Αποδοκιμασίες για την Εθνική.

23:35

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την Φινλανδία με 1-0.

23:35

90'+4: Κίτρινη στον Παπασταθόπουλο.

23:32

90'+1: Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Ταχτσίδη, μπλοκάρει ο Χραντέσκι.

23:32

23:30

Δεν μπορεί να ολοκληρώσει επίθεση η Εθνική.

23:27

86': Στη θέση του Σάμαρη ο Ταχτσίδης για την Ελλάδα.

23:25

Σα να τα έχουν παρατήσει μοιάζουν οι διεθνείς.

23:21

81': Μάτιλα αντί Σαντίκ για τη Φινλανδία.

23:18

77': Φούντας αντί Καρέλη για την Ελλάδα.

23:16

Σε ανισορροπία η άμυνα της Εθνικής, ο Παπασταθόπουλος προλαβαίνει με τάκλιν την τελευταία στιγμή τον Σαντίκ, η μπάλα πάει στον Ποϊγιανπάλο κι εκείνος αμαρκάριστος εκτελεί τον Καρνέζη.

23:16

75': ΓΚΟΛ για τη Φινλανδία!

23:12

Έχει πάει αριστερά ο Φορτούνης από τη στιγμή που μπήκε ο Κονέ.

23:08

68': Αλλαγή για την Ελλάδα, Κονέ αντί Αραβίδη.

23:08

67': Στη θέση του Πούκι ο Ποϊγιανπάλο για την Φινλανδία.

23:06

Άναρχο το ματς στα τελευταία λεπτά.

23:02

61': Κόρνερ για την Εθνική. Ο Χολέμπας το εκτελεί και οι Φινλανδοί απομακρύνουν εύκολα.

22:59

Εκτός αγωνιστικού χώρου ο Καρέλης. Άνοιξε το κεφάλι του και θα επιστρέφει έχοντας επίδεσμο.

22:56

56': Από εκτέλεση κόρνερ του Φορτούνη ο Καρέλης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

22:55

54': Ατομική προσπάθεια από τον Χολέμπας, ο οποίος στέλνει την μπάλα άουτ.

22:53

52': Κίτρινη στον Αραβίδη.

22:51

50': Κάκιστο και εντελώς άστοχο σουτ από τον Καρέλη.

22:49

48': Κίτρινη στον Αραγιούρι.

22:46

46': Σάντικ αντί Χαμαλάινεν για την Φινλανδία.

22:46

22:45

Στον αγωνιστικό χώρο και πάλι οι δύο ομάδες.

22:31

22:28

43': Κόρνερ για τη Φινλανδία. Από την εκτέλεσή του ο Σπαρβ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

22:24

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Καρέλης.

22:23

39': Ένα ακόμη σουτ εκτός περιοχής, αυτή τη φορά από τον Φορτούνη, που στέλνει την μπάλα άουτ.

22:22

38': Δοκιμάζει το πόδι του από μακριά ο Καρέλης, αλλά σημαδεύει τον Χραντέτσκι.