-
0
19:53

19:52

Φινάλε στο ματς, νίκη για την Κέρκυρα με αυτό το εξαιρετικό γκολ του Γάλλου (1-0).

19:51

Ο Γκόμες μπαίνει στην περιοχή, κάνει εξαιρετική κοφτή ντρίμπλα, και με το αριστερό πιάνει εκπληκτικό σουτ. Η μπάλα πηγαίνει αρχικά στο οριζόντιο δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα.

19:50

90'+3: ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

19:48

19:47

90': Καλό σουτ από τον Ζορμπά από το ημικύκλιο, λίγο άουτ φεύγει η μπάλα.

19:44

87': Φαλτσαριστό σουτ του Ντουαλά από μακριά, μπλοκάρει ο Κατσούλης με δεύτερη προσπάθεια.

19:40

83': Ωραία προσωπική ενέργεια από τον Σμυρλή, μπαίνει στην περιοχή, αλλά εκεί τον κόβει ο Βενέτης.

19:37

80': Σμυρλής αντί Λουκάνοβιτς για την Καλλιθέα.

19:36

78': Μπαίνει στην περιοχή ο Ζορμπάς, κάνει και το σουτ και η μπάλα κοντράρει στον Τεγούση.

19:33

75': Ο Κόντος μπαίνει από δεξιά στην περιοχή, κάνει και το διαγώνιο σουτ και ο Κατσούλης αποκρούει με γροθιές.

19:31

Δείχνει διάθεση η Κέρκυρα, αλλά δεν έχει φαντασία στο παιχνίδι της. Έχει ρίξει όλα του τα βαριά χαρτιά ο Διγκόζης και περιμένει.

19:27

70': Σουάνης αντί Γεωργακόπουλου για την Κέρκυρα.

19:25

68': Κίτρινη στον Τεγούση.

19:21

64': Στη θέση του Φράγκου ο Μασένα για την Καλλιθέα.

19:17

60': Λέντριτς αντί Ντατίδη για την Κέρκυρα.

19:15

58': Δοκιμάζει το πόδι του από μακριά ο Ντατίδης, μπλοκάρει ο Κατσούλης.

19:14

57': Πιέζει τον Κατσούλη ο Ντουαλά, διώχνει έστω και την τελευταία στιγμή ο τερματοφύλακας της Καλλιθέας.

19:12

55': Φαλτσαριστό σουτ χωρίς δύναμη από τον Ζορμπά, μπλοκάρει ο Κατσούλης.

19:11

54': Κόντος αντί Μακρίδη για την Κέρκυρα.

19:11

53': Κίτρινη στον Φράγκο.

19:09

51': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα, ο Ντουαλά στο πρώτο δοκάρι κάνει το πλασέ από σέντρα του Γκόμες και ο Κατσούλης αποκρούει.

19:07

Πιο γρήγορα θέλει να παίζουν οι παίκτες του ο Παντελής.

19:03

46': Σταμόπουλος αντί Μπούζα για την Καλλιθέα.

19:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

19:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:47

18:46

18:43

43': Καλό σουτ από τον Ντουαλά, λίγο άουτ φεύγει η μπάλα.