0
-
3
20:03

90+2': Τέλος του αγώνα.

20:01

90+1': Κίτρινη ο Νάστος.

20:01

90': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:59

89': Εκτελεί ο Αμπντούν, νέο κόρνερ. Εκτελεί πάλι ο Αλγερινός, διώχνουν αυτή τη φορά οι αμυντικοί.

19:59

88': Ωραία σουτ του Γιουσούφ, αποκρούει σε κόρνερ ο Όλσεν.

19:58

87': Ωραία επίθεση του ΠΑΟΚ, που άλλαξε γρήγορα από δεξιά προς αριστερά, ο Κίτσιου έκανε το φαλτσαριστό πλασέ, λίγο άουτ.

19:55

84': Μακρινό σουτ του Πέλκα, άουτ.

19:54

83': Πάνω από τα δοκάρια το πλασέ του Αμπντούν.

19:53

82': Σέντρα του Αμπντούν, αδύναμη κεφαλιά του Γιουσούφ, μπλοκάρει άνετα ο Όλσεν.

19:52

81': Δυνατό μακρινό σουτ του Καϊκούτ, σε ετοιμότητα ο Όλσεν, που απόκρουσε.

19:45

75': Γύρισμα του Μακ, ο Σάμπο έστρωσε στον Μπερμπάτοφ, που σούταρε από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

19:44

74': Κόρνερ για την Βέροια. Διώχνει ο Μπερμπάτοφ στο πρώτο δοκάρια μετά την εκτέλεση του Αμπντούν.

19:43

73': Ο Σάμπο στη θέση του Κάτσε. Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Τούντορ.

19:42

72': Ωραία συνεργασία μεταξύ Πέλκα και Κίτσιου, ο δεύτερος μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει υπό πίεση, πάνω από τα δοκάρια.

19:42

71': Καλό και δυνατό σουτ του Κάτσε έξω από την περιοχή, λίγο πάνω από τα δοκάρια.

19:39

68': Ο Καϊκούτ στη θέση του Ναζλίδη. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Γεωργιάδης.

19:36

66': Ωραία συνεργασία αρχικά μεταξύ Πέλκα και Μακ, ο Έλληνας χαφ δεν προλαβαίνει το γύρισμα του Σλοβάκου.

19:34

63': Καλή στιγμή για την Βέροια. Ωραία ατομική ενέργεια του Αμπντούν, που ανοίγει στον Γιουσούφ, αυτός κάνει το διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει σταθερά ο Όλσεν.

19:32

62': Κόρνερ για την Βέροια. Ανεκμετάλλευτο κι αυτό.

19:29

58': Αναξιοποίητο το κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

19:28

58': Ο Μπερμπάτοφ στη θέση του Αθανασιάδη, αποθέωση για τον Βούλγαρο.

19:28

57': Ο Καντιμοίρης διώχνει σε κόρνερ πριν τον πλασάρει ο Μακ, που έβγαινε τετ α τετ.

19:27

Για το ντεμπούτο του ετοιμάζεται ο Μπερμπάτοφ.

19:26

Σκόρερ ο Τζιόλης. Μετά από το κόρνερ του Πέλκα, οι γηπεδούχοι δεν μπορούν να διώξουν, η μπάλα στρώνεται στον Τζιόλη, που από κοντά νικά τον Καντιμοίρη για το 0-3.

19:26

55': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

19:25

54': Τρομερή ατομική ενέργεια του Μακ, που ξεφεύγει από τρεις αντιπάλους και να σουτάρει μέσα από την περιοχή, σε κόρνερ ο Καντιμοίρης.

19:24

54': Από μία κίτρινη Μαραγκός και Κίτσιου.

19:24

53': Ένταση μεταξύ των ποδοσφαιριστών.

19:20

50': Εκτελεί ο Αμπντούν πάλι, κεφαλιά άουτ του Κόλα.

19:20

50': Εκτελεί ο Αμπντούν, νέο κόρνερ, τρίτο διαδοχικό μετά από παρέμβαση του Κίτσιου.

19:19

49': ΔΟΚΑΡΙ η Βέροια μετά από κεφαλιά του Ναζλίδη, σε κόρνερ στη συνέχεια ο Όλσεν, που είπε πάλι όχι στον Κόλα. Άγγιξαν το γκολ οι γηπεδούχοι, που μπήκαν δυνατά στο β' μέρος.

19:18

48': Μεγάλη ευκαιρία η Βέροια. Σπουδαία επέμβαση του Όλσεν σε κεφαλιά του Κόλα.

19:16

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

19:15

46': Έξω οι Σιόντης και Μαγέφσκι, μέσα οι Κόλα και Ιμπραΐμ. Διπλή αλλαγή από τον Γεωργιάδη.

19:15

46': Πρώτη αλλαγή για τον Τούντορ. Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Λέοβατς.

19:13

Επιστροφή στο χορτάρι για τις δύο ομάδες.

19:01

45': Τέλος ημιχρόνου.

18:57

42': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Πέλκας, διώχνει ο Βεργώνης.

18:56

41': Ο Κίτσιου βρήκε χώρο, έφτασε μέχρι την περιοχή και σούταρε, απόκρουσε στη γωνία του ο Καντιμοίρης.