3
-
1
22:21

90+4': Τέλος του αγώνα.

22:19

93': Νέα τεράστια ευκαιρία για τον Πλατανιά, με τον Ρομπέρτο να πραγματοποιεί ακόμα μία φοβερή απόκρουση σε σουτ του Πάγκαλου μέσα από την περιοχή.

22:17

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

22:15

89': Ο Καμπιάσο σκοράρει, αλλά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ. Δεν δικαιώνει τον β' βοηθό το ριπλέι, έδειξε να βρίσκεται σε σωστή θέση ο Αργεντινός.

22:14

88': Καλή προσπάθεια του Ερνάνι, που σουτάρει, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ, δίπλα από το δοκάρι.

22:12

86': Εκτελεί ο Μενδρινός, κεφαλιά άουτ του Μπανανά.

22:11

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά. Σουτ του Πάγκαλου με τον Ρομπέρτο εκτός θέσης, η μπάλα κοντράρει στον Ελαμπντελαουί και φεύγει κόρνερ.

22:10

84': Πέμπτο κόρνερ για τον Πλατανιά. Εκτελεί ο Μενδρινός, διώχνουν οι του Ολυμπιακού.

22:08

82': Καλή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη από τον άξονα, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

22:06

81': Ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Ο Ολιμπά αποκρούει καλό σουτ του Φορτούνη και στη συνέχεια ο Ιντέγιε πλασάρει ψηλά άουτ από εξαιρετική θέση.

22:06

80': Ο Φουστέρ στη θέση του Πάρντο. Έκλεισε τις αλλαγές του και ο Σίλβα.

22:03

77': Ο Ράμος στη θέση του Ντίνα. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Παράσχος.

22:01

75': Νέα ευκαιρία ο Πλατανιάς. Σουτ του Ντίνα από τον άξονα, σώζει πάλι ο Ρομπέρτο.

21:58

72': Καλό σουτ του Στανισάβλιεβιτς από το ημικύκλιο της περιοχής, μπλοκάρει ο Ρομπέρτο.

21:57

Εκτελεί το κόρνερ ο Μενδρινός, αμαρκάριστος ο Μπανανά κάνει την κεφαλιά και μειώνει σε 3-1.

21:57

71': ΓΚΟΛ ο ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ.

21:56

70': Ευκαιρία για τον Πλατανιά. Πολύ δυνατό σουτ του Πάγκαλου από το ύψος της περιοχής, φοβερή επέμβαση σε κόρνερ από τον Ρομπέρτο.

21:56

70': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Εκτελεί ο Ντίνας, διώχνουν οι του Ολυμπιακού.

21:53

67': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Εκτελεί ο Μενδρινός, διώχνει ο Σιόβας.

21:50

64': Φορτούνης και Ερνάνι στη θέση των Ντουρμάζ και Ντομίνγκεζ. Πρώτες αλλαγές από τον Σίλβα. Ντεμπούτο για τον Πορτογάλο εξτρέμ.

21:49

63': Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, πέφτει στη δεξιά του γωνία και αποκρούει ο Ολιμπά.

21:49

Το κερδίζει ο Πάρντο από τον Βάντερσον, που βλέπει και την κίτρινη κάρτα. Αυστηρή η απόφαση.

21:48

62': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ολυμπιακό.

21:47

61': Ο Μενδρινός στη θέση του Μαχαμάτ. Δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά. Κερδίζει το χειροκρότημα του κόσμου ο Μενδρινός, που φόρεσε για χρόνια τη φανέλα του Ολυμπιακού.

21:45

Φοβερό σπριντ του Μαζουακού που μπαίνει στην περιοχή, δέχεται την ασίστ του Ντουρμάζ και σε σχεδόν κενή εστία κάνει το 3-0.

21:45

59': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

21:44

58': Ο Ιτούα στη θέση του Σελίν. Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή του Παράσχου.

21:43

57': Πρόβλημα με τον Σελίν, που ζήτησε αλλαγή.

21:41

55': Μακρινό άστοχο σουτ του Αποστολόπουλου, ψηλά άουτ.

21:38

Εκπληκτικό γκολ του Ντομίνγκεζ. Ο Ιντέγιε πατά ωραία για τον Αργεντινό, που με φοβερή ενέργεια ξεμαρκάρεται και με ψύχραιμο κοντινό πλασέ γράφει το 2-0.

21:38

52': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

21:34

48': Καλή προσπάθεια και μακρινό σουτ του Γιακουμάκη, μπλοκάρει ο Ρομπέρτο.

21:31

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

21:29

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

21:15

45': Τέλος ημιχρόνου.

21:14

44': ΔΟΚΑΡΙ ο Ολυμπιακός. Πολύ καλό και δυνατό σουτ του Ντομίνγκεζ από μακριά, σταματά στο κάθετο δοκάρι.

21:13

43': Δημιουργεί πάλι ρήγμα από αριστερά ο Πλατανιάς, ο Βάντερσον κάνει τη σέντρα σουτ, περνάει παράλληλα με την εστία.

21:10

40': Καλή στιγμή για τον Πλατανιά. Ο Πάγκαλος πάτησε περιοχή από αριστερά και έκανε το γύρισμα, έκοψε προ του Γιακουμάκη ο Ντα Κόστα.

21:07

37': Ο Μιλιβόγεβιτς δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, άουτ.