0
21:49

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

21:49

Βαριά ήττα για τον Αστέρα, που, πάντως, διατηρεί ακόμα τις ελπίδες του. Στάθηκαν καλά για περίπου μισή ώρα οι Αρκάδες, μέχρι να δεχτούν το γκολ και να καταρρεύσουν...

21:48

Λήξη του ματς! 4-0.

21:48

90'+2: Κόρνερ για τη Σάλκε. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Αϊχάν, δεν αποφέρει κάτι.

21:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:45

89': Κάνει τις ντρίμπλες μέσα στην περιοχή ο Μάιερ και κάνει και το σουτ, μαζεύει ο Θεωδορόπουλος.

21:44

88': Κόρνερ για τη Σάλκε. Εκτελεί από τα αριστερά ο Μάιερ, δεν αποφέρει κάτι.

21:43

87': Κόρνερ για τη Σάλκε. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Αϊχάν, δεν αποφέρει κάτι.

21:39

Εξαιρετική μπαλιά του Σανέ που βγάζει τετ α τετ τον Χούντελααρ που δεν δυσκολεύεται να νικήσει τον Θεοδωρόπουλο για το 4-0.

21:39

84': ΓΚΟΛ για τη ΣΑΛΚΕ!

21:39

83': Εκτελείται από τα αριστερά, ο Χούντελααρ πιάνει το δυνατό σουτ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

21:38

82': Μεγάλη ευκαιρία για τη Σάλκε. Ο Μάιερ κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή και ο Σανκαρέ διώχνει πεσμένος με το στήθος σε κόρνερ.

21:35

79': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Κουρμπέλης στη θέση του Έντερσον.

21:30

74': Κόρνερ για τον Αστέρα. Το εκτελεί ξανά από τα αριστερά ο Φούντας, αλλά δεν βρίσκεται κανείς στο δεύτερο δοκάρι για να το εκμεταλλευτεί.

21:29

73': Αλλαγή για τη Σάλκε. Ο Μάιερ στη θέση του Γκορέτσκα.

21:29

73': Διαγώνιο σουτ του Φούντα από τα δεξιά, κόρνερ η μπάλα. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Φούντας, δεν αποφέρει κάτι.

21:25

70': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Φούντας στη θέση του Γκοϊάν.

21:25

Έχει πέσει εμφανώς ο ρυθμός του αγώνα, καθώς όλα δείχνουν να έχουν κριθεί.

21:18

63': Αλλαγή για τη Σάλκε. Ο Τσούπο-Μοτίνγκ στη θέση του Ντι Σάντο που αποθεώνεται για το χατ τρικ του.

21:17

61': Επιχειρεί το σουτ ο Χούντελααρ, δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Θεοδωρόπουλου.

21:16

61': Μακρινό πλασέ του Αϊχάν, διώχνει σε κόρνερ ο Θεοδωρόπουλος. Εκτελείται από τα δεξιά από τον Αϊχάν, δεν αποφέρει κάτι.

21:14

59': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Τσοκάνης στη θέση του Μάσα.