Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:37

Λήξη αναμέτρησης, 0-0 το αποτέλεσμα.

23:35

90'+3: Πάνω από τα δοκάρια η εκτέλεση φάουλ του Σανμαρτεάν.

23:34

Φάουλ σε καλή θέση για τη Ρουμανία.

23:33

23:31

89': Κίτρινη στον Μανωλά.

23:29

87': Καρέλης αντί Μήτρογλου για την Ελλάδα.

23:26

84': Μακρινό σουτ από τον Κονέ, πέφτει και μπλοκάρει ο Ταταρουσάνου.

23:22

81': Αντόνε αντί Χόμπαν για τη Ρουμανία.

23:20

78': Κίτρινη στον Παπ.

23:16

74': Παίρνει την μπάλα από μέσα αριστερά ο Τόρζε, κάνει το σουτ στην κλειστή γωνία του Καρνέζη που αποκρούει.

23:13

Πιέζεται αρκετά η Ελλάδα στα τελευταία λεπτά.

23:10

68': Κίτρινη στον Χολέμπας.

23:06

64': Μπουντέσκου και Μαξίμ βγαίνουν, Σανμαρτεάν και Πόπα μπαίνουν.

23:03

61': Ο Χολέμπας δίνει στον Μήτρογλου, εκείνος κατεβάζει ωραία αλλά το πλασέ του είναι απελπιστικό! Η μπάλα πήγε ξανά στον Χολέμπα...

22:59

Στο έδαφος και ο Μανωλάς τώρα.

22:58

56': Ωραία ενέργεια του Μήτρογλου, σπάει στον Κονέ και το σουτ του φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

22:58

55': Ο Γκρίγκορε παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

22:57

55': Κονέ αντί Φορτούνη για την Ελλάδα.

22:56

Στο έδαφος ο Φορτούνης, δύσκολα θα συνεχίσει.

22:54

52': Κόρνερ κερδίζει η Ρουμανία, από την εκτέλεσή του διώχνει ο Καρνέζης αρχικά και στη συνέχεια ο Μήτρογλου.

22:50

Έσπασε μία κροτίδα μπροστά στον Καρνέζη!

22:49

47': Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι από τον Παπ, ο Τόρζε κάνει σουτ με τη μία και αστοχεί.

22:48

46': Βύντρα αντί Φετφατζίδη για την Ελλάδα.

22:47

46': Έγινε η σέντρα.

22:46

Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο.

22:31

22:30

22:27

43': Νέο κόρνερ για τη Ρουμανία. Ο Μπουντέσκου βγάζει τη σέντρα και ο Τζιόλης απομακρύνει.

22:25

41': Ωραία προσποίηση από τον Κεσέρου που αποφεύγει τον Παπασταθόπουλο, αλλά κάνει κακό τελείωμα.

22:24

40': Κόρνερ για τη Ρουμανία. Ο Τόρζε το εκτελεί και ο Καρνέζης εύκολα μπλοκάρει.

22:21

37': Κεφαλιά από τον Κεσέρου, η μπάλα φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

22:21

37': Σουτ από τον Τόρζε πάνω στον Μανωλά η μπάλα.