1
-
0
20:05

90+3': Τέλος του αγώνα.

20:03

90+1': Ο Γιάκος στη θέση του Τσάβες, που αποθεώνεται. Τελευταία αλλαγή για τον Πετράκη.

20:03

90+1': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, ο Βελλίδης κάνει άστοχη έξοδο, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.

20:02

90': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:01

88': Εκτελεί ο Ούμπιντες, διώχνουν οι αμυντικοί.

19:59

87': Κεφαλιά του Λε Ταλέκ από πλάγια θέση, σε κόρνερ ο Βελλίδης.

19:58

86': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Εκτελεί ο Λίλα, άουτ η κεφαλιά του Σκόνδρα.

19:51

80': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Εκτελεί ο Λίλα, επιθετικό φάουλ του Τσάβες.

19:48

77': Κίτρινη ο Τσάβες.

19:46

75': Ο Φερφελής στη θέση του Μανιά. Δεύτερη αλλαγή από τον Πετράκη.

19:46

74': Αναξιοποίητο κόρνερ για τον Ατρόμητο.

19:41

69': Κίτρινη και ο Λίλα.

19:40

69': Κίτρινη ο Κιβρακίδης.

19:40

68': Σουτ του Μανιά από πλάγια θέση, αποκρούει ο Γκορμπούνοφ.

19:39

67': Ο Κοντοές στη θέση του Μπιτόλο. Ολοκλήρωσε τις αλλαγές του ο Γρηγορίου.

19:34

63': Πάλι ο Ούμπιντες, διώχνει ο Βελλίδης με γροθιές.

19:34

62': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, κεφαλιά του Φυτανίδη, σε νέο κόρνερ ο Βελλίδης.

19:32

60': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Ο Μανιάς βρέθηκε φάτσα με την εστία, αλλά δεν έπιασε το σουτ όπως θα ήθελε και ο Γκορμπούνοφ απόκρουσε.

19:25

53': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Εκτελεί ο Λίλα, άουτ η κεφαλιά του Μπέριου.

19:24

52': Ο Λίλα στη θέση του Ίλιτς. Πρώτη αλλαγή για τον Πετράκη. Αποθέωση για τον Αλβανό άσο από τους φίλους του ΠΑΣ.

19:23

51': Πάνω από τα δοκάρια το σουτ του Μπιτόλο.

19:23

51': Καθαρίζει ο Βελλίδης το κόρνερ του Ούμπιντες.

19:22

50': Μεγάλη επέμβαση του Βελλίδη σε πλασέ του Μπρίτο.

19:22

50': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ναπολεόνι, ωραίο γυριστό του Ουσέρο, κανένα πρόβλημα όμως για τον Βελλίδη.

19:19

48': Κόρνερ ο ΠΑΣ. Εκτελεί ο Ίλιτς, διώχνουν οι αμυντικοί.

19:17

46': Ναπολεόνι και Μπρίτο πέρασαν στη θέση των Στόιτσεφ και Μαρσελίνιο. Διπλή αλλαγή για τον Γρηγορίου με το ξεκίνημα του β' μέρους.

19:17

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

19:16

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

19:02

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

19:01

45+1': Κίτρινη για τον Στόιτσεφ.

19:01

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

18:59

44': Εκτελεί ο Ίλιτς, διώχνουν οι αμυντικοί του Ατρόμητου.

18:59

43': Νέα ευκαιρία ο ΠΑΣ. Σουτ του Τσάβες από το ημικύκλιο της περιοχής, δύσκολα σε κόρνερ ο Γκορμπούνοφ.

18:56

40': Κίτρινη ο Ίλιτς.

18:52

37': Εκτελεί ο Τσάβες, επιθετικό φάουλ στον Γκορμπούνοφ.

18:51

36': Εξαιρετική πάσα του Τσάβες, ο Ναδάλες πλασάρει από πλάγια θέση, σε κόρνερ ο Γκορμπούνοφ.

18:49

34': Σουτ του Μαρσελίνιο έξω από την περιοχή, αποκρούει ο Βελλίδης.

18:44

Σκόρερ ο Τσουκαλάς. Ωραία ατομική ενέργεια του Τσάβες, που δίνει στον Τσουκαλά, αυτός ελίσσεται μέσα στην περιοχή και με άπιαστο σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:44

29': ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.

18:43

28': Δεύτερο ΔΟΚΑΡΙ ο Ατρόμητος. Γέμισμα με εκτέλεση φάουλ του Ούμπιντες, η κεφαλιά του Φυτανίδη σταματά στο κάθετο δοκάρι. Τεράστια ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους.

18:42

26': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Εκτελεί ο Ίλιτς, η κεφαλιά του Σκόνδρα φεύγει ελάχιστα άουτ. Μία ακόμα καλή ευκαιρία για τους γηπεδούχους.

18:38

22': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Στόιτσεφ, κεφαλιά άουτ από τον Λαζαρίδη.

18:31

15': Δυνατό σουτ του Τσάβες, ελάχιστα άουτ.

18:25

10': Επικίνδυνη σέντρα σουτ του Στρούνα, μόλις άουτ.

18:24

9': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΣ. Εκτελεί ο Τσάβες, διώχνει ο Γοδόι.

18:23

6': Αναξιοποίητο κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:20

4': ΔΟΚΑΡΙ ο Ατρόμητος. Ο Ούμπιντες ελίχθηκε έξω από την περιοχή και σούταρε, ο Βελλίδης απόκρουσε και έσωσε με τη βοήθεια του δοκαριού.

18:18

2': Καλή φάση για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Το σουτ του Μανιά αποκρούει ο Γκορμπούνοφ.

18:16

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

18:13

18:07

Στην 6η με 6 βαθμούς ο Ατρόμητος.

18:07

Στην 9η θέση με 4 βαθμούς βρίσκεται ο ΠΑΣ Γιάννινα.

18:03

Μαζί θα παρακολουθήσουμε το ματς ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος για την 4η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

18:01

Καλησπέρα από το a-sports.gr.

Βελλίδης, Στρούνα, Μπέριος, Σκόνδρας, Ναδάλες, Τσουκαλάς, Ίλιτς, Κοζορώνης, Ακόστα, Τσάβες, Μανιάς.
Αναπ: Περιστερίδης, Γιάκος, Λίλα, Σαπαλίδης, Ηλιάδης, Καρανίκας, Φερφελής.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Κιβρακίδης, Μπιτόλο, Ουσέρο, Γοδόι, Ουμπίδες, Μαρσελίνιο, Λε Ταλέκ, Στοϊτσεφ.
Αναπ: Μπάρκας, Κοντοές, Κούρος, Μπρίτο, Ναπολεόνι, Μπάλλας, Θεολόγου.
Διαιτητής είναι ο Στυλιαράς (Αιτ/νίας). Βοηθοί οι Σταθόπουλος (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου) και 4ος ο Καραντώνης (Ημαθίας).