0
21:07

Εύκολη νίκη για τον Παναθηναϊκό με 4-0 επί της Καλλονής.

21:06

90+4': Τέλος του αγώνα.

21:06

90+4': Κίτρινη ο Ζέκα.

21:05

90+3': Κακό σουτ του Μανούσου έξω από την περιοχή, πολλά μέτρα άουτ.

21:03

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:03

90': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Περνάει αναξιοποίητο.

21:01

88': Σέντρα του Νάνο, άουτ η κεφαλιά του Μπεργκ.

20:58

86': Ευκαιρία ο Παναθηναϊκός. Σουτ του Πέτριτς μέσα από την περιοχή, δύσκολα σε κόρνερ ο Χογκ.

20:55

83': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Νάνο από πλάγια θέση, μπλοκάρει ο Χογκ.

20:53

81': Κίτρινη ο Τσαμπούρης.

20:52

Ο Πέτριτς αυτή τη φορά. Πολύ ωραία ανάπτυξη με Σάντσες και Μπεργκ, ο Καλτσάς βρίσκει τον Πέτριτς σε θέση βολής και ο Κροάτης από κοντά γράφει το 4-0.

20:52

80': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

20:50

79': Ο Καλτσάς στη θέση του Καρέλη. Τελευταία αλλαγή και για τον Αναστασίου. Μόνο χειροκροτήματα από τον κόσμο σε αυτή την περίπτωση

20:50

78': Εκτελεί το κόρνερ ο Τσαμπούρης, διώχνουν οι του Παναθηναϊκού.

20:49

77': Ο Ξύδας στη θέση του Ελλακόπουλου. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Θεοδωρίδης.

20:49

77': Πολύ καλό μακρινό σουτ του Καλτσά, δύσκολα σε κόρνερ ο Στιλ.

20:44

72': Ο Νάνο στη θέση του Πράνιτς. Δεύτερη αλλαγή για τον Αναστασίου. Οι περισσότεροι χειροκρότησαν, αλλά δεν έλλειψαν οι αποδοκιμασίες από τη θύρα 13.

20:43

71': Γύρισμα του Μπεργκ από δεξιά, προβολή του Καρέλη, αποκρούει με δεύτερη προσπάθεια ο Χογκ.

20:42

70': Ο Ο Μπεργκ ανοίγει ωραία για τον Πέτριτς, αυτός συτάρει από το υψος της περιοχής, λίγο άουτ. Καλή ευκαιρία.

20:39

67': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Πράνιτς, διώχνουν οι της Καλλονής.

20:37

65': Ο Γεωργίου στη θέση του Γιουκαρή. Δεύτερη αλλαγή από τον Θεοδωρίδη.

20:37

64': Σε χαμηλό τέμπο παραμένει το ματς, με τον Παναθηναϊκό πάντως να κάνει υγιεινό περίπατο στο ρελαντί.

20:31

59': Κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελεί ο Τσαμπούρης, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:30

Μετά την εκτέλεση κόρνερ του Πράνιτς, η μπάλα μένει... ζωντανή στην περιοχή και ο Ταυλαρίδης με κοντινή προβολή κάνει το 3-0.

20:30

57': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

20:29

57': Κόρνερ ο Παναθηναϊκός.

20:27

55': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Σε θέση βολής ο Μπεργκ μέσα από την περιοχή, δύο προσπάθειές του σταμάτησαν στα σώματα των αμυντικών.

20:26

53': Ο Μάρκοβιτς στη θέση του Ούκα. Πρώτη αλλαγή για τον Θεοδωρίδη.

20:20

48': Εκτελεί ο Ελλακόπουλος, φεύγει απευθείας από την απέναντι πλευρά, πλάγιο άουτ.

20:19

47': Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για την Καλλονή. Εκτελεί ο Ελλακόπουλος, στο τείχος και κόρνερ.

20:18

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:16

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

20:02

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

20:01

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

19:58

43': Κίτρινη για Λαγό και Ελλακόπουλο μετά από κοκορομαχία.

19:54

39': Πολύ κακό διώξιμο από τον Στιλ, ο Ελλακόπουλος καθυστερεί και δεν προλαβαίνει να σουτάρει σε κενή εστία λίγο έξω από την περιοχή.

19:53

38': Μακρινό σουτ του Καρέλη, άουτ.

19:51

35': Δεύτερη ευκαιρία για την Καλλονή. Ωραία ατομική ενέργεια και σουτ του Ελλακόπουλου έξω από την περιοχή, λίγο άουτ.

19:50

34': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μανούσου λίγο έξω από την περιοχή, ο Στιλ εκτινάζεται, αποκρούει και κρατά το μηδέν.

19:47

Ο Μπεργκ αυτή τη φορά. Τραγικό λάθος στην άμυνα της Καλλονής μετά από λάθος συνεννόηση μεταξύ Ούκα, Αναστασιάδη και Χογκ, ο Σουηδός το εκμεταλλεύεται και σε κενή εστία κάνει το 2-0.

19:46

31': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.