανών.

23:12

50': Άψογη η συμπεριφορά των φίλων του ΠΑΟΚ, που δεν πέφτουν στην παγίδα των προκλήσεων και τραγουδούν για την ομάδα τους.

23:11

49': Ξεκίνησε πάλι το ματς.

23:10

48': Ο Τέιλορ διακόπτει το παιχνίδι εξαιτίας των δεκάδων καπνογόνων που άναψαν οι Γερμανοί. Έχει πάρει φωτιά σε ορισμένα καρεκλάκια στη θύρα 8, όπου κάθονται οι φιλοξενούμενοι.

23:09

47': Καπνογόνα στον περιβάλλοντα χώρο του χορταριού πέταξαν οι οπαδοί της Ντόρτμουντ.

23:07

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.