1
-
1
20:09

90+5': Τέλος του αγώνα.

20:08

90+5': Κόρνερ για τον Ηρακλή.

20:08

90+4': Κίτρινη ο Μπέρτος.

20:04

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:03

89': Ο Λισγάρας στη θέση του Ντιμιτρόφ. Τέλος οι κινήσεις και από τον Λουτσέσκου.

20:02

89': Ο Χαντί στη θέση του Πασά. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Παπαδόπουλος.

19:59

86': Ο Μπαξεβανίδης στη θέση του Ερέα. Δεύτερη αλλαγή για τον Λουτσέσκου.

19:57

84': Ο Αλγερινός δεν σταμάτησε, συνέχισε να βρίζει και ο Τριτσώνης τον δείχνει και δεύτερη κίτρινη. Αποβολή για τον Σολτάνι, ο οποίος μάλιστα έχει αψιμαχία με τον Καζναφέρη. Μόνο στα χέρια δεν ήρθαν οι δυο τους.

19:56

83': Κίτρινη ο Σολτάνι για την συμπεριφορά του.

19:55

82': Κίτρινη για τον Λαζάρ και απίστευτα νεύρα από τον Σολτάνι, που δεν μπορούν να τον συγκρατήσουν οι συμπαίκτες του.

19:54

80': Κίτρινη ο Πασάς.

19:53

79': ΔΟΚΑΡΙ ο Ηρακλής. Σεντερφορίσια κίνηση του Βέλλιου, που γυρίζει και σουτάρει δίχως να το σκεφτεί έξω από την περιοχή, στο κάθετο δοκάρι σταματά η μπάλα.

19:48

75': Μεγάλη ευκαιρία η Ξάνθη. Φοβερή ατομική ενέργεια του Ερέα, που αποφεύγει τον Στάμου και πλασάρει από θέση τετ α τετ, σώζει ο Περνίς.

19:46

73': Κόρνερ η Ξάνθη. Εκτελεί ο Λουσέρο, διώχνουν οι αμυντικοί.

19:45

Σκόρερ ο Βέλλιος. Ο Λαζάρ βρίσκει τον Έλληνα φορ μέσα την περιοχή, αυτός γυρίζει το κορμί του και με ωραίο δυνατό σουτ ισοφαρίζει σε 1-1.

19:44

71': ΓΚΟΛ ο ΗΡΑΚΛΗΣ.

19:40

66': Βέλλιος και Κυριακίδης στη θέση των Ρομάνο και Τσιλιανίδη. Διπλή αλλαγή η πρώτη κίνηση του Παπαδόπουλου από τον πάγκο.

19:36

Εξαίσιο γκολ για τους Ακρίτες, που ξεδιπλώθηκαν εξαιρετικά στην αντεπίθεση. Ο Ντιμιτρόφ έδωσε στον Βασιλακάκη, αυτός πάτησε για τον Λουσέρο, που με δυνατό συρτό σουτ έξω από την περιοχή έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Περνίς.

19:35

62': ΓΚΟΛ η ΞΑΝΘΗ.

19:34

61': Ο Παπαστεριανός δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, η μπάλα σκάει μπροστά στον Περνίς και τον δυσκολεύει, αλλά τελικά μπλοκάρει.

19:31

58': Ο Βασιλακάκης στη θέση του Καπετάνου. Πρώτη αλλαγή για τον Λουτσέσκου.

19:26

53': Εκτέλεσε ο Σολτάνι, διώχνουν οι αμυντικοί.

19:24

51': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελεί ο λουσέρο, μετά από κόντρα στον Μακρή, νέο κόρνερ για την Ξάνθη.

19:20

47': Πολύ άστοχο το σουτ του Παπαστεριανού.

19:19

46': Καλή σέντρα του Γουάλας, ο Περνίς διώχνει με γροθιές, ο Ερέα πήρε το ριμπάουντ, αλλά έκανε... τσαφ από καλή θέση

19:19

46': Ξεκίνησε το β' μέρος. Δίως αλλαγές Παπαδόπουλος και Λουτσέσκου.

19:17

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

19:01

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

18:59

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

18:59

44': Γέμισμα στην περιοχή της Ξάνθης, ο Λουκίνας κάνει την κεφαλιά, αποκρούει στη γωνία του ο Τσενάμο.

18:56

42': Εκτελεί το κόρνερ ο Πασάς, καθαρίζει ο Τσενάμο.

18:55

41': Ωραία έμπνευση από τον Τσιλιανίδη, ο οποίος θέλησε να κρεμάσει από μακριά τον Τσενάμο, που έδιωξε με υπερένταση σε κόρνερ.