Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

20:06

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

20:06

Ο Ηλιάδης βγάζει μπαλιά στην πλάτη της άμυνας και ο Ντιγκινί από πολύ πλάγια κάνει εξαιρετικό διαγώνιο σουτ και σκοράρει.

20:05

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

20:02

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:01

89': Κίτρινη στον Νικόλτση.

19:59

88': Κάκιστο απευθείας φάουλ από τον Μητρόπουλο, πολύ ψηλά η μπάλα.

19:57

86': Σιώπης αντί Μπακασέτα για τον Πανιώνιο.

19:56

85: Απευθείας φάουλ από τον Μεχία, λίγο πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

19:54

82': Νικόλτσης αντί Χασομέρη για τον Πανθρακικό.

19:53

82': Εξαιρετικό σουτ από τον Μεχία, πέφτει και αποκρούει ο Παπαδόπουλος.

19:51

80': Μακρινό σουτ ο Κόρμπος, εύκολα ο Αθανασιάδης.

19:51

80': Από την προσπάθεια του Καραμάνου κερδίζει κόρνερ ο Πανιώνιος. Εύκολα απομακρύνεται η μπάλα.

19:48

77': Τασουλής αντί Βιγιάλμπα για τον Πανιώνιο.

19:47

Διακοπή στο ματς, φεύγει με φορείο ο Βιγιάλμπα.

19:46

74': Κίτρινη στον Σερφά.

19:43

72': Βγάζει τη σέντρα από δεξιά ο Χαβίτο, δεν πιάνει την προβολή όπως θα ήθελε ο Ντιγκινί με αποτέλεσμα να μην αλλάξει πορεία η μπάλα.

19:42

70': Χαλκιαδάκης αντί Μπουμάλ για τον Πανιώνιο.

19:41

Έχει τον έλεγχο στα τελευταία λεπτά ο Πανθρακικός.

19:37

65': Ηλιάδης αντί Ροτζέριο για τον Πανθρακικό.

19:35

63': Κίτρινη στον Ροτζέριο.

19:31

60': Βγαίνει στην κόντρα ο Πανιώνιος, κόβει τον Μπουμάλ ο Μελίσσης.

19:27

56': Κίτρινη ο Μητρόπουλος.

19:26

54': Κίτρινη στον Μεχία.

19:23

52': Βάλτερ αντί του Μαρκόπουλου για τον Πανθρακικό.

19:21

Έχει μπει καλύτερα στο δεύτερο ημίχρονο ο Πανιώνιος.

19:17

46': Σουτάρει με δύναμη ο Μπακασέτας, αποκρούει ο Αθανασιάδης.

19:17

19:15

19:01

18:59

Αποβάλλεται από τον πάγκο του Πανιωνίου ο διευθυντή του ποδοσφαιρικού τμήματος, Νίκος Ζαμάνης.

18:56

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Πανθρακικός προσπαθώντας έτσι να αντιδράσει μετά το γκολ που δέχτηκε.

18:53

Γίνεται η σέντρα από δεξιά από τον Μπακασέτα, πετάγεται πιο γρήγορα στο πρώτο δοκάρι ο Καραμάνος και με πλασέ εκτελεί τον Αθανασιάδη.

18:52

38': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

18:50

36': Αδύναμο το σουτ του Βιγιάλμπα, μπλοκάρει εύκολα ο Αθανασιάδης.

18:50

Στο 56% η κατοχή για τον Πανθρακικό.

18:48

Ωραία ενέργεια από τον Χασομέρη, κόβεται από τον Ρισβάνη η πάσα του.

18:44

Όσο περνούν τα λεπτά ο Πανθρακικός εμφανίζει αδυναμίες στο να αναπτυχθεί οργανωμένα.

18:41

26': Κίτρινη στον Μπαϊκαρά.

18:40

Έχει ανεβάσει στροφές ο Πανιώνιος στα τελευταία λεπτά.

18:36

21': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ! Ο Βιγιάλμπα συγκλίνει προς τα μέσα, κάνει το σουτ με το δεξί και σημαδεύει το δεξί δοκάρι του Αθανασιάδη.

18:34

20': Ο Καραμάνος βγάζει μόνο του τον Κόρμπο, αλλά εκείνος καθυστερεί και κόβεται.

18:33

19': Κάνει τη σέντρα ο Αργυρόπουλος, απομακρύνεται την τελευταία στιγμή η μπάλα

18:30

16': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. ΟΜπουμάλ το εκτελεί, απομακρύνεται η μπάλα.

18:28

Πατάει καλύτερα ο Πανθρακικός έως τώρα.

18:25

Δεν έχει ρυθμό στα πρώτα λεπτά το ματς.

18:21

6': Από τη σέντρα του Ροτζέριο στο δεύτερο δοκάρι ο Ντιγκινί πετάγεται πρώτος, αλλά δεν βάζει την προβολή όπως θα ήθελε.

18:18

Κυκλοφορούν την μπάλα οι φιλοξενούμενοι.

18:15

1': Ο Μητρόπουλος δοκιμάζει το πόδι του και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει.

18:15

18:12

18:10

Στους 25 βαθμούς η θερμοκρασία.

18:07

Επειγόντως βαθμούς αναζητούν οι Θρακιώτες που έχουν μόλις έναν μετά από τέσσερις αγωνιστικές.

18:04

Πρώτο ματς με ομάδα που έχει τους ίδιους στόχους με εκείνον παίζει ο Πανιώνιος φέτος.

18:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πανιωνίου με τον Πανθρακικό ξεκινάει σε περίπου 15 λεπτά.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος, Ρισβάνης, Χατζηισαΐας, Οικονόμου, Κόρμπος, Μητρόπουλος, Βιγιάλμπα, Μπακασέτας, Μπουμάλ, Καραμάνος.
Αναπ: Διούδης, Τασουλής, Σιώπης, Ανσαριφάρντ, Χαλκιαδάκης, Βλάχος, Ντουρμισάι.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Αθανασιάδης, Μπαϊκαρά, Μελίσσης, Σερφά, Ποτουρίδης, Μεχία, Χασομέρης, Ντιγκινί, Ροτζέριο, Χαβίτο, Μαρκόπουλος.
Αναπ: Πασχαλάκης, Παπαγεωργίου, Χρήστου, Νικόλτσης, Λαδάκης, Βάλτερ, Ηλιάδης
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας) Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής) 4ος: Γιάχος (Χίου)