1
20:10

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

20:09

Οι δύο ομάδες κατάφεραν κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο να βρουν ρυθμό και μοιράστηκαν τους βαθμούς. Ο Παναιτωλικός είχε την κατοχή, αλλά γλίτωσε την ήττα χάρη στον... νέο Ρομέρο, καθώς η Βέροια βρέθηκε κοντά και στους 3 βαθμούς με τον Ναζλίδη, έχοντας και δοκάρι.

20:08

Λήξη του ματς. 1-1.

20:08

90'+4: Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

20:07

90'+4: Σουτ του Μαγέφσκι στην κλειστή γωνία από τα αριστερά, διώχνει σε κόρνερ ο Στεφανάκος.

20:06

Μικρή διακοπή στο ματς, καθώς ο Γιαννούλης έχει πέσει το έδαφος και κρατά το πρόσωπό του. Πρέπει να δέχτηκε πλαστικό ποτήρι καφέ. Σηκώνεται ο άσος της Βέροιας.

20:05

90'+2: Πιάνει το σουτ χωρίς ισορροπία μέσα από την περιοχή ο Βασιλείου, άουτ.

20:05

20:01

88': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Πούγγουρας στη θέση του Νέτο.

20:01

88': Ο Ρομέρο κάνει το γέμισμα στην περιοχή, ο Ρομέρο προσπαθεί να πιάσει την προβολή, αλλά είναι αδύναμη και περνά άουτ.

19:57

84': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Μαρκόφσκι βρίσκεται μόνος του μπροστά στο τέρμα και κάνει την καρφωτή κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

19:55

Ο Νέτο δεν καταφέρνει να απομακρύνει την μπάλα, ο Ρομέρο πιάνει το σουτ από τα αριστερά στο ύψος της περιοχής και νικά τον Καντιμοίρη.

19:55

82': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

19:55

81': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ρομέρο από το ύψος της περιοχής, αποκρούει ο Καντιμοίρης.

19:53

80': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βασιλείου στη θέση του Μπεχαράνο.

19:52

79': Ο Ουάρντα επιχειρεί το μακρινό σουτ, δεν αιφνιδιάζεται ο Καντιμοίρης που μαζεύει με διπλή προσπάθεια.

19:50

Ο Ναζλίδης περνά τον Κουτρομάνο, μπαίνει στην περιοχή και από τα αριστερά κάνει το σουτ με το αριστερό, η μπάλα γλιστρά από τα χέρια του Στεφανάκου και καταλήγει στα δίχτυα.

19:50

77': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

19:47

73': Ο Ρομέρο κάνει το σουτ από καλή θέση μέσα στην περιοχή, άουτ η μπάλα.

19:45

72': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μαγέφσκι στη θέση του Κόλα.

19:44

71': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Ρουσκουγιέδα στη θέση του Μάκου και ο Ρομέρο στη θέση του Βιγιαφάνιες.

19:44

71': ΔΟΚΑΡΙ για τη Βέροια! Ο Μερεμπασβίλι κάνει το σουτ λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα γκελάρει και βρίσκει στο δοκάρι.

19:43

70': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, εκτελεί από τα αριστερά ο Κέβιν, δεν αποφέρει κάτι.

19:42

69': Εκτελεί ξανά ο Κέβιν από τα αριστερά αυτή τη φορά, δεν αποφέρει κάτι.

19:42

69': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Το εκτελεί ο Κέβιν από τα δεξιά, νέο κόρνερ.

19:41

68': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη.

19:40

67': Καλή στιγμή για τη Βέροια! Πλασάρει από το ύψος της περιοχής ο Ναζλίδης, διώχνει πάνω στη γραμμή ο Κουτρομάνος.

19:40

67': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μερεμπασβίλι στη θέση του Γεωργιάδη.

19:37

64': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Κέβιν, δεν αποφέρει κάτι.

19:37

64': Πλασάρει με το δεξί από το ύψος της περιοχής ο Γεωργιάδης, μαζεύει με διπλή προσπάθεια ο Στεφανάκος.

19:31

58': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Το εκτελεί άσχημα από τα δεξιά ο Βιγιαφάνιες, απευθείας άουτ.

19:28

55': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Ουάρντα βγάζει ωραία μπαλιά από τα αριστερά στον Κάπελ μέσα στην περιοχή, αυτός πιάνει αμέσως το σουτ, αλλά ο Καντιμοίρης μαζεύει την μπάλα.

19:26

53': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελεί ο Κέβιν από τα αριστερά, προσπαθεί να κάνει το σουτ μέσα στην περιοχή ο Παπάζογλου, διώχνουν οι αμυντικοί της Βέροιας.

19:25

52': Κίτρινη κάρτα στον Παπάζογλου.

19:22

48': Καλή στιγμή για τη Βέροια. Κεφαλιά - πάσα του Κόλα στον Γεωργιάδη μέσα στην περιοχή, κάνει το πλασέ, αλλά μαζεύει δύσκολα ο Στεφανάκος.