0
20:10

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

20:09

Κακό ματς στην Κομοτηνή, χωρίς ιδιαίτερες φάσεις. Πάντως, ακόμα κι έτσι ο Πανθρακικός πανηγύρισε τον πρώτο του βαθμό στο φετινό πρωτάθλημα, ενώ η Καλλονή πήρε άλλον έναν βαθμό.

20:08

Λήξη του ματς. 0-0.

20:05

Μικρή διακοπή, καθώς ο Αναστασιάδης είναι πεσμένος στον αγωνιστικό χώρο. Συνεχίζει κανονικά.

20:03

20:01

87': Κίτρινη κάρτα στον Χογκ για καθυστέρηση.

20:01

87': Καλή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντιγκινί, λίγο πάνω από τα δοκάρια του Χογκ.

19:56

84': Κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελείται από τα αριστερά από Σάμπα, δεν αποφέρει κάτι.

19:56

83': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Σέτι στη θέση του Μάρτινς.

19:55

83': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Μπουρούς στη θέση του Μανούσου.

19:52

80': Κίτρινη κάρτα στον Κλαντρούμπσκι.

19:49

77': Κίτρινη κάρτα στον Μάρτινς.

19:46

74': Κίτρινη κάρτα στον Μελίσση για θέατρο.

19:40

68': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Γιορέντε στη θέση του Μπαργκάν.

19:39

66': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Βάλτερ στη θέση του Νικόλτση.

19:38

66': Δυνατό σουτ του Καλτσά από το ύψος της περιοχής, άουτ η μπάλα.

19:34

62': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Σάμπα στη θέση του Ελλακόπουλου.

19:31

Μικρή διακοπή, καθώς ο Ελλακόπουλος είναι πεσμένος στο έδαφος. Περνά για λίγο εκτός αγωνιστικού χώρου κουτσαίνοντας.

19:29

57': Ωραίο σουτ του Μεχία από δεξιά έξω από την περιοχή, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

19:26

53': Κίτρινη κάρτα στον Μπαϊκαρά.

19:24

52': Παραλίγο... αυτογκόλ από το γύρισμα του Τσαμπούρη, κόρνερ τελικά για τον Πανθρακικό. Το εκτελεί ο Μάρτινς από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

19:23

50': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Μάρτινς, δεν αποφέρει κάτι.

19:21

49': Μακρινό σουτ του Μάρτινς έξω από την περιοχή, είναι... ετοιμοπόλεμος και μαζεύει ο Χογκ.