2
-
1
22:24

90+5': Τέλος του αγώνα.

22:23

90+5': Αναξιοποίητο κόρνερ για την ΑΕΚ.

22:23

90+5': Μεγάλη επέμβαση του Όλσεν σε κεφαλιά του Μάνταλου.

22:21

93': Κίτρινη για τον Μάνταλο.

22:19

90': Επικίνδυνο γύρισμα του Μάνταλου, βάζει την προβολή ο Τζιόλης, παραλίγο αυτογκόλ, η μπάλα φεύγει παράλληλα με την εστία.

22:19

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

22:18

90': Εκτελεί ο Μάνταλος, διώχνουν οι αμυντικοί.

22:18

90': Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Γκάλο και Μάνταλος βρέθηκαν σε θέση βολής μέσα στην περιοχή, τα σουτ τους κόντραραν, κόρνερ.

22:16

88': Ο Μαλεζάς στη θέση του Αθανασιάδη, ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Τούντορ.

22:16

88': Πάνω από τα δοκάρια η εκτέλεση του Γκάλο.

22:14

86': Κίτρινη για τον Τζαβέλλα και φάουλ σε καλό σημείο για την ΑΕΚ 24 μέτρα από την εστία.

22:13

Ο Αθανασιάδης εκτελεί συρτά στην αριστερή γωνία του Μπαρόχα, που πέφτει δεξιά, 2-1 ο ΠΑΟΚ.

22:13

84': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

22:11

Προηγήθηκε επέμβαση του Μπαρόχα σε κεφαλιά του Μπερμπάτοφ. Το πέναλτι το κέρδισε ο Τζιόλης από τον Σοϊλέδη. Σωστή η απόφαση. Υπάρχει επαφή, αλλά ο Πορτογάλος πέφτει πολύ εύκολα.

22:11

83': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ.

22:06

78': Διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Σιμόες. Στη φάση η ΑΕΚ ζήτησε πέναλτι, αλλά δεν υπάρχει τίποτα. Σωστή η απόφαση του Σιδηρόπουλου.

22:04

76': Ο Πλατέλλας στη θέση του Ανάκογλου. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Δέλλας.

22:03

75': Ο Ροντρίγκεζ από αριστερά κάνει το γύρισμα, η προβολή του Μπερμπάτοφ φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

22:01

73': Ο ΠΑΟΚ συνεχίζει να πιέζει, αλλά η ΑΕΚ κρατά το αποτέλεσμα. Στο 57% η κατοχή για τους γηπεδούχους.

21:57

69': Ο Μακ πατά περιοχή και κάνει το επικίνδυνο γύρισμα, διώχνει ο Μπαρόχα.

21:55

67': Κίτρινη ο Σιμόες.

21:55

67': Ο Μάνταλος στη θέση του Μπουονανότε. Δεύτερη αλλαγή για τον Δέλλα.

21:54

66': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελεί ο Μπαρμπόσα, η κεφαλιά του Τζανετόπουλου πανω από τα δοκάρια. Καλή στιγμή για την Ένωση.

21:52

Ο Πέλκας βρίσκει στην περιοχή τον Μακ, που σουτάρει, οι κόντρες ευνοούν τον Ροντρίγκεζ, που με ψύχραιμο πλασέ από κοντά νικά τον Μπαρόχα και ισοφαρίζει.

21:52

64': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

21:50

62': Σουτ του Κάτσε έξω από την περιοχή, στην αγκαλιά του Μπαρόχα.

21:48

60': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελεί ο Μπουονανότε, επιθετικό φάουλ του Κολοβέτσιου.

21:46

58': Κίτρινη ο Τζιόλης.

21:46

58': Ο Μπερμπάτοφ στη θέση του Κωνσταντινίδη. Δεύτερη αλλαγή για τον Τούντορ.

21:44

56': Ο Μπαρμπόσα στη θέση του Βάργκας. Πρώτη αλλαγή για τον Δέλλα.

21:43

55': Διακοπή για τραυματισμό του Κωνσταντινίδη.

21:41

53': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Πέλκας, προβολή του Τζαβέλλα μετά από κεφαλιά του Κόστα, μπλοκάρει ο Μπαρόχα.

21:38

50': Τεράστια ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Άψογη σέντρα του Ροντρίγκεζ, αμαρκάριστος ο Αθανασιάδης, η κεφαλιά του φεύγει άουτ.

21:35

Σκόρερ ο Αραβίδης. Ο Βάργκας γεμίζει με εκτέλεση φάουλ στην καρδιά της περιοχής, ο Αραβίδης ξεφεύγει από τον Κόστα, προλαβαίνει την έξοδο του Όλσεν και με το κεφάλι ανοίγει το σκορ.

21:35

47': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ.

21:34

46': Ο Κάτσε στη θέση του Σάμπο. Πρώτη κίνηση από τον Τούντορ.

21:33

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

21:32

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

21:19

45+4': Τέλος ημιχρόνου.

21:16

45+2': Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Μακ βγαίνει σε ανεπανάληπτο τετ α τετ, αλλά ο Μπαρόχα κρατάει το μηδέν.

21:15

45': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:14

45': Φοβερή ατομική ενέργεια του Ροντρίγκεζ, που πατά περιοχή και πλασάρει από πλάγια θέση, αποκρούει ο Μπαρόχα και ενώ περίμενε αμαρκάριστος ο Αθανασιάδης.

21:12

43': Κίτρινη ο Μπουονανότε.