1
-
2
21:21

90+5': Τέλος του αγώνα.

21:19

90+4': Κίτρινη ο Μπαρόχα.

21:18

90+3': Γέμισμα του Γεωργιάδη, κεφαλιά του Πούγγουρα πάνω από τα δοκάρια.

21:17

90+1': Κίτρινη για Ναζλίδη και Μπαρμπόσα, που είχαν μία αψιμαχία.

21:16

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:15

Εκπληκτική εκτέλεση φάουλ από τον Μπαρμπόσα, που περνάει την μπάλα πάνω το τείχος, την στέλνει στο δοκάρι και στα δίχτυα.

21:15

90': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ.

21:14

88': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για την ΑΕΚ. 3-4 μέτρα έξω από την περιοχή και προς τα δεξιά.

21:12

87': Ο Γεωργιάδης στη θέση του Νέτο. Έκλεισε τις αλλαγές του και ο Γεωργιάδης.

21:12

86': Κίτρινη στον Βάργκας.

21:09

83': Στο μισό γήπεδο προς την περιοχή της Βέροιας το ματς, αλλά η ΑΕΚ δεν βρίσκει τρόπους για να διασπάσει την αντίπαλη αμυντική διάταξη.

21:05

80': Ο Μπαρμπόσα στη θέση του Τζανετόπουλου. Τρίτη και τελευταία αλλαγή από τον Δέλλα, που δίνει σύνθημα για φουλ επίθεση.

21:04

79': Σέντρα του Γκάλο, κεφαλιά άουτ του Κρισάντους.

21:02

76': Ο Μαγέφσκι στη θέση του Μερεμπασβίλι. Δεύτερη κίνηση και για τη Βέροια.

21:01

74': Ο Κρισάντους στη θέση του Μπουονανότε. Δεύτερη αλλαγή από τον Δέλλα.

20:56

71': Ο Κόλα στη θέση του Αμπντούν. Πρώτη αλλαγή για τον Γεωργιάδη.

20:55

70': Μεγάλη ευκαιρία η ΑΕΚ. Λάθος κοντρόλ του Γιαννούλη στην περιοχής της Βέροιας, ο Βάργκας βγαίνει φάτσα με τον Καντιμοίρη, αλλά σούταρε πάνω από τα δοκάρια.

20:50

65': Κόρνερ για τη Βέροια. Εκτελεί ο Νέτο, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Μάνταλος.

20:49

64': Ο Πλατέλλας στη θέση του Σιμόες. Πρώτη αλλαγή για τον Δέλλα.

20:48

63': Κόρνερ για την Βέροια. Εκτελεί ο Αμπντούν, διώχνουν οι της ΑΕΚ.

20:47

62': Στο τείχος η εκτέλεση του Νέτο.

20:46

62': Φάουλ σε καλή θέση για την Βέροια, στα 30 μέτρα και λίγο αριστερά.

20:46

61': Στο 36%-64% παραμένει η κατοχή για την ΑΕΚ.

20:42

57': Ο Βάργκας γεμίζει στην περιοχή από πλαϊνό φάουλ, η κεφαλιά του Λαμπρόπουλου φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

20:39

54': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελεί ο Βάργκας, διώχνει ο Βεργώνης.

20:36

51': Κίτρινη ο Σιμόες.

20:35

Φάση διαρκείας μέσα στην περιοχή της Βέροιας μετά από σέντρα του Μάνταλου, οι αμυντικοί δεν μπορούν να διώξουν και ο Μπουονανότε με μονοκόμματο σουτ μέσα από την περιοχή ισοφαρίζει.

20:34

49': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ.

20:31

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:30

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

20:17

5 (3) – 5 (3) οι τελικές και 36%-64% η κατοχή στο α’ μέρος.

20:15

45': Τέλος του ημιχρόνου δίχως καθυστερήσεις.

20:15

45': Κόρνερ για τη Βέροια. Εκτελεί ο Αμπντούν, διώχνουν οι της ΑΕΚ.

20:12

43': Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ για την Ένωση.

20:11

42': Ευκαιρία η ΑΕΚ, η πρώτη ουσιαστικά στο ματς. Ο Μπουονανότε κάνει ωραία ατομική ενέργεια και σουτάρει από το ύψος της περιοχής, δύσκολα σε κόρνερ ο Καντιμοίρης.

20:10

40': Ο Ναζλίδης προσπαθεί πάλι από μακριά, από το κέντρο του γηπέδου, να κρεμάσει τον Μπαρόχα, ο οποίος δεν αιφνιδιάζεται και μπλοκάρει.

20:07

38': Κίτρινη ο Σιόντης.