1
-
2
22:24

90+3': Τέλος του αγώνα.

22:24

90+2': Κίτρινη ο Πίτου Γκαρσία.

22:22

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

22:21

Ο Μακ το 1-2. Ο Κάτσε εκτελεί το κόρνερ, η μπάλα στρώνεται στον Μακ, που από το ύψος του πέναλτι εκτελεί τον Γκορμπούνοφ για την ανατροπή.

22:21

90': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

22:20

89': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

22:18

86': Καλό μακρινό σουτ του Σάμπο, φεύγει λίγο άουτ.

22:14

83': Ο Πέλκας πατά την μπάλα, ο Τζαβέλλας εκτελεί πάνω στα σώματα. Χάνει σημαντικη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ.

22:14

83': Κίτρινη ο Κιβρακίδης.

22:13

81': Κίτρινη ο Γκορμπούνοφ.

22:12

81': Παραλίγο να σημειωθεί το αυτογκόλ της χρονιάς. Πολύ κακό γύρισμα του Λαζαρίδη, ο Γκορμπούνοφ προλαβαίνει και διώχνει με τα χέρια. Έμμεσο φάουλ για τον ΠΑΟΚ.

22:11

80': Επικίνδυνη σέντρα σουτ του Ουσέρο από αριστερά, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Όλσεν.

22:08

77': Αδύναμο σουτ του Ναπολεόνι, εύκολα ο Όλσεν.

22:07

76': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Δυνατό σουτ του Ναπολεόνι, ο Όλσεν αποκρούει, αλλά δεν μπλοκάρει και ο Ουσέρο από κοντά πλασάρει μόλις άουτ.

22:03

Ανοίγει λογαριασμό ο Μπερμπάτοφ. Ο Κάτσε εκτελεί το κόρνερ, ο Τζαβέλλας παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και ο Βούλγαρος από κοντά ισοφαρίζει.

22:03

72': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

22:02

72': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

22:01

70': Τρίτη και τελευταία αλλαγή του Τούντορ. Ο Σάμπο στη θέση του Βίτορ. Γυρίζει στα στόπερ ο Τζιόλης.

22:01

70': Κίτρινη ο Ουσέρο.

21:55

64': Άμεση αντίδραση από τον Τούντορ. Ο Ζάιρο στη θέση του Αθανασιάδη. Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:54

Εκπληκτικό γκολ του Ούμπιντες. Ωραία συνεργασία των Λε Ταλέκ και Ναπολεόνι, φοβερό σουτ του Αργεντινού από το ύψος της περιοχής και 1-0 για τον Ατρόμητο.

21:54

63': ΓΚΟΛ ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.

21:52

61': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Πέλκας, κεφαλιά άουτ από τον Μπερμπάτοφ.

21:49

58': Ο Μπερμπάτοφ στη θέση του Κωνσταντινίδη. Πρώτη κίνηση από τον Τούντορ, που είχε κάνει την ίδια αλλαγή και στο ματς με την ΑΕΚ.

21:49

58': Ο Λε Ταλέκ στη θέση του Μπρίτο. Δεύτερη αλλαγή του Γρηγορίου.

21:46

55': Ο ΠΑΟΚ εξακολουθεί να έχει την κατοχή, αλλά ο Ατρόμητος με το 3-5-2 πατά καλύτερα και ανταπεξέρχεται μέχρι τώρα.

21:45

54': "Ψιλοκουβέντα" άνοιξαν Κοντοές και Τούντορ με αφορμή ένα πλάγιο άουτ.

21:44

53': Σουτ του Κιβρακίδη μερικά μέτρα έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ.

21:43

52': Ο Μακ κάνει ένα ξαφνικό σουτ από το ύψος της περιοχής, αλλά από πλάγια θέση, φεύγει άουτ.

21:41

50': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, διώχνουν οι του ΠΑΟΚ.

21:40

49': Μακρινό σουτ του Ούμπιντες, μπλοκάρει εύκολα ο Όλσεν.

21:36

46': Ο Πίτου Γκαρσία στη θέση του Στόιτσεφ. Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

21:36

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

21:34

Πίτου Γκαρσία ετοιμάζει ο Γρηγορίου.

21:34

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

21:19

45+2': Τέλος του α' ημιχρόνου.

21:16

45': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:15

43': Πρόβλημα με τον Κιβρακίδη, μικρή διακοπή στο ματς.

21:12

40': Πρώτη τελική στο ματς για τον Ατρόμητο. Ο Στόιτσεφ κάνει ωραία ατομική ενέργεια και καλό σουτ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Όλσεν.