17:51

17:51

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 3-0 για τον Παναθηναϊκό.

17:49

90'+2: Εξαιρετικό απευθείας φάουλ από τον Μιλιάζες, ο Στιλ αποκρούει.

17:48

17:46

89': Κόρνερ κερδίζει ο Λεβαδειακός από προσπάθεια του Μίνγκα. Η μπάλα πηγαίνει στον Μάρκοβιτς, εκείνος κάνει ωραίο σουτ και στέλνει λίγο άουτ την μπάλα.

17:43

86': Ωραίο κοντρόλ ο Μπεργκ, αλλά το πλασέ του είναι πάνω στον Τσιντώντα που πρόλαβε και βγήκε κλείνοντάς του έτσι το οπτικό πεδίο.

17:42

85': Κακό σουτ ο Μίνγκας, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Στιλ.

17:38

81': Ο Καρέλης βγάζει τη σέντρα, ο Μπεργκ κάνει γυριστό και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:35

78': Πέναλτι σε πτώση του Φαβάλι ζητούν στον Λεβαδειακό, αφήνει το παιχνίδι να συνεχιστεί ο Κομίνης μια και ο Αργεντινός πέφτει εύκολα.

17:32

75': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μάρκοβιτς, η μπάλα κοντράρει, αλλά ο Στιλ μπλοκάρει.

17:31

74': Μίνγκας αντί Μουλόπουλου για τον Λεβαδειακό.

17:28

71': Λαγός στη θέση του Κουτρουμπή για τον Παναθηναϊκό.

17:27

70': Ωραία κάθετη ο Ταυλαρίδης, ο Καρέλης κάνει κακή μπαλιά στη συνέχεια και το σουτ του Αμπέν φεύγει ψηλά.

17:25

68': Σουτ από πολύ πλάγια δοκιμάζει ο Νίνης, η μπάλα φεύγει ψηλά.

17:21

64': Μπαίνει ο Αλγερινός στη θέση του Πράνιτς για τον Παναθηναϊκό.

17:20

Θα κάνει δεύτερη αλλαγή και ο Αναστασίου σε λίγο με τον Αμπέντ.

17:17

60': Μάρκοβιτς αντί Ρομέου για τον Λεβαδειακό.

17:16

Μικρή διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Ρομέου.

17:15

58': Νίνης αντί Ατζαγκούν για τον Παναθηναϊκό.

17:14

57': Ο Φαβάλι κάνει φαλτσαριστό σουτ από μακριά, η μπάλα φεύγει ψηλά.

17:12

Κυκλοφορεί την μπάλα χωρίς να έχει διάθεση να επιτεθεί ο Παναθηναϊκός.

17:08

Έχει αλλάξει τον σχηματισμό του ο Λεβαδειακός, αμύνεται με τρεις πλέον.

17:04

47': Κίτρινη στον Γιάχιτς.

17:02

46': Φαβάλι αντί Ναβάρο για τον Λεβαδειακό.

17:02

17:01

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες και πάλι.

16:46

16:46

45': Ο Πράνιτς περνάει μπαλιά στην πλάτη της άμυνας, ο Μπεργκ από πλάγια επιλέγει να τελειώσει τη φάση και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:42

Πάει να μπει στην περιοχή ο Μπεργκ, κόβεται από τον Τριποτσέρη.

16:38

Έντονες διαμαρτυρίες του Αναστασίου στον τέταρτο.

16:37

37': Κίτρινη στον Θελάντερ.

16:34

Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά.

16:30

Παράσταση για έναν ρόλο συνεχίζει να είναι το ματς. Πολύ κακή εικόνα παρουσιάζει ο Λεβαδειακός.

16:26

26': Σουτάρει ο Μπεργκ εντός περιοχής, μπλοκάρει ο Τσιντώντας.

16:25

25': Κόρνερ για τον Μιλιάζες, ο Τριποτσέρης παίρνει την κεφαλιά και μπλοκάρει εύκολα ο Στιλ.

16:22

22': Ο Νάνο βρίσκει τον Μπέργκ, αλλά το τελείωμα του τελευταίου είναι κακό και η μπάλα φεύγει ψηλά.

16:20

Εξαιρετική επίθεση, ο Μπεργκ προσποιείται, η μπάλα πάει στον Καρέλη, εκείνος κάνει παράλληλο γύρισμα και ο Ατζαγκούν τη στέλνει στα δίχτυα.

16:20

19': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

16:17

17': Κάνει το σουτ ο Πράνιτς, δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας και να την αλλάξει ο Ατζαγκούν.

16:15

Ο Νάνο από αριστερά κάνει συρτή πάσα για τον Καρέλη κι εκείνος εκτός περιοχής με εξαιρετικό σουτ στέλνει την μπάλα στην απέναντι γωνιά του Τσιντώντα.

16:14

14': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!