1
20:07

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:06

Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Μάντζιο, ο Λεβαδειακός πανηγύρισε τη δεύτερη νίκη του τη φετινή σεζόν. Μακριά από τον καλό του εαυτό ο Αστέρας που απείλησε ουσιαστικά στο τελευταίο μισάωρο, όταν και μείωσε.

20:06

Λήξη του ματς! 2-1.

20:05

90'+3: Άτσαλη κεφαλιά του Γκοϊάν, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Τσιντώτας.

20:02

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:02

90': Κίτρινη κάρτα στον Ζησόπουλο.

20:01

88': Κίτρινη κάρτα στον Χαμντανί.

19:59

Ο Σκούρτης γυρίζει την μπάλα στην περιοχή και ο Γιάννου πιάνει την κεφαλιά για το 2-1.

19:59

87': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

19:58

87': Κόρνερ για τον Αστέρα έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Μάσα.

19:57

85': Επιχειρεί το γυριστό σουτ ο Μιλιάζες, μαζεύει ο Θεοδωρόπουλος.

19:56

85': Κίτρινη κάρτα στον Κουρμπέλη.

19:55

83': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Ζησόπουλος στη θέση του Λούι.

19:54

82': Ο Σκούρτης βρίσκεται μόνος του στην περιοχή έπειτα από σέντρα του Μούκαμ, αλλά η κεφαλιά του περνά άουτ.

19:50

78': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελεί ο Μάσα από τα αριστερά, μαζεύει ο Τσιντώτας.

19:49

77': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Θέος στη θέση του Μίνγκα.

19:48

77': Επιχειρεί το σουτ ο Μάσα, άουτ.

19:46

74': Γυριστό σουτ του Γιακουμάκη από τα αριστερά, στα χέρια του Θεοδωρόπουλου η μπάλα.

19:42

71': Ο Χαμπντανί βγαίνει μόνος του τετ α τετ και σκοράρει, αλλά βρίσκεται σε θέση οφσάιντ.

19:39

68': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Φαβάλι στη θέση του Μάρκοβιτς.

19:39

67': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Τσιντώτας σταματά με τα πόδια το σουτ του Σκούρτη, έπειτα από γύρισμα του Λούι από τα δεξιά.

19:38

Έχει περιοριστεί στα αμυντικά του καθήκοντα ο Λεβαδειακός, με τον Αστέρα να έχει στα τελευταία λεπτά την πρωτοβουλία.

19:33

62': Κίτρινη κάρτα στον Μάσα.

19:30

59': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μούκαμ στη θέση του Σανκαρέ.

19:29

58': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Γιακουμάκης στη θέση του Ναβάρο.

19:28

57': Ζητούν πέναλτι σε έξοδο του Θεοδωρόπουλου σε προσπάθεια του Ναβάρο οι γηπεδούχοι, αλλά το ματς συνεχίζεται. Δεν φαίνεται καθαρά αν ο παίκτης του Λεβαδειακού έχει προλάβει την μπάλα.

19:27

Μικρή διακοπή, καθώς ο Τσιντώτας έχει πέσει στον αγωνιστικό χώρο έπειτα από σύγκρουση με τον Σανκαρέ.

19:26

55': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

19:24

53': Παραλίγο... αυτογκόλ! Ο Μιλιάζες προσπαθεί να διώξει το γύρισμα του Γιάννου, αλλά η... στραβοκλωτσιά του απειλεί την εστία της ομάδας του, με τον Τσιντώτα, όμως, να αποκρούει ενστικτωδώς.

19:21

Ο Στάθης βγάζει από τα δεξιά την μπαλιά στον Μάντζιο που από το κέντρο στο ύψος της περιοχής σουτάρει αμέσως σωστά για το 2-0.

19:21

49': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!